Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm Rozszerzyć

Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm

135624

4672

Nowy

Produkt tymczasowo niedostępny

8,00 zł

0.06 kg

 • Zapytaj o produkt

  Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm

  Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm

  ROBKAT ROBKAT

  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Kurier InPost Kurier 16,59 zł
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,82 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 16,99 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 22,13 zł
  Kurier DHL - przesyłka gabarytowa Kurier DHL - przesyłka gabarytowa 34,99 zł

  CHARAKTERYSTYKA:

  Kolce "PALOMA" sprzedawane są w formie segmentów (odcinków o różnych długościach i szerokościach chronionych). Składają się z drutów wykonanych z ocynku oraz przezroczystej listwy z tworzywa sztucznego. Wysoka jakość produktu sprawia, że złe warunki atmosferyczne nie wpływają na skuteczność i trwałość konstrukcji.


  Symbol:
  135624

  MODEL BĘDĄCY PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY TO "PALOMA E4", O WYMIARACH: 33x11x7cm.
  ZASTOSOWANIE:

  Kolce na ptaki stosuje się w celu ochrony przed ptakami (gołębie, szpaki, wróble, kawki, jaskółki, mewy, rybitwy). Kolce "PALOMA" można montować na gzymsach, parapetach, pasach nadrynnowych, kalenicach, krawędziach rynien, klimatyzatorach, bilbordach reklamowych, belkach z drewna i wielu innych.


  PO CO STOSOWAĆ ODSTRASZACZE PTAKÓW?

  Obecność dużej liczby ptaków jest niepożądana, gdyż przenoszą bakterie salmonelli i odpowiadają za wywoływanie chorób odzwierzęcych u ludzi. Gniazda i odchody ptaków zapychają studzienki i rury spustowe, a przede wszystkim zanieczyszczają elewacje, rynny, balkony i gzymsy, przyspieszają niszczenie budynków i podnoszą koszty eksploatacji związane z koniecznością czyszczenia i malowania oraz częstym myciem samochodów parkujących w miejscach gnieżdżenia się ptaków. To wszystko sprawia, że powinniśmy przeciwdziałać ich przebywaniu w bezpośrednim sąsiedztwie naszych domostw.


  ZALETY KOLCÓW:

  Kolce przeciw ptakom cieszą się największym popytem, gdyż takie rozwiązanie przynosi najwięcej korzyści dla właścicieli nieruchomości. Produkt ten jest nie tylko niezwykle łatwy w montażu, ale i sam w sobie nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa ptaków, gdyż takie listwy z kolcami mogą być instalowane praktycznie w każdym miejscu (gzymsy, parapety, dachy, pasy nad rynnowe, klimatyzatory, tablice i billboardy itp.). Opisywane rozwiązanie jest nie tylko skuteczne, ale również estetyczne i praktycznie, niewidoczne już z odległości kilkunastu metrów.

  Napisz opinię

  Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm

  Kolce odstraszające ptaki E4 33x11x7cm

  Dzięki wykonaniu z materiałów najwyższej jakości idealnie komponują się z całym ogrodem. Nasi partnerzy mogą być pewni, że każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju i był wykonany przy użyciu najnowszych technologii.


  Głównym profilem, w którym specjalizuje się firma ROBKAT to produkcja artykułów ogrodniczych z tworzywa sztucznego. Nowoczesne podejście do prowadzenia działalności sprawia, że ciągle wyprzedza rynek wprowadzając nowe linie produktów.