Gaśnica na osy i szerszenie 300ml BROS Rozszerzyć

Gaśnica na osy i szerszenie 300ml BROS

90.6.4

4058

5904517005655

Nowy

Gaśnica na osy i szerszenie 300ml BROS to specjalny produkt zaprojektowany do zwalczania os i szerszeni. Jest to aerosolowa gaśnica, która jest łatwa w użyciu i ma pojemność 300 mililitrów. Gaśnica na osy i szerszenie BROS została stworzona przez markę BROS, aby zapewnić skuteczną ochronę przed tymi owadami.

Więcej szczegółów

605 Przedmioty

18,59 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Gaśnica na osy i szerszenie 300ml BROS

Akceptuję zasady polityki prywatności  

BROS

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 11,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 11,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł
Gaśnica na osy i szerszenie BROS 300ml BROS300ml BROS 300ml EXPEL300ml EXPEL 400ml400ml 600ml600ml

Gaśnica na osy i szerszenie 300ml BROS to preparat przeznaczony jest do likwidacji gniazd tych owadów. Dzięki specjalnej dyszy możliwe jest rozpylanie preparatu z odległości do 6 m, ograniczając ryzyko bezpośredniego kontaktu z owadami.

Preparat działa natychmiast i utrzymuje się przez kilka dni.Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną. 

Gaśnica na osy i szerszenie – preparat owadobójczy

Gaśnica na osy marki Bros to skuteczny preparat, którego można użyć do likwidacji gniazd os i szerszeni. Preparat ten zawiera substancje czynne, które zwalczają osy i szerszenie. Należy użyć go, spryskując obficie gniazda owadów. Unikalna konstrukcja zaworu oraz zachowanie szczególnych środków ostrożności są kluczowe podczas stosowania gaśnicy Bros. Preparat zwalcza osy i szerszenie wracające do gniazd jeszcze przez 3 dni po oprysku.

Przed rozpoczęciem oprysku należy uważać na kierunek wiatru, aby uniknąć kontaktu z substancjami czynnymi. Oprysk należy wykonać wczesnym rankiem, gdy osy i szerszenie są mniej aktywne. Należy również zminimalizować ryzyko źródeł iskrzenia oraz zapłonu, szczególnie w pobliżu gorących powierzchni.

Po użyciu gaśnicy Bros należy ostrożnie płukać obszar wodą, aby zneutralizować działanie preparatu i zapobiec długotrwałym skutkom. Warto również pamiętać o przeczytaniu etykiety produktu przed użyciem, aby zapewnić bezpieczne stosowanie i skuteczną likwidację gniazd os i szerszeni.

Preparat do zwalczania os i ich gniazd. Bros – gaśnica na osy

Gaśnica Bros na osy i szerszenie jest skutecznym rozwiązaniem, które można stosować w celu zwalczenia tych uciążliwych owadów. Należy przy tym zachować szczególne środki ostrożności, aby uniknąć potencjalnych zagrożeń związanych z użyciem preparatu.

Gaśnica Bros na osy ma wiele zalet, które czynią ją skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem do zwalczania tych uciążliwych owadów. Przede wszystkim preparat ten jest wyposażony w unikalną konstrukcję zaworu, co ułatwia precyzyjne i skuteczne spryskiwanie gniazd os i szerszeni. Ponadto, dzięki zawartości specjalnych substancji czynnych, gaśnica Bros skutecznie eliminuje osy i szerszenie, zapewniając długotrwałe działanie i minimalizując ryzyko powrotu owadów. Dodatkowo informacje dotyczące produktu dostarczane przez producenta umożliwiają użytkownikowi pełne zrozumienie zaleceń dotyczących stosowania, co zwiększa skuteczność oraz bezpieczeństwo procesu likwidacji gniazd os i szerszeni. Gaśnica Bros na osy wyróżnia się także praktycznym opakowaniem, które umożliwia łatwe użycie, co sprawia, że jest idealnym narzędziem dla osób chcących skutecznie pozbyć się problemu owadów wokół swojego domu czy ogrodu.

Gaśnica Bros do zwalczania os i szerszeni – niezastąpiona w walce z owadami

Przy zastosowaniu szczególnych środków ostrożności gaśnica Bros na osy będzie niezastąpionym narzędziem w walce z tymi uciążliwymi owadami. Jej działanie opiera się na sprawdzonych substancjach owadobójczych, co zapewnia nie tylko szybkie, ale również trwałe efekty zwalczania os i szerszeni. W rezultacie gaśnica Bros stanowi niezawodne wsparcie dla osób borykających się z problemem gniazd os i szerszeni, umożliwia im skuteczną eliminację tych owadów i przywrócenie spokoju wokół swojego otoczenia.

Dodatkowym atutem gaśnicy Bros na osy jest jej łatwa i wygodna obsługa, co czyni ją idealnym rozwiązaniem nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w zwalczaniu owadów. Unikalna konstrukcja zaworu umożliwia precyzyjne aplikowanie preparatu bez ryzyka jego marnotrawienia lub rozpryskiwania się na inne powierzchnie. Ponadto gaśnica Bros jest wyposażona w instrukcję obsługi, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące zalecanego sposobu użycia oraz środków ostrożności, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Warto również podkreślić, że gaśnica Bros na osy jest skutecznym rozwiązaniem nie tylko dla indywidualnych użytkowników, ale również dla firm czy instytucji, które mogą mieć potrzebę szybkiego i profesjonalnego zwalczania owadów w swoich pomieszczeniach lub na terenach zewnętrznych. Dzięki skutecznemu działaniu preparatu oraz jego łatwej dostępności likwidacja gniazd os i szerszeni staje się szybka, efektywna i bezpieczna dla wszystkich osób zaangażowanych w proces eliminacji tych uciążliwych owadów.

Napisz opinię

Gaśnica na osy i szerszenie 300ml BROS

Gaśnica na osy i szerszenie 300ml BROS

Od lat firma BROS produkuje preparaty po to, by chronić pomieszczenia oraz najbliższe otoczenie przed dokuczliwą obecnością insektów i gryzoni. Firma Bros tworzy zarówno preparaty o działaniu owadobójczym jak i odstraszającym.Firma oferuje grupy produktów takie jak Bros – preparaty owadobójcze i odstraszające, oraz środki ochrony roślin, Biopon – nawozy do roślin, mieszanki traw, Happs – środki owadobójcze i pielęgnacyjne dla psów i kotów, oraz Bros Professional – produkty powstałe z myślą o hodowcach zwierząt.Długoletnia tradycja firmy i starannie dobrane, nowoczesne substancje aktywne zapewniają optymalne działanie preparatów.