Spray na mrówki 150ml BROS Rozszerzyć

Spray na mrówki 150ml BROS

90.4.1

4091

5904517001220

Nowy

Spray na mrówki BROS to skuteczny środek zwalczający, który pomaga pozbyć się uciążliwych mrówek z domu lub ogrodu.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

12,29 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Spray na mrówki 150ml BROS

Akceptuję zasady polityki prywatności  

BROS

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 14,85 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 14,85 zł
InPost Kurier InPost Kurier 17,75 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 19,91 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł

Spray na mrówki 150ml BROS jest przeznaczony do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie (tarasy, podjazdy itp.).

Sposób użycia:

Opryskiwać bezpośrednio miejsca gromadzenia się mrówek oraz ich kryjówki (szpary, szczeliny, itp.). Preparat działa od razu po zastosowaniu.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Spray na mrówki BROS – skuteczny sposób na owady biegające

Spray na mrówki BROS to skuteczny preparat do zwalczania mrówek. Działa szybko i skutecznie, pozostawiając powierzchnie czyste i wolne od insektów. Produkt zawiera substancje biobójcze, dlatego przed użyciem należy przeczytać etykietę i stosować się do zaleceń producenta. Może być stosowany wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz budynków.

Najlepszy preparat na mrówki – BROS Spray w praktyce

Spray na mrówki BROS to skuteczny preparat przeznaczony do zwalczania mrówek. Produkt ten zawiera substancję czynną, która efektywnie zwalcza mrówki i inne insekty, pozostawiając pomieszczenia czyste i wolne od szkodników.

Przed użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Spray na mrówki BROS należy stosować z zachowaniem środków ostrożności, unikając kontaktu z oczami, skórą oraz ubraniem. Nie stosować na zwierzętach domowych ani w ich bezpośrednim sąsiedztwie.

Ten skuteczny spray jest przeznaczony do stosowania na powierzchniach wewnątrz pomieszczeń, gdzie pojawiają się mrówki i inne owady. Może być również używany na zewnątrz budynków, w miejscach, gdzie obserwowane są skupiska mrówek. Preparat działa na różne gatunki mrówek.

Produkt ten jest preparatem biobójczym, dlatego należy go używać zgodnie z zaleceniami producenta i zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

W razie konieczności zwalczania owadów latających zaleca się stosowanie innego produktu przeznaczonego do tego celu. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu należy dokładnie przeczytać etykietę i informacje dotyczące jego stosowania.

W przypadku kontaktu z substancją czynną zaleca się umycie dotkniętej powierzchni wodą i mydłem. Jeśli produkt dostanie się do oczu, należy przepłukać je dużą ilością wody przez kilka minut. W przypadku połknięcia substancji czynnej zaleca się skontaktowanie się z lekarzem i pokazanie mu opakowania produktu.

Niezawodny środek na mrówki – co jeszcze warto wiedzieć?

Spray na mrówki BROS jest skutecznym środkiem na mrówki, który pomoże w zwalczaniu tych uciążliwych insektów w domu oraz na zewnątrz. Pamiętaj jednak, że przed użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu, a także stosować się do zaleceń producenta oraz zachować ostrożność podczas aplikacji.

Produkt ten jest przeznaczony do stosowania w różnych typach pomieszczeń, w tym w kuchniach, łazienkach, spiżarniach oraz innych miejscach, gdzie obserwuje się obecność mrówek. Może być również używany na zewnątrz budynków, wokół domu, na tarasach czy balkonach.

Przed użyciem sprayu należy dokładnie przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu, aby zapewnić bezpieczne i skuteczne stosowanie. Preparat ten zawiera substancje biobójcze, dlatego konieczne jest zachowanie ostrożności i unikanie kontaktu z substancją przez ludzi oraz zwierzęta.

W przypadku stosowania wewnątrz pomieszczeń zaleca się dokładne wietrzenie po zastosowaniu sprayu oraz unikanie kontaktu ze zwierzętami domowymi i żywnością. Nie stosować na powierzchniach, które mają kontakt bezpośredni z żywnością.

Pamiętaj, że skuteczne zwalczanie mrówek i innych insektów wymaga systematyczności oraz stosowania odpowiednich środków zaradczych. Oprócz stosowania preparatów biobójczych ważne jest także utrzymywanie czystości w domu oraz eliminacja potencjalnych miejsc gniazdowania owadów, takich jak szczeliny, wilgotne obszary czy źródła pożywienia.

W razie wątpliwości lub pytań dotyczących stosowania sprayu na mrówki BROS zaleca się skontaktowanie się z producentem lub specjalistą ds. zwalczania szkodników.

Napisz opinię

Spray na mrówki 150ml BROS

Spray na mrówki 150ml BROS

Od lat firma BROS produkuje preparaty po to, by chronić pomieszczenia oraz najbliższe otoczenie przed dokuczliwą obecnością insektów i gryzoni. Firma Bros tworzy zarówno preparaty o działaniu owadobójczym jak i odstraszającym.Firma oferuje grupy produktów takie jak Bros – preparaty owadobójcze i odstraszające, oraz środki ochrony roślin, Biopon – nawozy do roślin, mieszanki traw, Happs – środki owadobójcze i pielęgnacyjne dla psów i kotów, oraz Bros Professional – produkty powstałe z myślą o hodowcach zwierząt.Długoletnia tradycja firmy i starannie dobrane, nowoczesne substancje aktywne zapewniają optymalne działanie preparatów.