Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS Rozszerzyć

Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS

BRO-0001

4045

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

8,59 zł

0.25 kg

 • Zapytaj o produkt

  Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS

  Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS

  BROS Sp.j. BROS Sp.j.

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 9,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 22,13 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 19,99 zł

  Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS to skuteczna trutka w postaci kruchych granulek, zaspokajających naturalną potrzebę gryzienia co dodatkowo stanowi atrakcyjność pokarmową dla gryzoni. Zastosowanie bardzo gorzkiego składnika chroni ludzi i zwierzęta przed przypadkowym spożyciem, a równocześnie zupełnie nie przeszkadza nornicom.

  Skuteczność granulatu gwarantuje opóźnione działanie 4-5 dni od podania. Powoduje to, że gryzonie nie kojarzą trutki z efektem padania innych osobników. Ostateczne wytępienie szkodników następuje do około 15 dni od podania trutki

  Preparat należy wykładać w porcjach 20-25 g (wszelkie sprzęty i rękawice stosowane do wykładania trutki muszą być wolne od jakichkolwiek zapachów):
  - bezpośrednio do korytarzy i nor gryzoni oraz w ich sąsiedztwie - jedno miejsce umieszczenia trutki powinno przypadać na około 40 m2 powierzchni.,
  - na ścieżkach przebiegu gryzoni
  Preparat należy uzupełniać tak długo aż zwierzęta zaprzestaną pobierania, w przeciwnym wypadku nie wszystkie gryzonie zostaną usunięte.

  Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

  Symbol:
  BRO-0001

  Wagado 500 G

  Napisz opinię

  Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS

  Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS

  Od lat firma BROS produkuje preparaty po to, by chronić pomieszczenia oraz najbliższe otoczenie przed dokuczliwą obecnością insektów i gryzoni. Firma Bros tworzy zarówno preparaty o działaniu owadobójczym jak i odstraszającym.Firma oferuje grupy produktów takie jak Bros – preparaty owadobójcze i odstraszające, oraz środki ochrony roślin, Biopon – nawozy do roślin, mieszanki traw, Happs – środki owadobójcze i pielęgnacyjne dla psów i kotów, oraz Bros Professional – produkty powstałe z myślą o hodowcach zwierząt.Długoletnia tradycja firmy i starannie dobrane, nowoczesne substancje aktywne zapewniają optymalne działanie preparatów.