Nawóz AZOFOSKA 3kg Rozszerzyć

Nawóz Azofoska 3kg

45.3.0

133

5900861421097

Nowy

Szybko działający, o wszechstronnym zastosowaniu nawóz przeznaczony dla osób, którym zależy na wygodnym, a przede wszystkim skutecznym sposobie dokarmiania swoich roślin w ogrodzie. Jest to produkt wysokiej jakości, bardzo dobrze zbilansowany, daje znakomite rezultaty uprawy roślin przydomowych jak i w gospodarstwie towarowym.

Więcej szczegółów

142 Przedmioty

50,14 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Nawóz Azofoska 3kg

Akceptuję zasady polityki prywatności  

AZOFOSKA

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 14,85 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 14,85 zł
InPost Kurier InPost Kurier 17,75 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 19,91 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł

Nawóz Azofoska do kwiatów jednorocznych / wieloletnich i krzewów

Azofoska do kwiatów jednorocznych i wieloletnich jest wysokiej jakości nawozem dla osób poszukujących skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie. W nawozie jest wiele minerałów, powodujących, że rośliny jak również drzewa oraz krzewy rosną szybciej oraz są zdrowsze. Optymalne stosowanie nawozu powinno odbywać się przed siewem lub nasadzeniem roślin jednorocznych i wieloletnich jak drzew oraz krzewy ozdobne. Azofoska to nawóz do kwiatów jednorocznych i wieloletnich. Jest to szybko działający nawóz o wszelakim zastosowaniu, prosty do dokarmiania warzyw i łatwy w aplikacji. Doskonale nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, a także drzew i krzewów ozdobnych/owocowych.

Bardzo szybko działający, o wszechstronnym zastosowaniu. Nawóz granulowany stworzony z myślą o kwiatach, warzywach i owocach. Przeznaczony jest dla osób, którym zależy na wygodnym, a przede wszystkim skutecznym sposobie dokarmiania swoich roślin w ogrodzie. Dobrze zbilansowany, posiada łatwo przyswajalne dla roślin formy składników pokarmowych, daje zarówno bardzo dobre rezultaty uprawy roślin przydomowych jak i w gospodarstwie towarowym. Azofoska to nawóz w pełni bezpieczny, nie zawiera chlorków. Jest to niezwykle ważne ponieważ im mniej chlorków w warzywach i owocach, tym są one smaczniejsze.

Dlaczego warto kupić ten produkt?

✅ zdrowe i piękne rośliny

✅ obfite plony

✅ łatwa aplikacja

✅ szybkie działanie

✅ jeden nawóz do wielu roślin

✅ wysoka jakość warzyw, owoców oraz kwiatów

✅ znany i ceniony produkt

Zastosowanie: Bardzo uniwersalny nawóz, doskonale nadaje się do nawożenia:

  • trawników,
  • roślin ozdobnych,
  • drzew,
  • krzewów owocowych,
  • warzyw,
  • do uprawy roślin rolniczych. 

Azofoskę najlepiej stosować przed siewem lub nasadzeniami.

Skład: Nawóz NPK (MgO + SO3) 13,3 - 6,1 - 17,1 (4,5 + 21,0) - z borem, żelazem, miedzią, cynkiem, manganem oraz molibdenem.

Symbol:AZ-0004

SKŁADNIKI NAWOZOWE makroskładniki: azot fosfor potas w stosunku 1(N) : 0,5(P2O5) : 1,4(K2O). Mikroskładniki: magnez (MgO) siarka (S). żelazo, mangan, miedź, cynk, bor i molibden

Napisz opinię

Nawóz Azofoska 3kg

Nawóz Azofoska 3kg

Receptura AZOFOSKI powstała w Instytucie Nawozów Sztucznych w Puławach i od lat jest to najlepiej zbilansowany uniwersalny nawóz ogrodniczy w Polsce. Odpowiednie, łatwo przyswajalne formy składników pokarmowych są gwarancją sukcesu uprawy w przydomowym ogrodzie i gospodarstwie towarowym. Doświadczalnie dopracowany zestaw mikroelementów sprawia, że nawóz ten doskonale sprawdza się w różnych typach upraw poczynając od trawników i roślin ozdobnych, przez drzewa i krzewy owocowe a kończąc na warzywach i uprawie roślin rolniczych.