Obniżka! Agrotkanina ogrodnicza Skarden 1,1x50 m czarna 90 g/m2 Rozszerzyć

Agrotkanina ogrodnicza Skarden 1,1x50 m, 90 g/m2 czarna

15.TP6

11383

5907813160882

Nowy

Wytrzymała i łatwa w użyciu agrotkanina Skarden o gramaturze 90 g/m2 w kolorze czarnym.

Więcej szczegółów

518 Przedmioty

104,02 zł

zamiast 114,02 zł

-10,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Agrotkanina ogrodnicza Skarden 1,1x50 m, 90 g/m2 czarna

Akceptuję zasady polityki prywatności  

SKARDEN

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 14,85 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 14,85 zł
InPost Kurier InPost Kurier 17,75 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 19,91 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł
Inne Agrotkaniny o Gramaturze 90g/m2: 1,1x50m1,1x50m 1,1x100m1,1x100m 1,6x50m 1,6x50m 1,6x100 1,6x100
Zestaw Agrotkanina 90g + kołki 100 Szt. 1,1x501,1x50 1,1x1001,1x100 1,6x501,6x50 1,6x100 1,6x100
Agrotkaniny o gramaturze 70g/m2:

Agrotkanina ogrodnicza Skarden 1,1x50 m, 90 g/m2 czarna

Agrotkanina Skarden to bardzo wytrzymała tkanina doskonale sprawdzająca się w rolnictwie, ogrodnictwie oraz w  szkółkarstwie. Zasosowania tkaniny ogrodniczej pozwala wyeliminować chwasty bez konieczności używania silnych chemikaliów. Nasza agrotkanina doskonale sprawdzi się zarówno w przydomowych ogródkach, jak i w profesjonalnym użytku. Tkania jest wykonana z polipropylenu, dzięki czemu ma dużo większą odporność na warunki atmosferyczne. Splot Agrotkaniny został wykonany w taki sposób, że przepuszcza ona do gleby wodę oraz składniki mineralne.

Agrotkanina wysokiej jakości o gramaturze 90 g/m2

Wysoka jakość wykonania splotu oraz gramatura 90 g/m2 sprawia, że agrotkaniana Skarden jest wytrzymała i nie ulega szybkiej degradacji. Jest odporna na rwanie się, a jej właściwe ułożenie nie sprawia kłopotu. Przy wyborze agrotkanin jednym z ważniejszych parametrów jest jej gramatura. Warto na to zwrócić szczególną uwagę, gdyż tkaniny o niższej gramaturze są dużo mniej wytrzymałe i mają tendencje do rozrywania się.

Właściwe nawodnienie gleby, dzięki tkaninie ogrodniczej Skarden

Agrotkanina Skarden pozwala na zachowanie właściwej wilgotności gleby, nawet podczas zmniejszonej intensywności opadów. Konstrukcja tkaniny została tak stworzona, że pozwala wodzie bez problemu przeniknąć do gleby i ją nawodnić, a podczas braku opadów atmosferycznych zmniejsza parowanie, dzięki czemu gleba zachowuje optymalną wilgotność, co sprzyja rozwojowi roślin.

Czarna agrotkanina, a wspomaganie wegetacji

Dzięki czarnemu kolorowi tkaniny Skarden słońce mocniej nagrzewa glebę w czasie wegetacji, co zapewnia większą aktywność korzeni oraz ułatwia pobieranie składników pokarmowych.

Najważniejsze cechy agrotkaniny Skarden:

  • Szerokość: 1,1 m
  • Długość: 50 m
  • Gramatura: 90 g/m2
  • Kolor: Czarny
  • Stabilizator UV 3%
  • Wykonana z Polipropylenu

Uwaga: Przy cięciu agrotkaniny nożyczkami lub nożem jej boki mogą się strzępić, aby tego uniknąć, należy ciąć ją nożem termicznym, lub podtapiać ucięte brzegi. Pod wpływem światła słonecznego tkanina może nieznacznie zmniejszyć swoją powierzchnię. Jest to całkowicie naturalne i dotyczy wszystkich agrotkanin.

