Nowy AQUABLANC A 1L Nobilla Rozszerzyć

AQUABLANC A płyn na bakterie i glony w wodzie 1L Nobilla

Nobilla Sp. z o.o. Sp.K. Nobilla  Sp. z o.o. Sp.K.

N02

Nowy

31,44 zł

1.2 kg

✈   Wysyłka w ciągu 48 godzin 

↺   120 dni na zwrot

☎   12 312 51 56

✉   info@egarden24.pl
Dostawa już od 9,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (dostawa w godzinach: 18-22) 29,51 zł
Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) Kurier DHL (pobranie - dostawa w godzinach: 18-22) 31,97 zł

Bakterie i glony i grzyby z dużą łatwością rozprzestrzeniają się w wodzie i pokrywają ściany basenu śliską, cienką zieloną warstwą co stanowi brzydki widok oraz obniża komfort korzystania z kąpieli w basenie. AQUABLANC A to wysoko skoncentrowany płyn do dezynfekcji wody basenowej, który niszczy już istniejące bakterie, grzyby i glony a także zapobiega ich ponownemu pojawieniu się. W wodzie baseny wspomaga powszechnie stosowane produkty tlenowe, dlatego stosujemy go przy dezynfekcji AKTYWNYM TLENEM tabletki 20 g.

Symbol:
NOB-0011

AQUABLANC A TO:

  • płyn do dezynfekcji wody basenowej metodą tlenową, wspomaga działanie aktywnego tlenu, działa bakteriobójczo i zapobiega pojawianiu się glonów,

  • składnik SYSTEMU AQUABLANC, wspomaga działanie Aktywnego tlenu,

  • SYSTEMU AQUABLANC = Aktywny tlen tabletki 20g + Aquablanc A. Obydwa produkty stosować jednocześnie, zgodnie z informacjami podanymi w punkcie "Stosowanie".STOSOWANIE:

Bezpośrednio w czasie napełniania basenu lub przejścia na SYSTEM AQUABLANC - pierwsze dozowanie na każde 15m3 wody, wlać 400 ml Aquablanc A i włożyć do wody w pływaku lub do skimmera 10 tabletek 20g Aktywnego tlenu. Dozowanie uzupełniające: raz w tygodniu na każde 15m3 wody dolać bezpośrednio do basenu 100 ml Aquablanc A oraz dodać do skimmera lub pływaka dozującego 5 tabletek 20g Aktywnego tlenu. Aquablanc A nie stosować bezpośrednio do dozownika lub skimmera, lecz wlać do wody basenowej. W miarę możliwości dozować wieczorem. Należy kontrolować zawartość tlenu w wodzie basenowej - nie powinna ona spaść poniżej 5 mg/l. Optymalna zawartość pH wynosi 7,0-7,4 (wg normy DIN).Objętość do 1L

Napisz opinię

AQUABLANC A płyn na bakterie i glony w wodzie 1L Nobilla

AQUABLANC A płyn na bakterie i glony w wodzie 1L Nobilla

Firma poprzez zawarte umowy o współpracy oraz szerokie kontakty w branży producentów opakowań i tworzyw sztucznych może pozwolić sobie na znaczne obniżenie kosztów gotowego produktu. Dysponuje nowoczesnymi halami produkcyjno – magazynowymi o powierzchni ponad 4000 m2. Posiada nowoczesny park maszynowy o wysokich mocach produkcyjnych. Ze względu na potencjał  parku maszynowego przedsiębiorstwo posiada dogodne terminy realizacji zleceń.