Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm Rozszerzyć

Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm

135624

4672

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

8,00 zł

0.06 kg

 • Zapytaj o produkt

  Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm

  Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm

  ROBKAT ROBKAT

  Zobacz wszystkie produkty tego producenta

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 9,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 22,13 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 19,99 zł

  CHARAKTERYSTYKA:

  Kolce "PALOMA" sprzedawane są w formie segmentów (odcinków o różnych długościach i szerokościach chronionych). Składają się z drutów wykonanych z ocynku oraz przezroczystej listwy z tworzywa sztucznego. Wysoka jakość produktu sprawia, że złe warunki atmosferyczne nie wpływają na skuteczność i trwałość konstrukcji.


  Symbol:
  135624

  MODEL BĘDĄCY PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY TO "PALOMA E4", O WYMIARACH: 33x11x7cm.
  ZASTOSOWANIE:

  Kolce na ptaki stosuje się w celu ochrony przed ptakami (gołębie, szpaki, wróble, kawki, jaskółki, mewy, rybitwy). Kolce "PALOMA" można montować na gzymsach, parapetach, pasach nadrynnowych, kalenicach, krawędziach rynien, klimatyzatorach, bilbordach reklamowych, belkach z drewna i wielu innych.


  PO CO STOSOWAĆ ODSTRASZACZE PTAKÓW?

  Obecność dużej liczby ptaków jest niepożądana, gdyż przenoszą bakterie salmonelli i odpowiadają za wywoływanie chorób odzwierzęcych u ludzi. Gniazda i odchody ptaków zapychają studzienki i rury spustowe, a przede wszystkim zanieczyszczają elewacje, rynny, balkony i gzymsy, przyspieszają niszczenie budynków i podnoszą koszty eksploatacji związane z koniecznością czyszczenia i malowania oraz częstym myciem samochodów parkujących w miejscach gnieżdżenia się ptaków. To wszystko sprawia, że powinniśmy przeciwdziałać ich przebywaniu w bezpośrednim sąsiedztwie naszych domostw.


  ZALETY KOLCÓW:

  Kolce przeciw ptakom cieszą się największym popytem, gdyż takie rozwiązanie przynosi najwięcej korzyści dla właścicieli nieruchomości. Produkt ten jest nie tylko niezwykle łatwy w montażu, ale i sam w sobie nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa ptaków, gdyż takie listwy z kolcami mogą być instalowane praktycznie w każdym miejscu (gzymsy, parapety, dachy, pasy nad rynnowe, klimatyzatory, tablice i billboardy itp.). Opisywane rozwiązanie jest nie tylko skuteczne, ale również estetyczne i praktycznie, niewidoczne już z odległości kilkunastu metrów.

  Napisz opinię

  Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm

  Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm

  Dzięki wykonaniu z materiałów najwyższej jakości idealnie komponują się z całym ogrodem. Nasi partnerzy mogą być pewni, że każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju i był wykonany przy użyciu najnowszych technologii.


  Głównym profilem, w którym specjalizuje się firma ROBKAT to produkcja artykułów ogrodniczych z tworzywa sztucznego. Nowoczesne podejście do prowadzenia działalności sprawia, że ciągle wyprzedza rynek wprowadzając nowe linie produktów.