Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS Rozszerzyć

Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS

BROS Sp.j. BROS Sp.j.

BRO-0001

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

8,59 zł

0.25 kg

✈   Wysyłka w ciągu 48 godzin 

↺   120 dni na zwrot

☎   12 312 51 56

✉   info@egarden24.pl
Dostawa już od 9,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) 29,51 zł
Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) 31,97 zł

Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS to skuteczna trutka w postaci kruchych granulek, zaspokajających naturalną potrzebę gryzienia co dodatkowo stanowi atrakcyjność pokarmową dla gryzoni. Zastosowanie bardzo gorzkiego składnika chroni ludzi i zwierzęta przed przypadkowym spożyciem, a równocześnie zupełnie nie przeszkadza nornicom.

Skuteczność granulatu gwarantuje opóźnione działanie 4-5 dni od podania. Powoduje to, że gryzonie nie kojarzą trutki z efektem padania innych osobników. Ostateczne wytępienie szkodników następuje do około 15 dni od podania trutki

Preparat należy wykładać w porcjach 20-25 g (wszelkie sprzęty i rękawice stosowane do wykładania trutki muszą być wolne od jakichkolwiek zapachów):
- bezpośrednio do korytarzy i nor gryzoni oraz w ich sąsiedztwie - jedno miejsce umieszczenia trutki powinno przypadać na około 40 m2 powierzchni.,
- na ścieżkach przebiegu gryzoni
Preparat należy uzupełniać tak długo aż zwierzęta zaprzestaną pobierania, w przeciwnym wypadku nie wszystkie gryzonie zostaną usunięte.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Symbol:
BRO-0001

Waga do 500 G

Napisz opinię

Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS

Granulat na nornice i karczowniki 250G BROS

Od lat firma BROS produkuje preparaty po to, by chronić pomieszczenia oraz najbliższe otoczenie przed dokuczliwą obecnością insektów i gryzoni. Firma Bros tworzy zarówno preparaty o działaniu owadobójczym jak i odstraszającym.Firma oferuje grupy produktów takie jak Bros – preparaty owadobójcze i odstraszające, oraz środki ochrony roślin, Biopon – nawozy do roślin, mieszanki traw, Happs – środki owadobójcze i pielęgnacyjne dla psów i kotów, oraz Bros Professional – produkty powstałe z myślą o hodowcach zwierząt.Długoletnia tradycja firmy i starannie dobrane, nowoczesne substancje aktywne zapewniają optymalne działanie preparatów.