Preparat na pająki i owady kroczące SUBSTRAL 750ml Rozszerzyć

Preparat na pająki i owady kroczące SUBSTRAL 750ml

N40.3.5

3895

5904871014836

Nowy

Substral na pająki to skuteczny środek na pająki i inne owady kroczące, zapewniający natychmiastowe działanie.

Więcej szczegółów

Produkt tymczasowo niedostępny

33,57 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Preparat na pająki i owady kroczące SUBSTRAL 750ml

Akceptuję zasady polityki prywatności  

SUBSTRAL

120 dni na zwrot

Dostawa już od 14,85 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 14,85 zł
InPost Kurier InPost Kurier 17,75 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 19,91 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł

Spray na pająki i owady kroczące SUBSTRAL jest środkiem biobójczym, który skutecznie zwalcza pająki, mrówki oraz inne stawonogi.

Jest to produkt gotowy do użytku. Środek można stosować na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Na powierzchniach nie przepuszczalnych pozostaje przez kilka miesięcy. Daje natychmiastowy efekt, tworzy niewidzialną barierę nieprzekraczalną dla pająków.

Środek na pająki SUBSTRAL zwalcza oraz zapobiega wnikaniu stawonogów do mieszkania prze okres 3 miesięcy, wystarczy opryskać ramy okienne bądź drzwiowe. Jest to preparat całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych, posiada wygodny w użyciu aplikator. Efekt zwalczania stawonogów jest widoczny po 1 godzinie od zastosowania.

Pojemność: 750 ml.

Skład produktu

Zawartość substancji czynnej: 0,3 g/kg, Deltametryna.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Preparat na pająki – jak działa Substral na owady biegające?

Preparat na pająki to skuteczny środek do zwalczania pająków w domu, ogrodzie oraz innych pomieszczeniach. Zawiera informacje dotyczące produktu, które należy przeczytać przed użyciem z zachowaniem środków ostrożności. Jest to produkt biobójczy, przeznaczony do zwalczania także innych owadów.

Użycie preparatu na pająki jest całkowicie bezpieczne dla zwierząt domowych oraz ludzi, pod warunkiem stosowania z zachowaniem środków ochrony roślin. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę produktu i postępować zgodnie z instrukcjami.

Środek owadobójczy – spray na pająki i jego właściwości

Preparat na pająki działa poprzez zamgławianie pajęczyn oraz bezpośrednie opryskiwanie obszarów, gdzie pająki mogą się ukrywać. Może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Produkt jest gotowy do użycia i można go aplikować za pomocą atomizera.

Dodatkowo cena preparatu na pająki jest atrakcyjna, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i skutecznie pozbyć się problemu pająków w swoim otoczeniu. Dzięki temu środkowi można mieć pewność, że mieszkanie, ogród czy inne pomieszczenia będą wolne od niepożądanych owadów, co zapewni komfort i spokój osobom przebywającym w tych miejscach.

Preparat na pająki jest również często używany w hotelach oraz innych miejscach publicznych, gdzie problem obecności pająków może być szczególnie uciążliwy dla gości. Dzięki skutecznemu działaniu preparatu można szybko i efektywnie pozbyć się pajęczyn oraz zapobiec ponownemu pojawieniu się pająków.

Informacje dotyczące produktu, jego skuteczności oraz sposobu użycia są dostępne w ofercie produktowej oraz na etykiecie preparatu. Przy użyciu preparatu na pająki należy pamiętać o zachowaniu środków ostrożności, aby uniknąć kontaktu z substancjami chemicznymi zawartymi w produkcie.

W przypadku poważniejszych infestacji pająkami zaleca się  coraz podejmowanie dodatkowych środków zapobiegawczych, takich jak utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach oraz eliminacja miejsc, gdzie pająki mogą się ukrywać, na przykład usuwanie starych kartonów, skrzyń czy innych przedmiotów.

W ten sposób można skutecznie chronić swoje mieszkanie, ogród czy inne pomieszczenia przed pająkami oraz innymi niepożądanymi owadami, zapewniając sobie i swoim bliskim komfortowe warunki życia.

Preparat na pająki i owady kroczące Substral – niezawodny sposób na pająki

Preparat na pająki i owady kroczące Substral to skuteczna opcja, która może być stosowana do zwalczania nie tylko pająków, ale również innych owadów biegających. Działa on poprzez szybkie i skuteczne eliminowanie zarówno dorosłych osobników, jak i ich larw oraz jaj. Produkt ten jest łatwy w użyciu i można go aplikować za pomocą spryskiwacza lub atomizera.

Informacje dotyczące produktu, jego skuteczności oraz zalecanych środków ostrożności są dostępne na etykiecie preparatu. Przed użyciem należy dokładnie przeczytać instrukcję, aby zapewnić bezpieczne i efektywne stosowanie produktu. Preparat na pająki i owady kroczące Substral może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu, co pozwala skutecznie pozbyć się problemu owadów we wszystkich obszarach mieszkalnych oraz przestrzeniach ogrodowych.

Zalety preparatu na pająki i owady kroczące Substral są liczne i znaczące. Po pierwsze, jego skuteczna formuła pozwala szybko i efektywnie eliminować pająki oraz inne owady kroczące, co przyczynia się do stworzenia czystego i bezpiecznego środowiska wokół domu. Po drugie, łatwość stosowania sprawia, że produkt ten jest wygodny w użyciu, a precyzyjne aplikowanie pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, gdzie mogą się ukrywać owady. Po trzecie, preparat na pająki i owady kroczące Substral jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych, co daje pewność, że jego użycie nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia czy dobrostanu mieszkańców. Dzięki tym zaletom produkt ten stanowi skuteczne rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego środka do zwalczania pająków oraz innych owadów kroczących w swoim otoczeniu. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.

Napisz opinię

Preparat na pająki i owady kroczące SUBSTRAL 750ml

Preparat na pająki i owady kroczące SUBSTRAL 750ml

SUBSTRAL to nawozy długo działające do ogrodu, trawnika, kwiatów domowych, balkonowych i ogrodowych. Ziemia i podłoża specjalistyczne dla roślin, nawozy do kwiatów, iglaków, trawnika a także środki ochrony roślin. Substral to marka oferująca najwyższą jakość wszystkich produktów skierowaną zarówno do producentów jak i posiadaczy ogrodów.