Szerokie zastosowanie agrotkaniny – skuteczne zapobieganie wzrostowi chwastów

Agrotkanina to materiał o szerokim zastosowaniu w ogrodnictwie oraz rolnictwie. Jest to tkanina wykonana z polipropylenu o różnej gramaturze, przepuszczająca wodę oraz powietrze. Agrotkanina wykorzystywana jest do ściółkowania gleby, co chroni ją przed wzrostem chwastów oraz uszkodzeniami. Dzięki temu rośliny rosną w lepszych warunkach, co wpływa na ich rozwój i zwiększa produkcję owoców oraz warzyw.

Agrotkanina to także doskonałe rozwiązanie do stosowania na skarpach, gdyż zapewnia ona zabezpieczenie ziemi przed erozją. Dzięki temu agrotkanina wpływa na trwałość oraz stabilność podłoża. Agrotkaniny to produkty, które znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach. Są one wykorzystywane w ogrodach oraz w sadownictwie do ochrony roślin przed uszkodzeniami. Agrotkaniny są także stosowane w rolnictwie, gdzie przyczyniają się do zwiększenia produkcji oraz do wzrostu roślin w idealnych warunkach.

Agrotkanina umożliwia wzrost roślin w lepszych warunkach, co przekłada się na zwiększenie plonów oraz ograniczenie wzrostu chwastów. Dzięki temu materiałowi rośliny są mniej narażone na szkodniki i choroby. Agrotkanina ogrodowa przepuszczająca wodę jest dostępna w różnej gramaturze, co pozwala na dobór odpowiedniego produktu do konkretnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się agrotkaniny o różnych gramaturach i szerokościach, co pozwala na ich wykorzystanie do różnych rodzajów roślin i upraw.

Agrotkanina do ściółkowania gleby i nie tylko

Agrotkanina chroni glebę przed nadmierną utratą wody, co sprzyja wzrostowi roślin. Ponadto, zwiększa ona przyswajanie składników mineralnych przez korzenie roślin, co dodatkowo poprawia ich rozwój. Agrotkanina przepuszcza wodę, ale jednocześnie chroni glebę przed nadmiernym wzrostem chwastów. Agrotkanina ogrodowa nie wpływa na pH gleby.

Agrotkaniny znajdują zastosowanie w uprawach różnych roślin, zarówno warzywnych, jak i owocowych. Dzięki nim tworzą się idealne warunki dla rozwoju roślin, co wpływa na ich zdrowie oraz plony.

W naszej ofercie mamy agrotkaniny ogrodowe o różnej gramaturze, które przepuszczają wodę i chronią glebę przed uszkodzeniami oraz szkodnikami.

Stosowanie agrotkaniny ma wiele zalet, między innymi trwałość i skuteczność działania. Tkanina ma także stabilizator UV, co wpływa na jej dłuższą żywotność. Agrotkanina jest produktem szerokiego zastosowania i znajduje je nie tylko w rolnictwie i ogrodnictwie, ale również w budownictwie oraz niekiedy w przemyśle produkcyjnym.

Aby skutecznie stosować agrotkaniny, należy pamiętać o kilku zasadach:

  • Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiedni rodzaj agrotkaniny, biorąc pod uwagę jej gramaturę i właściwości, takie jak przepuszczalność wody czy stabilizacja UV.
  • Następnie należy przygotować podłoże – gleba powinna być dobrze przygotowana, a rośliny odpowiednio posadzone.

Agrotkaniny można stosować na różne sposoby:

  • Można je układać bezpośrednio na ziemi, na której będą rosły rośliny
  • Umieścić je na specjalnych koszykach agrotkaninowych, które będą stanowiły warstwę ochronną dla podłoża i roślin.

Warto pamiętać, że stosowanie agrotkanin wymaga odpowiedniej pielęgnacji roślin. Agrotkaniny nie zastąpią regularnego podlewania, nawożenia i przycinania roślin. Jednak właściwe zastosowanie agrotkanin może znacznie poprawić wzrost i jakość roślin oraz zmniejszyć wzrost chwastów i ilość szkodników.

Napisz opinię

Agrotkanina ogrodnicza Skarden 1,1x50 m, 90 g/m2 czarna

Agrotkanina ogrodnicza Skarden 1,1x50 m, 90 g/m2 czarna