Nawóz wapniowo - magnezowy DOLOMIT 5 kg Rozszerzyć

Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 5 kg

Z Wiata

31

Nowy

Wapniowo-magnezowy produkt, naturalnego pochodzenia. Posiada podwójną rolę: odkwasza glebę oraz zwiększa w niej zawartość wapnia i magnezu.


Więcej szczegółów

4,84 zł

5 kg

 • Zapytaj o produkt

  Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 5 kg

  Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 5 kg

  Wapniowo-magnezowy produkt, naturalnego pochodzenia. Posiada podwójną rolę: odkwasza glebę oraz zwiększa w niej zawartość wapnia i magnezu. <br /> <p style="margin-bottom: 0.5cm;"><br /></p>

  BIOVITA BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 9,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 22,13 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 19,99 zł

   Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT

  5kg
  4,84 zł
  10kg
  8,05 zł
  20kg
  13,04 zł

  Dolomit firmy Biovita, to produkt o wysokiej zawartości węglanu wapnia oraz magnezu. Produkt posiada wiele zastosowań w hodowli roślin. Produkt możemy również zastosować na trawnikach, eliminując mech, oraz uzupełniając niezbędne składniki pokarmowe potrzebne murawie. Dolomit podnosi zawartość magnezu w roślinach oraz glebie. Posiada funkcje odkwaszające, jednocześnie podnosi chemiczna oraz fizyczna strukturę gleby. Przyczynia się do większej przyswajalności azotu oraz fosforu, a także w znacznym stopniu poprawia strukturę wodno-powietrzna gleby. Rośliny prawidłowo się rozwijają , a przede wszystkim są dużo zdrowsze dla człowieka i zwierząt podczas konsumpcji. Zastosowanie nawozu, w znacznym stopniu zaopatruje glebę w niezbędne mikroelementy : bor, miedź, mangan, cynk, żelazo, molibden, chrom, które mają ważne znaczenie w rozwoju roślin. Reguluje procesy asymilacji, wytwarzanie enzymów oraz mikroorganizmów niezbędnych roślinom. Rośliny posiadają dużo większą odporność na niskie temperatury w okresie zimowym. Dolomit ze względu na swoja drobna strukturę bardzo łatwo zachodzi w reakcje w glebie i szybko przyswajany jest przez rośliny. Bardzo ważnym aspektem zastosowania nawozu, jest jego walka z degradacja gleby. W dzisiejszych czasach kiedy mamy ogromne zastosowanie nawozów NPK i szybki rozwój przemysłu oraz motoryzacji, gleba w szybkim tempie ulegają degradacji, dlatego tak bardzo ważna jest walka z tym czynnikiem. 

  Symbol:
  BIO-0008
   
  Dlaczego warto kupic produkt?

   
  -naturalne pochodzenie
  -bogaty w wapń i magnez, niezbędny roślinom do prawidłowego rozowuj
  -odkwasza glebę
  -poprawia zwięzłośc podłoża

   
  Inne dostępne opakowania: 10kg; 20kg
  Wagado 5 KG

  Napisz opinię

  Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 5 kg

  Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 5 kg

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.