Preparat na mrówki SUBSTRAL 100G zwalcza gniazda Rozszerzyć

Preparat na mrówki SUBSTRAL 100G zwalcza gniazda

90.4.3

3911

5907487104618

Nowy

Skutecznie zwalcza mrówki, również faraonki oraz inne owady biegające. Likwiduje gniazda, bardzo wydajny.

Więcej szczegółów

Produkt tymczasowo niedostępny

16,04 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Preparat na mrówki SUBSTRAL 100G zwalcza gniazda

Akceptuję zasady polityki prywatności  

SUBSTRAL

120 dni na zwrot

Dostawa już od 14,85 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 14,85 zł
InPost Kurier InPost Kurier 17,75 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 19,91 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł

Skuteczny preparat marki SUBSTRAL - zabójca mrówek do zwalczania różnych gatunków mrówek, w tym faraonek, a także innych insektów nielatających. Zwalczanie mrówek z tym produktem stanie się szybkie i łatwe. Preparat na mrówki zwalcza insekty: w domu, ogrodzie, na balkonie, tarasie oraz na podjazdach. Zlikwiduje gniazda mrówek (do 50 gniazd).                   

Proszek na mrówki stosuje się posypując gniazda lub rozpuszczając go w wodzie i zalewając gniazdo. Pozwoli pozbyć się niechcianych gości z naszego otoczenia.

Dlaczego warto kupić ten produkt?   

✅ Skutecznie zwalcza mrówki faraona, a także inne insekty nielatające

✅ Prosty w użyciu 

✅ Wydajny     

Sposób użycia:

 POSYPYWANIE: Preparat należy wysypać na gniazdo lub ścieżkę. Dawka zalecana przez producenta: ok.10g na jedno gniazdo. Po takim zabiegu powinniśmy unikać miejsc gdzie niedawno został użyty produkt. Możliwe jest użycie peparatu wewnątrz pomieszczeń. Należy jednak robić to z dużą ostrożnością z daleka od dzieci oraz postępować zgodnie z opisem na ulotce opakowania.

ROZPUSZCZENIE: 100g granulatu należy rozpuścić w 5L wody, następnie dobrze wymieszać. Na każde gniazdo należy wylać ok.0,5 l roztworu. Jeśli używaliśmy do tego zabiegu konewkę należy ją dobrze umyć.

Skład:

  • Fipronil 0,2%   

Termin stosowania: marzec - wrzesień   

Pojemność: 500g

Preparat na mrówki – skuteczne narzędzie do zwalczania mrówek ogrodowych

Preparat na mrówki Substral w postaci proszku to skuteczny środek do zwalczania owadów biegających, zwłaszcza skupisk mrówek ogrodowych. Ten specjalnie opracowany preparat jest idealny do posypywania gniazd mrówek. Umożliwia skuteczne zwalczanie zarówno mrówek ogrodowych, jak i innych uciążliwych owadów.

Dzięki unikalnej substancji czynnej preparat owadobójczy skutecznie wytępi mrówki. Proszek na mrówki Substral może być z powodzeniem stosowany zarówno na płytach chodnikowych w ogrodzie, jak i wewnątrz domu.

Substral na owady biegające – skuteczny preparat do walki z insektami

Substral w postaci proszku to sprawdzony produkt, który pozwala skutecznie pozbyć się nie tylko mrówek, lecz także innych insektów.

Aplikacja proszku na mrówki Substral jest łatwa i skuteczna, umożliwia bezpieczne zwalczanie owadów biegających. Produkt ten jest przeznaczony do stosowania w różnych miejscach, włączając w to ogrody, domy, tarasy i inne pomieszczenia. Dzięki środkom chemicznym zawartym w preparacie możliwe jest skuteczne pozbycie się insektów oraz ich gniazd.

Preparat na mrówki Substral w postaci proszku to niezawodny sposób na zwalczanie mrówek, a także innych szkodliwych owadów. Posypanie nim gniazd mrówek umożliwia szybkie i efektywne pozbycie się problemu.

