Lista produktów producenta: Yara International ASA

Yara International ASA jest firmą o globalnym zasięgu, zajmującą się produkcją środków dla rolnictwa oraz ochrony środowiska.

Więcej

Yara International ASA jako największy na świecie dostawca nawozów mineralnych, zapewnia środki do produkcji żywności i odnawialne źródła energii, dla stale rosnącej liczby ludności na świecie. Nasze produkty służą, także oczyszczaniu powietrza i eliminowaniu toksycznych odpadów. Główna siedziba firmy jest zlokalizowana w Oslo, w Norwegii. Obecnie Yara zatrudnia ponad 7600 pracowników na całym świecie i w 2009 osiągnęła przychód na poziomie 62 miliardów NOK z działalności w ponad 50 krajach.

Mniej
Pokazuje 1 - 16 z 34 przedmiotów
 • Yara Mila HydroComplex 25kg
  Dostępny

  Yara Mila Complex (HydroComplex) 25kg

  N05

  Gwarantuje równomierny wysiew oraz optymalne zaopatrzenie każdej z roślin w niezbędne składniki pokarmowe. Nie wymaga mieszania z glebą. Bezchlorkowy nawóz NPK yara yara, posiada łatwo oraz przede wszystkim szybko przyswajalny azot saletrzany oraz aktywny fosfor.

  135,99 zł
 • Nawóz do trawnika PRO-COMPLEX YARA VILA 3kg
  Dostępny

  Yara Vila Procomplex 25kg

  R01

  Nawóz do trawników, znacznie poprawia zaopatrzenie nawożonej gleby w azot, gwarantuje gęstą darń, a także intensywną barwę trawy.

  139,99 zł
 • Nawóz do roślin iglastych SUPER SCANDIC YARA VILA 3kg
  Dostępny

  Super Scandic Yara Vila 25kg

  R09

  Kompleksowa pielęgnacja drzew i krzewów iglastych. Nawóz idealnie nadaje się do zastosowania w każdej fazie wzrostu rośliny. Dodatkowo łatwość zastosowania sprawi, że po pierwszym użyciu zawsze będziemy po niego sięgać.

  139,99 zł
 • Yara Mila HydroComplex 5kg
  Dostępny

  Yara Mila Complex (HydroComplex) 5kg

  N05

  Bezchlorkowy nawóz NPK, posiada łatwo oraz przede wszystkim szybko przyswajalny azot saletrzany oraz aktywny fosfor. Nawóz gwarantuje równomierny wysiew oraz optymalne zaopatrzenie każdej z roślin w niezbędne składniki pokarmowe. Nie wymaga mieszania z glebą.

  29,99 zł
 • Nawóz do borówek i roślin kwaśnolubnych YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Nawóz do borówek i roślin kwaśnolubnych YARA VILA 1kg

  N08

  Nawóz granulowany, idealnie zakwasza podłoże. Adresowany do nawożenia roślin kwaśnolubnych. Rośliny owocowe wymagające niższego pH gleby, to między innymi borówki oraz żurawina. Silne działania zakwaszające preparatu działają pozytywnie na wzrost rośliny, walory smakowe owoców oraz podnoszą odporność na przemarzanie roślin zimą.

  8,38 zł
 • Nawóz do pomidorów i papryki YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Nawóz do pomidorów i papryki YARA VILA 1kg

  N08

  Idealny nawóz do pielęgnacji wszelakich odmian pomidorów i papryki zarówno w gruncie jak i pod osłonami. Swoją rolę spełnia, również w zastosowaniu w  podłożach kokosowych oraz torfowych. Zwiększa ilość i jakość zbieranych plonów.

  8,63 zł
 • Nawóz do pomidorów i papryki YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Nawóz do rododendronów, hortensji i roślin wrzosowatych...

  N08

  Obficie kwitnące rabaty z kwasolubnymi roślinami. Stosowanie nawozu Vila do wieloletnich, kwasolubnych krzewów kwitnących sprawia, że nasza rabata pięknie i intensywnie kwitnie cały okres. Dzięki czemu staję się idealną wizytówką naszego ogrodu.

