Drewno kominkowe bukowe PALETA 500kg Rozszerzyć

Drewno kominkowe bukowe PALETA ok.500kg

102603

4670

2010000102603

Nowy

Drewno twarde, długo palące się, posiadające wysoką kaloryczność. Pozwala na długie oraz efektywne ogrzewanie pomieszczeń. Orientacyjna waga ok. 500kg. Przedmiotem sprzedaży jest skrzynia paleta drewna.

Więcej szczegółów

Produkt tymczasowo niedostępny

255,00 zł

1000 kg

 • Zapytaj o produkt

  Drewno kominkowe bukowe PALETA ok.500kg

  Drewno kominkowe bukowe PALETA ok.500kg

  Drewno twarde, długo palące się, posiadające wysoką kaloryczność. Pozwala na długie oraz efektywne ogrzewanie pomieszczeń. Orientacyjna waga ok. 500kg. Przedmiotem sprzedaży jest skrzynia paleta drewna.<br />

  BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki

  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawy Nazwa Cena
  InPost Kurier InPost Kurier 169,00 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Przedmiotem sprzedaży jest drewno kominkowe bukowe PALETA, skrzynia takiego drewna wysyłana jest specjalnym kurierem na palecie.

  Dzięki odpowiedniej selekcji nasze drwno, które Państwu oferujemy charakteryzuje się wysoka jakością i wartoscią energetyczna. Nasze drewno spełnia wszystkie normy, jest pocięte i ułożone w drewnianych skrzyniach.
             
  Drewno bukowe jest drewnem twardym, które posiada najlepsze parametry do gazyfikowania, czego efektem jest spalanie gazu drzewnego - dlatego nasze drewno pali się długo.

                  
  Wysoka kaloryczność pozwala na długie i efektywne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych, gospodarczych itp.
                  
  Symbol:
  102603

  UWAGA!
  NA JEDNĄ PALETĘ (dostawa 150zł przy przedpłacie) nie jesteśmy w stanie podać ile zmieści się dokładnie kg drewna. Waga 500kg jest wagą orientacyną!!
       
  W momencie zakupienia 2x Drewno kominkowe bukowe PALETA przyjdą do Państwa dwie palety, każda płatna osobno (wtedy waga wynosi około 1000kg).
     
    
  W zależności od dostawy drewno może nie być sezonowane. Drewno z każdej dostawy spełnia wszystkie normy!!

  Koszt dostawy:

  Na terenie Krakowa lub w promieniu +/- 50 km --> 104 zł brutto przy jednej tonie. Przy większej ilości 78 zł brutto za tonę. Możliwa płatność gotówką przy dostawie.

  Dostawa w dowolne miejsce w Polsce: 169 zł brutto za tonę. Wysyłka tylko po przedpłacie. Przy dostawach tirowych, koszt ustalany indywidualnie.

  Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej hurtowni na ul. Balickiej 100 w Krakowie po wcześniejszym złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.

  WAŻNE!

  Miejsce rozładunku musi być utwardzone (beton, asfalt, kostka), natomiast droga dojazdowa musi umożliwiać dojazd dużym samochodem ciężarowym powyżej 6,5 tony, bez ryzyka ugrzęźnięcia a także spełniająca normy zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. W przypadku nie spełnienia tych wymogów kosztami transportu obciążony zostaje kupujący. Rozładunek palet następuje z windy za pomocą wózka paletowego.

  Kamień dostarczany jest w dużym worku typu big bag na drewnianej palecie. Zarówno worek jak i paleta są bezzwrotne i zostają u klienta.

  Oceń 
  2021-02-25

  kupił to Bogdam

  Kupuję to konkretne drewno kominkowe już od kilu sezonów grzewczych, ale dopiero teraz postanowiłem podzielić się swoją opinią. Bardzo doceniam to, że jest wydajne i kaloryczne, przez dłuższy czas dostarczając ciepła. Nie ukrywam też, ważną rolę odgrywa dla mnie atrakcyjna cena. Polecam wszystkim.

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Drewno kominkowe bukowe PALETA ok.500kg

  Drewno kominkowe bukowe PALETA ok.500kg

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.