Ziemia do trawników 50L Rozszerzyć

Ziemia do trawników 50L

BIOVITA BIOVITA

BIO-0142

Nowy

Ziemia do trawników firmy Biovita, to odpowiednio skomponowane podłoże idealnie nadające się do zakładania nowego trawnika lub renowacji istniejącego. pH Podłoża oscyluje w granicach 5,5-6,5, zapewniając trawnikowi idealna kwasowość gleby.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

11,72 zł

34 kg

Minimalna ilość zamówienia dla tego produktu to 15

✈   Wysyłka w ciągu 48 godzin 

↺   120 dni na zwrot

☎   12 312 51 56

✉   info@egarden24.pl
Dostawa już od 29,99 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Kurier InPost Kurier 29,99 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 35,97 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!

W zakładaniu trawnika największe znaczenie ma odpowiednio przygotowane podłoże. Powinno być przepuszczalne, najlepiej z odpowiednia warstwą ziemi kompostowej, aby zwiększyć zawartość próchnicy. Gleba pod trawnik musi mieć prawidłową kwasowość, około pH 5,5-6,5. Pamiętajmy, że w Polsce głównie przeważają gleby kwaśne poniżej pH 5.

Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta i stworzyliśmy odpowiednio skomponowane, gotowe do bezpośredniego użycia podłoże do trawników.

Naturalne podłoże o zbilansowanym składzie świetnie nadaje się do zakładania nowego trawnika, jak i również do renowacji istniejącego. Unikalny skład ziemi, o zbilansowanej ilości mikro oraz makro elementów, przyczynia się do odpowiedniego wzrostu i rozwoju trawy, jednocześnie hamując porost mchu. Nawóz startowy zawarty w ziemi, zapewni silny i bujny wzrost nasion traw w pierwszej fazie wzrostowej. Piękne zadbane i reprezentacyjne trawniki stają się coraz bardziej modne i pożądane.


Symbol:
BIO-0142

Dlaczego warto kupić produkt ?

-prawidłowe pH podłoża

-zawartość nawozu startowego

-hamuje porost mchu

-idealny do zakładania nowego trawnika oraz renowacji istniejącego

Zastosowanie:

Zakładanie nowego trawnika oraz renowacja istniejącego.

Opakowanie : 50L

Napisz opinię

Ziemia do trawników 50L

Ziemia do trawników 50L

BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.