Lampa owadobójcza BROS Rozszerzyć

Lampa owadobójcza BROS

BRO-445

4166

Nowy

38,06 zł

0.3 kg

 • Zapytaj o produkt

  Lampa owadobójcza BROS

  Lampa owadobójcza BROS

  BROS Sp.j. BROS Sp.j.

  Zobacz wszystkie produkty tego producenta

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 9,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 22,13 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 19,99 zł

  Lampa owadobójcza skutecznie zabezpiecza pomieszczenia przed owadami latającymi. Już nigdy więcej owady nie zakłócą Twojego snu!

  Symbol:
  BRO-445

  Urządzenie doskonale sprawdza się w:

  •     mieszkaniach,
  •     domach,
  •     altanach ogrodowych,
  •     niewielkich pomieszczeniach gospodarczych.

   

  Zastosowanie specjalistycznego źródła światła i siatki rażącej jest gwarancją skuteczności działania. Emitowane promieniowanie UV o odpowiedniej długości fali jest całkowicie nieszkodliwe dla człowieka i zwierząt domowych.  Izolowana obudowa z tworzywa sztucznego gwarantuje bezpieczne i długotrwałe użytkowanie lampy.
   
  Zasady użytkowania:
   
  Przed użytkowaniem zapoznać się z instrukcją dołączoną do opakowania. Dla zapewnienia maksymalnej skuteczności zaleca się zawieszenie lampy na wysokości ok. 1,80 - 2 m z dala od innych źródeł światła. Owady wabione światłem o odpowiedniej długości fali są unieszkodliwiane przez siatkę lampy. W celu ich usunięcia należy odkręcić i delikatnie wysunąć pojemnik. Siatkę rażącą można łatwo oczyścić za pomocą szczoteczki. Czyszczenie siatki rażącej oraz opróżnienie pojemnika na owady wykonać po odłączeniu lampy od źródła zasilania.

  UWAGA!
  Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

  Napisz opinię

  Lampa owadobójcza BROS

  Lampa owadobójcza BROS

  Od lat firma BROS produkuje preparaty po to, by chronić pomieszczenia oraz najbliższe otoczenie przed dokuczliwą obecnością insektów i gryzoni. Firma Bros tworzy zarówno preparaty o działaniu owadobójczym jak i odstraszającym.Firma oferuje grupy produktów takie jak Bros – preparaty owadobójcze i odstraszające, oraz środki ochrony roślin, Biopon – nawozy do roślin, mieszanki traw, Happs – środki owadobójcze i pielęgnacyjne dla psów i kotów, oraz Bros Professional – produkty powstałe z myślą o hodowcach zwierząt.Długoletnia tradycja firmy i starannie dobrane, nowoczesne substancje aktywne zapewniają optymalne działanie preparatów.