Nawóz wapniowo - magnezowy DOLOMIT 10kg Rozszerzyć

Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 10kg

ZW TW12

112

Nowy

Wapniowo-magnezowy produkt, naturalnego pochodzenia. Posiada podwójną rolę: odkwasza glebę oraz zwiększa w niej zawartość wapnia i magnezu.

Więcej szczegółów

8,05 zł

10 kg

 • Zapytaj o produkt

  Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 10kg

  Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 10kg

  <span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size: 10pt;">Wapniowo-magnezowy produkt, naturalnego pochodzenia. Posiada podwójną rolę: odkwasza glebę oraz zwiększa w niej zawartość wapnia i magnezu. </span>

  BIOVITA BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 16,99 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 22,13 zł
  Kurier DHL - przesyłka gabarytowa Kurier DHL - przesyłka gabarytowa 34,99 zł

   Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT

  5kg
  6,00 zł
  10kg
  8,05 zł
  20kg
  14,05 zł

  Dolomit firmy Biovita, to produkt o wysokiej zawartości węglanu wapnia oraz magnezu. Produkt posiada wiele zastosowań w hodowli roślin. Produkt możemy również zastosować na trawnikach, eliminując mech, oraz uzupełniając niezbędne składniki pokarmowe potrzebne murawie. Dolomit podnosi zawartość magnezu w roślinach oraz glebie. Posiada funkcje odkwaszające, jednocześnie podnosi chemiczna oraz fizyczna strukturę gleby. Przyczynia się do większej przyswajalności azotu oraz fosforu, a także w znacznym stopniu poprawia strukturę wodno-powietrzna gleby. Rośliny prawidłowo się rozwijają , a przede wszystkim są dużo zdrowsze dla człowieka i zwierząt podczas konsumpcji. Zastosowanie nawozu, w znacznym stopniu zaopatruje glebę w niezbędne mikroelementy : bor, miedź, mangan, cynk, żelazo, molibden, chrom, które mają ważne znaczenie w rozwoju roślin. Reguluje procesy asymilacji, wytwarzanie enzymów oraz mikroorganizmów niezbędnych roślinom. Rośliny posiadają dużo większą odporność na niskie temperatury w okresie zimowym. Dolomit ze względu na swoja drobna strukturę bardzo łatwo zachodzi w reakcje w glebie i szybko przyswajany jest przez rośliny. Bardzo ważnym aspektem zastosowania nawozu, jest jego walka z degradacja gleby. W dzisiejszych czasach kiedy mamy ogromne zastosowanie nawozów NPK i szybki rozwój przemysłu oraz motoryzacji, gleba w szybkim tempie ulegają degradacji, dlatego tak bardzo ważna jest walka z tym czynnikiem.
   
  Symbol:
  BIO-0055

  Dlaczego warto kupic produkt?

   
  -naturalne pochodzenie
  -bogaty w wapń i magnez, niezbędny roślinom do prawidłowego rozowuj
  -odkwasza glebę
  -poprawia zwięzłośc podłoża

   
  Inne dostępne opakowania: 5kg; 20kg
  Wagado 10 KG

  Napisz opinię

  Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 10kg

  Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 10kg

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.