Nawóz wapniowo - magnezowy DOLOMIT 10kg Rozszerzyć

Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 10kg

BIOVITA BIOVITA

BIO-0055

Nowy

Wapniowo-magnezowy produkt, naturalnego pochodzenia. Posiada podwójną rolę: odkwasza glebę oraz zwiększa w niej zawartość wapnia i magnezu.

Więcej szczegółów

6,98 zł

10 kg

✈   Wysyłka w ciągu 48 godzin 

↺   120 dni na zwrot

☎   12 312 51 56

✉   info@egarden24.pl
Dostawa już od 9,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) 29,51 zł
Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) 31,97 zł
przesyłka kurierska przesyłka kurierska 184,50 zł

 Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT

5kg
4,73 zł
10kg
6,98 zł
20kg
11,70 zł

Dolomit firmy Biovita, to produkt o wysokiej zawartości węglanu wapnia oraz magnezu. Produkt posiada wiele zastosowań w hodowli roślin. Produkt możemy również zastosować na trawnikach, eliminując mech, oraz uzupełniając niezbędne składniki pokarmowe potrzebne murawie. Dolomit podnosi zawartość magnezu w roślinach oraz glebie. Posiada funkcje odkwaszające, jednocześnie podnosi chemiczna oraz fizyczna strukturę gleby. Przyczynia się do większej przyswajalności azotu oraz fosforu, a także w znacznym stopniu poprawia strukturę wodno-powietrzna gleby. Rośliny prawidłowo się rozwijają , a przede wszystkim są dużo zdrowsze dla człowieka i zwierząt podczas konsumpcji. Zastosowanie nawozu, w znacznym stopniu zaopatruje glebę w niezbędne mikroelementy : bor, miedź, mangan, cynk, żelazo, molibden, chrom, które mają ważne znaczenie w rozwoju roślin. Reguluje procesy asymilacji, wytwarzanie enzymów oraz mikroorganizmów niezbędnych roślinom. Rośliny posiadają dużo większą odporność na niskie temperatury w okresie zimowym. Dolomit ze względu na swoja drobna strukturę bardzo łatwo zachodzi w reakcje w glebie i szybko przyswajany jest przez rośliny. Bardzo ważnym aspektem zastosowania nawozu, jest jego walka z degradacja gleby. W dzisiejszych czasach kiedy mamy ogromne zastosowanie nawozów NPK i szybki rozwój przemysłu oraz motoryzacji, gleba w szybkim tempie ulegają degradacji, dlatego tak bardzo ważna jest walka z tym czynnikiem.
 
Symbol:
BIO-0055

Dlaczego warto kupic produkt?

 
-naturalne pochodzenie
-bogaty w wapń i magnez, niezbędny roślinom do prawidłowego rozowuj
-odkwasza glebę
-poprawia zwięzłośc podłoża

 
Inne dostępne opakowania: 5kg; 20kg
Waga do 10 KG

Napisz opinię

Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 10kg

Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 10kg

BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.