Balon na wino 34l w koszu plastikowym +GRATISY Rozszerzyć

Balon galon 34l w koszu plastikowym + GRATISY

2020202022202

4707

Nowy

Szkło posiada wszelkie niezbędne atesty, możemy w balonie przechowywać trunki alkoholowe oraz soki i inne tego typu napoje. Zdejmowana plastikowa obudowa bez problemu pozwala na dokładne umycie balonu, jednocześnie chroni balon przed pęknięciem lub porysowaniem.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,99 zł

zamiast 130,01 zł

6 kg

 • Zapytaj o produkt

  Balon galon 34l w koszu plastikowym + GRATISY

  Balon galon 34l w koszu plastikowym + GRATISY

  <p>Szkło posiada wszelkie niezbędne atesty, możemy w balonie przechowywać trunki alkoholowe oraz soki i inne tego typu napoje. Zdejmowana plastikowa obudowa bez problemu pozwala na dokładne umycie balonu, jednocześnie chroni balon przed pęknięciem lub porysowaniem.</p>

  Planta sp. z o. o. Planta sp. z o. o.

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 24,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Kurier InPost Kurier 24,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 27,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 32,13 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 29,99 zł

   Balon galon w koszu plastikowym+GRATISY

  10l 15l 20l 25l 34l 54l

  Zawartość

  Przedmiotem sprzedaży jest 34-litrowy balon z wytrzymałego, grubego, włoskiego szkła (szkło sodowe - jedyne do alkoholi). W komplecie znajduję się również plastikowy kosz.

  Zdejmowana plastikowa obudowa pozwali na dokładne umycie balonu, pełni również funkcję ochronną szkła przed pęknięciem lub porysowaniem.

  Symbol:
  PL-0028

  W ZESTAWIE GRATIS KOREK ORAZ RURKA FERMENTACYJNA.


  Produkt pochodzi z jednej z najlepszych włoskich hut, szkło hartowane z którego jest wykonanie nie jest podatne na uszkodzenia.

  W przedstawionym modelu można przechowywać każdy jeden rodzaj ulubionych trunków alkoholowych: piwo, wino, nalewki czy destylaty, a także soki i inne tego rodzaju płyny.

  Uwaga! Produkt ma prawo posiadać lekkie skazy lub pęcherzyki powietrza na szkle, nie wpływają one w żaden sposób negatywnie na jakość produktu, bądź wartość użytkową. Fakt ten wynika z tego, że balony nie są selekcjonowane, pochodzą z produkcji masowej i dzięki temu ich cena jest bardzo przyjazna dla naszych klientów. 

     

  Dane techniczne:

  -
  Szerokość produktu: 38cm,

  -
  Głębokość produktu: 38cm,

  -
  Wysokość produktu: 55cm.

        

  Charakterystyka:

  Szkło posiada wszelkie potrzebne atesty, które pozwalają na kontakt z produktami spożywczymi.

        
  Użytkowanie:
     
  Balonów nie powinno się myć w gorącej wodzie, a także nie powinno się poddawać gwałtownym zmianom termicznym (np. przenoszenie szkła z zimnego do bardzo ciepłego otoczenia), szkło mogłoby sie uszkodzić pod wpływem zbyt wysokiej temperatury. Zaleca się myć balony w letniej wodzie z dodatkiem środków dezynfekcyjnych (np. pirosiarczanu potasu).

  Szklane balony są cenione przez konsumentów za ich wysoką szczelność oraz możliwość „śledzenia” procesu fermentacji.

  Polecamy z praktycznego punktu widzenia prowadzenie swojej pierwszej fermentacji w miazdze w pojemniku fermentacyjnym do pierwszego zalania i odciśnięcia owoców, dalszą fermentację prowadzimy w szklanym balonie.
    

  Dlaczego warto kupić ten produkt?

  - szkło posiada wszelkie niezbędne atesty,
  - najwyższej jakości szkło hartowane
  - ochronny koszyk plastikowy w zestawie  WAŻNE!
  W trakcie burzliwej fermentacji czasami powstają spore naprężenia, zalecamy by w takim okresie zamknąć balon mniej szczelnym czopem z waty, pozwoli to zapobiec jego ewentualnemu pęknięciu.


  Napisz opinię

  Balon galon 34l w koszu plastikowym + GRATISY

  Balon galon 34l w koszu plastikowym + GRATISY

  Planta Sp. z o.o. produkuje mieszanki traw, nawozy płynne i posypowe, agrowłókniny, konfekcjonujemy nasiona rolnicze, pokarmy dla zwierząt. Firma posiada w ofercie szeroki asortyment cebul kwiatowych wiosennych i jesiennych oraz nasiona warzyw, kwiatów i ziół największych producentów polskich a także narzędzi ogrodniczych, plandek ochronnych, opryskiwaczy, lamp solarnych, odzieży roboczej, mebli i akcesoriów ogrodowych, balonów winiarskich, słoików i nakrętek, sztucznych kwiatów, grilli ogrodowych, sprzętu plażowego i turystycznego.