Ziemia do trawników 50L Rozszerzyć

Ziemia do trawników 50L

BIO-0142

4669

Nowy

Ziemia do trawników firmy Biovita, to odpowiednio skomponowane podłoże idealnie nadające się do zakładania nowego trawnika lub renowacji istniejącego. pH Podłoża oscyluje w granicach 5,5-6,5, zapewniając trawnikowi idealna kwasowość gleby.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

11,72 zł

34 kg

Minimalna ilość zamówienia dla tego produktu to 15

 • Zapytaj o produkt

  Ziemia do trawników 50L

  Ziemia do trawników 50L

  <p><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size: 10pt;">Ziemia do trawników firmy Biovita, to odpowiednio skomponowane podłoże idealnie nadające się do zakładania nowego trawnika lub renowacji istniejącego. pH Podłoża oscyluje w granicach 5,5-6,5, zapewniając trawnikowi idealna kwasowość gleby. </span></p>

  BIOVITA BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 29,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Kurier InPost Kurier 29,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 35,97 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 36,90 zł

  W zakładaniu trawnika największe znaczenie ma odpowiednio przygotowane podłoże. Powinno być przepuszczalne, najlepiej z odpowiednia warstwą ziemi kompostowej, aby zwiększyć zawartość próchnicy. Gleba pod trawnik musi mieć prawidłową kwasowość, około pH 5,5-6,5. Pamiętajmy, że w Polsce głównie przeważają gleby kwaśne poniżej pH 5.

  Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta i stworzyliśmy odpowiednio skomponowane, gotowe do bezpośredniego użycia podłoże do trawników.

  Naturalne podłoże o zbilansowanym składzie świetnie nadaje się do zakładania nowego trawnika, jak i również do renowacji istniejącego. Unikalny skład ziemi, o zbilansowanej ilości mikro oraz makro elementów, przyczynia się do odpowiedniego wzrostu i rozwoju trawy, jednocześnie hamując porost mchu. Nawóz startowy zawarty w ziemi, zapewni silny i bujny wzrost nasion traw w pierwszej fazie wzrostowej. Piękne zadbane i reprezentacyjne trawniki stają się coraz bardziej modne i pożądane.


  Symbol:
  BIO-0142

  Dlaczego warto kupić produkt ?


  -prawidłowe pH podłoża

  -zawartość nawozu startowego

  -hamuje porost mchu

  -idealny do zakładania nowego trawnika oraz renowacji istniejącego


  Zastosowanie:


  Zakładanie nowego trawnika oraz renowacja istniejącego.


  Opakowanie : 50L

  Napisz opinię

  Ziemia do trawników 50L

  Ziemia do trawników 50L

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.