Obniżka! SKARDEN Agrotkanina 1,6x100m CZARNA 70g/m2 Rozszerzyć

SKARDEN Agrotkanina 1,6x100m CZARNA 70g/m2

15222

5905427100461

Nowy

SKARDEN Agrotkanina w kolorze czarnym to trwała i skuteczna agrotkanina antychwastowa o wymiarach 1,6x100m i gramaturze 70g/m2, idealna do zapewnienia rośliną odpowiednich warunków do wzrostu.

Więcej szczegółów

491 Przedmioty

176,94 zł

zamiast 221,18 zł

-20%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

SKARDEN Agrotkanina 1,6x100m CZARNA 70g/m2

Akceptuję zasady polityki prywatności  

SKARDEN

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 11,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 11,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł
Inne Agrotkaniny o Gramaturze 70g/m2: 1,1x50m1,1x50m 1,1x100m1,1x100m 1,6x50m1,6x50m 1,6x100m1,6x100m
Zestaw Agrotkanina 70g + kołki 100 Szt. 1,1x50m1,1x50m 1,1x100m1,1x100m 1,6x50m1,6x50m 1,6x100m1,6x100m
Agrotkaniny o gramaturze 90g/m2:

Agrotkanina Skarden to bardzo wytrzymała tkanina doskonale sprawdzająca się w rolnictwie, ogrodnictwie oraz w  szkółkarstwie. Zastosowania tkaniny ogrodniczej pozwala wyeliminować chwasty bez konieczności używania silnych chemikaliów.

Nasza agrotkanina doskonale sprawdzi się zarówno w przydomowych ogródkach, jak i w profesjonalnym użytku. Tkania jest wykonana z polipropylenu, dzięki czemu ma dużo większą odporność na warunki atmosferyczne. Splot Agrotkaniny został wykonany w taki sposób, że przepuszcza ona do gleby wodę oraz składniki mineralne.

Agrotkanina wysokiej jakości o gramaturze 70 g/m2

Wysoka jakość wykonania splotu oraz gramatura 70 g/m2 sprawia, że agrotkanina Skarden jest wytrzymała i nie ulega szybkiej degradacji. Jest odporna na rwanie się, a jej właściwe ułożenie nie sprawia kłopotu.

Przy wyborze agrotkanin jednym z ważniejszych parametrów jest jej gramatura. Warto na to zwrócić szczególną uwagę, gdyż tkaniny o niższej gramaturze są dużo mniej wytrzymałe i mają tendencje do rozrywania się. 

Korzyści z zastosowania Agrotkaniny SKARDEN 70 g/m2:

✅ Skuteczność w zapobieganiu wzrostu chwastów: Agrotkanina antychwastowa SKARDEN skutecznie blokuje światło i powstrzymuje wzrost chwastów, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości i porządku w ogrodzie lub na polu.

✅ Ochrona przed erozją gleby: Agrotkanina antychwastowa SKARDEN pomaga w ochronie gleby przed erozją, co jest szczególnie ważne na skarpach i terenach narażonych na wiatr lub deszcz.

✅ Utrzymanie właściwej wilgotności gleby: Agrotkanina antychwastowa SKARDEN pomaga w utrzymaniu właściwej wilgotności gleby, ponieważ zatrzymuje w niej wilgoć, dzięki czemu rośliny mają łatwiejszy dostęp do wody i składników odżywczych.

✅ Zwiększenie wydajności uprawy: Dzięki blokowaniu światła Agrotkanina antychwastowa SKARDEN skutecznie chroni rośliny przed konkurencją ze strony chwastów, co zwiększa wydajność uprawy.

✅ Ochrona roślin przed szkodnikami: Agrotkanina antychwastowa SKARDEN pomaga w ochronie roślin przed szkodnikami, takimi jak mszyce czy przędziorki.

✅ Łatwość w użyciu: Agrotkanina antychwastowa SKARDEN jest łatwa w użyciu i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności czy narzędzi. Można ją łatwo przyciąć do odpowiednich wymiarów i umieścić na ziemi, a następnie przykryć warstwą ściółki czy innych materiałów.

✅ Oszczędność czasu i pieniędzy:

Dzięki stosowaniu Agrotkanina antychwastowa SKARDEN można zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ nie trzeba już już więcej wyrywać chwastów czy wykonywać innych prac pielęgnacyjnych, które związane są z utrzymaniem czystości w ogrodzie czy na polu.

Właściwe nawodnienie gleby, dzięki tkaninie ogrodniczej Skarden

Agrotkanina Skarden pozwala na zachowanie właściwej wilgotności gleby, nawet podczas zmniejszonej intensywności opadów. Konstrukcja tkaniny została tak stworzona, że pozwala wodzie bez problemu przeniknąć do gleby i ją nawodnić, a podczas braku opadów atmosferycznych zmniejsza parowanie, dzięki czemu gleba zachowuje optymalną wilgotność, co sprzyja rozwojowi roślin.

Czarna agrotkanina, a wspomaganie wegetacji

Dzięki czarnemu kolorowi tkaniny Skarden słońce mocniej nagrzewa glebę w czasie wegetacji, co zapewnia większą aktywność korzeni oraz ułatwia pobieranie składników pokarmowych.

Agrotkanina SKARDEN 70g/m2 znajduje zastosowanie:

⏩ W uprawie roślin warzywnych i sadowniczych jako materiał ściółkujący, który zapobiega wzrostowi chwastów, ogranicza parowanie wilgoci z gleby, zwiększa jej temperaturę oraz chroni przed wahaniami temperatury i utratą składników odżywczych.

⏩ W leśnictwie jako materiał ochronny przed uszkodzeniami mechanicznymi i przed wzrostem chwastów na terenach po leśnych pozyskach, a także do ochrony młodych drzewek i krzewów.

⏩ W ogrodach prywatnych, parkach i ogrodach publicznych jako materiał ściółkujący, który ogranicza wzrost chwastów i ułatwia utrzymanie czystości.

⏩Na skarpach i terenach narażonych na erozję gleby jako materiał, który ogranicza utratę gleby i chroni przed erozją.

⏩ W hortikulturze jako materiał do tworzenia osłon roślinnych i tunele foliowych, które pozwalają na przedłużenie sezonu wegetacyjnego i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Specyfika agrotkaniny SKARDEN 1,6x100m 70g/m2:

  • Szerokość: 1,6 m
  • Długość: 100 m
  • Gramatura: 70 g/m2
  • Kolor: Czarny
  • Stabilizator UV 3%
  • Wykonana z Polipropylenu

✴️ Uwaga: Przy cięciu agrotkaniny nożyczkami lub nożem jej boki mogą się strzępić, aby tego uniknąć, należy ciąć ją nożem termicznym, lub podtapiać ucięte brzegi. Pod wpływem światła słonecznego tkanina może nieznacznie zmniejszyć swoją powierzchnię. Jest to całkowicie naturalne i dotyczy wszystkich agrotkanin.

Napisz opinię

SKARDEN Agrotkanina 1,6x100m CZARNA 70g/m2

SKARDEN Agrotkanina 1,6x100m CZARNA 70g/m2