Ascyp Kombi Plus 125g Best Rozszerzyć

Ascyp Kombi Plus 125g Best

BE-0002

4400

Nowy

Produkt tymczasowo niedostępny

27,16 zł

0.13 kg

 • Zapytaj o produkt

  Ascyp Kombi Plus 125g Best

  Ascyp Kombi Plus 125g Best

  Best-Pest Best-Pest

  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki

  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 16,99 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 22,13 zł
  Kurier DHL - przesyłka gabarytowa Kurier DHL - przesyłka gabarytowa 34,99 zł

  Substancja aktywna:

  Imidaklopryd – 50g w 1kg preparatu.

  Symbol:
  BE-0002

  Opryskiwanie powierzchni

  Sporządzanie roztworu do opryskiwania powierzchni: W zbiorniku opryskiwacza rozpuścić 500g preparatu w 4 litrach letniej wody, dokładnie mieszając, aż do uzyskania jednolitego roztworu.

  Sposób wykonania zabiegu opryskowego: Otrzymany roztwór preparatu wystarcza na dezynsekcję w pomieszczeniu o powierzchni 100 m2. Bezpośrednio należy opryskać ok. 30 m2 powierzchni takiego pomieszczenia. Oprysk wykonać w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi.

  Malowanie powierzchni

  Sporządzanie roztworu do malowania powierzchni: W osobnym pojemniku rozpuścić 250g preparatu w 200ml ciepłej wody, dokładnie mieszając, aż do uzyskania jednolitej lepkiej zawiesiny do malowania. Otrzymana zawiesina wystarcza na dezynsekcję w pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100m2.

  Sposób wykonania zabiegu malowania: Pomalować powierzchnie o wymiarach 10x30cm lub pasy kartonu/ folii polietylenowej (rozwiesić) w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi.

  W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100m2 należy pomalować co najmniej 40 takich fragmentów.

  Uwaga!!!

  Preparat barwi zaimpregnowane powierzchnie.

  Wagado 200 G

  Napisz opinię

  Ascyp Kombi Plus 125g Best

  Ascyp Kombi Plus 125g Best

  Obecnie BEST-PEST ze swoją trzydziestoletnią tradycją, to nowoczesny zakład chemiczny z liniami technologicznymi do produkcji wysokiej jakości rodentycydów, preparatów biobójczych do dezynsekcji, a przede wszystkim środków ochrony roślin.


  Obecność od prawie trzydziestu lat na polskim rynku pestycydów to okres nie tylko powiększania oferty preparatów, ale również czas, w którym rozszerzono ich rejestracje, doskonalono formulacje, zmieniano opakowania dostosowując je do potrzeb różnych odbiorców. Nowoczesne zaplecze badawcze czuwa nad jakością produktów oraz poszukuje nowych obszarów wykorzystania badań i twórczych pomysłów. Wszystkie produkty – to efekt rodzimej myśli naukowej i własnych rozwiązań technicznych.


  Inspiracją twórczego rozwoju były i są ścisłe kontakty firmy z wiodącymi ośrodkami naukowymi skupionymi w resorcie rolnictwa i przemysłu. Drugim obszarem zainteresowania firmy po środkach ochrony roślin to preparaty biobójcze stosowane przeciwko szkodnikom sanitarnym takim jak muchy, pchły, karaczany, prusaki, mrówki, szczury, myszy i inne.