Kretox bariera BEST Rozszerzyć

Kretox bariera 500ml BEST

x95.2.3

4776

5907486600760

Nowy

Olejowy, koncentrat do zastosowania na trawnikach, odstraszający krety. Środek tworzy swoistą barierę na trawniku nie pozwalając się przebić kretowi przez trawnik.

Więcej szczegółów

16 Przedmioty

32,24 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Kretox bariera 500ml BEST

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Best-Pest

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych

120 dni na zwrot

Dostawa już od 14,85 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 14,85 zł
InPost Kurier InPost Kurier 17,75 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 19,91 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł

Kretox Bariera 500 ml BEST

to koncentrat, który w swym składzie opiera się na oleju rycynowym. Dzięki preparatowi możemy przygotować emulsję wodną, przeznaczoną do oprysku powierzchni trawiastych na których żerują krety. Środek idealnie sprawdza się w przydomowych ogródkach, na terenach rekreacyjnych, boiskach, parkach, polach golfowych. Produkt w miejscu zastosowania tworzy odstraszającą barierę na powierzchni trawy, gdzie kret nie przebije się na powierzchnię, tworząc nieestetyczne kopce. Preparat łatwy i wydajny w zastosowaniu, spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. 

Dlaczego warto kupić preparat ?

✅Łatwy w zastosowaniu

✅Środek ekologiczny

✅Nie zabija, odstrasza

✅Wydajny  

Substancje aktywna

  • Pyretryny i pyretroidy zawartość 5g/l. 

Sposób użycia

100ml preparatu rozpuszczamy w 5 litrach wody i wykonujemy oprysk na powierzchnię  ok. 100m2  murawy. Zabieg wykonać najlepiej zaraz po przejściu opadów, po oprysku ponownie zraszamy ziemię około 15 minut. Zabieg powtarzamy regularnie co 1 miesiąc.

Producent „BEST-PEST” Małgorzata Świętosławska, Jacek Świętosławski Spółka Jawna ul. Moździerzowców 6 B, 43-602 Jaworzno, Polska Tel.: 32-617 75 71

Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 7203/17

Rodzaj zagrożenia:

  • H412 Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

Środki ostrożności:

  • P102 Chronić przed dziećmi.
  • P262 Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież.
  • P501 Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego zakładu utylizacji odpadów niebezpiecznych luboddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.

Napisz opinię

Kretox bariera 500ml BEST

Kretox bariera 500ml BEST

Obecnie BEST-PEST ze swoją trzydziestoletnią tradycją, to nowoczesny zakład chemiczny z liniami technologicznymi do produkcji wysokiej jakości rodentycydów, preparatów biobójczych do dezynsekcji, a przede wszystkim środków ochrony roślin.

Obecność od prawie trzydziestu lat na polskim rynku pestycydów to okres nie tylko powiększania oferty preparatów, ale również czas, w którym rozszerzono ich rejestracje, doskonalono formulacje, zmieniano opakowania dostosowując je do potrzeb różnych odbiorców. Nowoczesne zaplecze badawcze czuwa nad jakością produktów oraz poszukuje nowych obszarów wykorzystania badań i twórczych pomysłów. Wszystkie produkty – to efekt rodzimej myśli naukowej i własnych rozwiązań technicznych.

Inspiracją twórczego rozwoju były i są ścisłe kontakty firmy z wiodącymi ośrodkami naukowymi skupionymi w resorcie rolnictwa i przemysłu. Drugim obszarem zainteresowania firmy po środkach ochrony roślin to preparaty biobójcze stosowane przeciwko szkodnikom sanitarnym takim jak muchy, pchły, karaczany, prusaki, mrówki, szczury, myszy i inne.