Ascyp Kombi Plus 125g Best Rozszerzyć

Ascyp Kombi Plus 125g Best

BE-0002

4400

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

27,16 zł

0.13 kg

 • Zapytaj o produkt

  Ascyp Kombi Plus 125g Best

  Ascyp Kombi Plus 125g Best

  Best-Pest Best-Pest

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 9,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 22,13 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 19,99 zł

  Substancja aktywna:

  Imidaklopryd – 50g w 1kg preparatu.

  Symbol:
  BE-0002

  Opryskiwanie powierzchni

  Sporządzanie roztworu do opryskiwania powierzchni: W zbiorniku opryskiwacza rozpuścić 500g preparatu w 4 litrach letniej wody, dokładnie mieszając, aż do uzyskania jednolitego roztworu.

  Sposób wykonania zabiegu opryskowego: Otrzymany roztwór preparatu wystarcza na dezynsekcję w pomieszczeniu o powierzchni 100 m2. Bezpośrednio należy opryskać ok. 30 m2 powierzchni takiego pomieszczenia. Oprysk wykonać w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi.

  Malowanie powierzchni

  Sporządzanie roztworu do malowania powierzchni: W osobnym pojemniku rozpuścić 250g preparatu w 200ml ciepłej wody, dokładnie mieszając, aż do uzyskania jednolitej lepkiej zawiesiny do malowania. Otrzymana zawiesina wystarcza na dezynsekcję w pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100m2.

  Sposób wykonania zabiegu malowania: Pomalować powierzchnie o wymiarach 10x30cm lub pasy kartonu/ folii polietylenowej (rozwiesić) w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi.

  W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100m2 należy pomalować co najmniej 40 takich fragmentów.

  Uwaga!!!

  Preparat barwi zaimpregnowane powierzchnie.

  Wagado 200 G

  Napisz opinię

  Ascyp Kombi Plus 125g Best

  Ascyp Kombi Plus 125g Best

  Obecnie BEST-PEST ze swoją trzydziestoletnią tradycją, to nowoczesny zakład chemiczny z liniami technologicznymi do produkcji wysokiej jakości rodentycydów, preparatów biobójczych do dezynsekcji, a przede wszystkim środków ochrony roślin.


  Obecność od prawie trzydziestu lat na polskim rynku pestycydów to okres nie tylko powiększania oferty preparatów, ale również czas, w którym rozszerzono ich rejestracje, doskonalono formulacje, zmieniano opakowania dostosowując je do potrzeb różnych odbiorców. Nowoczesne zaplecze badawcze czuwa nad jakością produktów oraz poszukuje nowych obszarów wykorzystania badań i twórczych pomysłów. Wszystkie produkty – to efekt rodzimej myśli naukowej i własnych rozwiązań technicznych.


  Inspiracją twórczego rozwoju były i są ścisłe kontakty firmy z wiodącymi ośrodkami naukowymi skupionymi w resorcie rolnictwa i przemysłu. Drugim obszarem zainteresowania firmy po środkach ochrony roślin to preparaty biobójcze stosowane przeciwko szkodnikom sanitarnym takim jak muchy, pchły, karaczany, prusaki, mrówki, szczury, myszy i inne.