Preparat na mrówki Substral w postaci proszku jest niezwykle łatwy w użyciu i skuteczny w zwalczaniu mrówek oraz innych owadów biegających. Jego specjalna formuła sprawia, że jest doskonały do stosowania w miejscach, gdzie występują skupiska mrówek ogrodowych, a także wewnątrz domu, jeśli mrówki pojawiły się w pomieszczeniach.

Substancja czynna zawarta w preparacie to skuteczny środek owadobójczy, który zwalcza insekty. Proszek na mrówki Substral może być aplikowany na płytach chodnikowych w ogrodzie, wokół domu, tarasów czy innych miejsc, gdzie owady mogą sprawiać problem.

Jego skuteczność polega nie tylko na eliminowaniu istniejących skupisk mrówek, ale także na zapobieganiu ich ponownemu pojawieniu się.

Jak skutecznie wytępić mrówki faraona i nie tylko?

Jeśli zmagasz się z mrówkami w domu lub ogrodzie, preparat na mrówki Substral w postaci proszku to skuteczny sposób na pozbycie się tego problemu. Pamiętaj jednak o zachowaniu ostrożności i przestrzeganiu zaleceń dotyczących stosowania środka, aby osiągnąć maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo dla środowiska oraz domowników.

Preparat na mrówki Substral to niezastąpiony środek w zwalczaniu owadów biegających, zwłaszcza skupisk mrówek ogrodowych. Jego skuteczność obejmuje szeroki zakres działań, począwszy od zwalczania mrówek ogrodowych po eliminację mrówek faraona. Preparat ten jest łatwy w użyciu i doskonale sprawdza się przy zwalczaniu tych uciążliwych owadów.

Dzięki skutecznej substancji czynnej preparat na mrówki Substral skutecznie zwalcza mrówki, a także jest efektywny w zwalczaniu innych uciążliwych owadów. Roztwór wodny z proszku Substral może być używany do oprysku w ogrodzie, wokół płyt chodnikowych czy w miejscach, w których pojawiły się mrówki w domu.

Preparat na mrówki Substral w postaci proszku to skuteczny sposób na skupiska mrówek zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Dzięki temu preparatowi można skutecznie pozbyć się uciążliwych insektów i zapewnić sobie spokojne korzystanie z przestrzeni wokół domu czy ogrodu. Preparat nie jest przeznaczony do zwalczania owadów latających.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że mrówki to nie jedyne insekty, z którymi często musimy się zmagać. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz zarówno proszek na zwalczanie mrówek, jak i inne skuteczne preparaty pozwalające na pozbycie się innych niechcianych szkodników.

Uwaga!

Produkt należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną dotyczącą produktu.

Zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 (REACH) ze zmianą wprowadzoną rozporządzeniem (UE) 2015/830Data wydania: 15.04.2019 Data weryfikacji: 15.04.2019

Dystrybutor Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.Ostrobramska 101APO Box 04-04104-041 WarszawaT +48 22 465 680

Zawartość substancji czynnych: 0,2 g/kg Fipronil.

Uwaga

  • H410 - Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki
  • P391 - Zebrać wyciek
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać do specjalny punkt zbioru niebezpiecznych lub specjalnych odpadów, zgodnie z przepisami miejscowymi, regionalnymi, krajowymi i/lub międzynarodowymi.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • EUH208 - Zawiera (R)-p-menta-1,8-dien; d-limonene (5989-27-5). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Napisz opinię

Preparat na mrówki SUBSTRAL 100G zwalcza gniazda

Preparat na mrówki SUBSTRAL 100G zwalcza gniazda

SUBSTRAL to nawozy długo działające do ogrodu, trawnika, kwiatów domowych, balkonowych i ogrodowych. Ziemia i podłoża specjalistyczne dla roślin, nawozy do kwiatów, iglaków, trawnika a także środki ochrony roślin. Substral to marka oferująca najwyższą jakość wszystkich produktów skierowaną zarówno do producentów jak i posiadaczy ogrodów.