  8,63 zł
 • Nawóz do truskawek i poziomek YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Nawóz do winorośli porzeczek i malin YARA VILA 1kg

  N08

  Duże i smaczne owoce nadające się do bezpośredniego spożycia jak i na przetwory. Nawóz idealnie i w krótkim czasie dostarcza naszym uprawom wszystkich elementów odżywczych.

  8,38 zł
 • Nawóz do roślin kwitnących YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Nawóz do róż YARA VILA 1kg

  N08

  Od dziś nasze róże będą wizytówką naszego ogrodu. Nawóz przeznaczony, do wszelakich gatunków róż. Stosowanie środka sprawi, że nawet najbardziej wymagające gatunki róż, będą pięknie i zdrowo rosły, a ich kwiaty będą długo i obficie kwitły.

  8,63 zł
 • Nawóz do borówek i roślin kwaśnolubnych YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Nawóz do drzew i krzewów owocowych YARA VILA 1kg

  N08

  Nawóz zapewni nam smaczne oraz zdrowe i dorodne owoce. Środek granulowany, przeznaczony do nawożenia drzew oraz krzewów owocowych. Idealny i zbilansowany skład nawozu, zapewni naszym roślinom wszystkich odpowiednich składników mineralnych. Rośliny będą piękne, zdrowe oraz dorodnie i smacznie owocowały.

  8,63 zł
 • Nawóz do magnolii YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Nawóz do magnolii YARA VILA 1kg

  N08

  Magnolia od dziś, wizytówką naszego ogrodu. Nawóz Vila sprawi, że pielęgnacja drzew oraz krzewów magnolii będzie samą przyjemnością. Natomiast szybko widoczne efekty, będą wprowadzać w zachwyt wszystkich odwiedzających nasz ogród.

  8,63 zł
 • Nawóz do tui żywotników YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Yara Vila 1kg do tui, żywotników

  N08

  Granulowana, wieloskładnikowa formuła nawozu sprzyja stosowaniu oraz dawkowaniu produktu

  8,58 zł
 • Nawóz do drzew i krzewów owocowych YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Nawóz do kwiatów ogrodowych i balkonowych YARA VILA 1kg

  N08

  Obficie kwitnące balkony, tarasy oraz rabaty. Stosowanie nawozu Vila do kwiatów ogrodowych i balkonowych przyczynia się,do tego że wiosną i latem nasze rabaty, tarasy oraz balkony są ukwiecone w pięknie kwitnące, zdrowe i bujne kwiaty.

  8,63 zł
 • Nawóz do roślin iglastych SUPER SCANDIC YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Nawóz do roślin kwitnących YARA VILA 1kg

  N08

  Piękne kwiaty doniczkowe, balkonowe oraz ogrodowe. Stosowanie nawozu Vila zapewni naszym kwiatom obfite kwitnienie przez cały rok. Ukwiecone okna, tarasy, balkony i rabaty będą idealną wizytówką naszego domostwa. Regularne stosowanie nawozu wzmacnia rośliny przed wymarzaniem oraz chorobami.

  8,63 zł
 • Nawóz do roślin cebulowych i bylin YARA VILA 1kg
  Dostępny

  Super Scandic Yara Vila 1kg

  N08

  Kompleksowa pielęgnacja drzew i krzewów iglastych. Nawóz idealnie nadaje się do zastosowania w każdej fazie wzrostu rośliny. Dodatkowo łatwość zastosowania sprawi, że po pierwszym użyciu zawsze będziemy po niego sięgać.

  9,26 zł
 • Nawóz uniwersalny NORDIC SUPREME 12KG YARA VILA
  Dostępny

  Nawóz uniwersalny NORDIC SUPREME 12KG YARA VILA

  R04

  Szeroka skala zastosowania nawozu, jest idealnym rozwiązaniem jeśli nie chcemy kupować środków do każdego rodzaju roślin. Norweska formuła, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

  46,99 zł