Płyn na karaluchy i inne owady biegające 500ml AROX Rozszerzyć

Płyn na karaluchy i inne owady biegające 500ml AROX

91.3.3

4771

5902341009146

Nowy

Skuteczne Zwalczanie Karaluchów dzięki Płynowi na Karaluchy i Inne Owady Biegające 500ml AROX - Bezpieczne i Efektywne Rozwiązanie!

Więcej szczegółów

13 Przedmioty

21,93 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Płyn na karaluchy i inne owady biegające 500ml AROX

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Mogą Ci się przydać

AGRECOL

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 14,85 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 14,85 zł
InPost Kurier InPost Kurier 17,75 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 19,91 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł
Inne produkty przeciw karaluchom i owadom biegającym: Pułapka lepowaPułapka lepowa Płyn 500mlPłyn 500ml Zestaw (lep i płyn)Zestaw (lep i płyn)

Płyn na karaluchy i inne owady biegające

Płyn na karaluchy i inne owady biegające – produkt owadobójczy i roztoczobójczy w postaci płynnej, gotowy do użycia. Przeznaczony do zwalczania owadów biegających (karaluchy, prusaki), latających (muchy) oraz roztoczy kurzu domowego. Do stosowania powszechnego: w pomieszczeniach mieszkalnych, przemysłowych, magazynach, oborach. Produkt działa poprzez kontakt oraz drogę pokarmową kilka minut po zastosowaniu. Efekt bójczy uzyskuje się do 1 h od zastosowania. Produkt wykazuje długoterminową ochronę pomieszczeń (do 3 miesięcy w zależności od warunków użytkowania).

Stosowanie:

Rozpylać na powierzchnie (wokół drzwi, pod meblami, wzdłuż listew przypodłogowych, rur, szczelin, za urządzeniami elektrycznymi, na dywanach, zasłonach, ubraniach, materacach) lub bezpośrednio na zwalczane owady. Opryskać 20% powierzchni przeznaczonej do dezynsekcji tylko w miejscach gdzie przemieszczają się lub przebywają owady, w dawce 50 ml/m². W razie konieczności przerwania działania produktu, powierzchnie należy czyścić za pomocą klasycznych detergentów, tkaniny i ubrania wyprać w pralce.

Nie należy stosować produktu na ubrania noszone przez dzieci poniżej 36 miesiąca życia. Zużyty produkt i opakowanie traktować jako odpady komunalne. Produkt nie podlega kaucjonowaniu.

Napisz opinię

Płyn na karaluchy i inne owady biegające 500ml AROX

Płyn na karaluchy i inne owady biegające 500ml AROX

AGRECOL sp. z o. o.  jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.