Koniczyna łąkowa ROZETA czerwona 1kg PLANTA Rozszerzyć

Koniczyna łąkowa ROZETA czerwona 1kg PLANTA

6524

5908278986406

Nowy

Koniczyna czerwona jest najbardziej produktywną rośliną motylkowatą w użytkowaniu jednorocznym, w związku z czym spełnia rolę głównego gatunku w uprawie polowej

Więcej szczegółów

Produkt tymczasowo niedostępny

30,08 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Koniczyna łąkowa ROZETA czerwona 1kg PLANTA

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Planta

120 dni na zwrot

Dostawa już od 14,85 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

* Dla zakupów powyżej 400,00 zł darmowa dostawa!

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Paczkomat® InPost 24/7 Paczkomat® InPost 24/7 14,85 zł
InPost Kurier InPost Kurier 17,75 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 19,91 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Kurier - przesyłka gabarytowa Kurier - przesyłka gabarytowa 20,91 zł

Koniczyna czerwona jest najbardziej produktywną rośliną motylkowatą w użytkowaniu jednorocznym, w związku z czym spełnia rolę głównego gatunku w uprawie polowej.

Największe plony suchej masy daje w użytkowaniu trójkośnym, gdy pierwszy pokos przypada na początku ukazywania się główek kwiatowych, a następne pokosy po upływie 35–40 dni (w początku kwitnienia). Stanowi ogniwo strukturotwórcze płodozmianu, pozostawiając po sobie dobre stanowisko oraz wzbogacając glebę w azot. Wiosną rozwija się wcześnie, po skoszeniu szybko odrasta.


Rozeta – odmiana plenna średnio wczesna o dużej zimotrwałości, dająca dość duże plony zielonej i suchej masy w pierwszym oraz w drugim roku użytkowania. Rośliny o pokroju półstojącym na początku pąkowania, charakteryzują się bardzo dużym tempem odrastania wiosną i po koszeniach oraz są średnio podatne na wyleganie. Wykazuje małą podatność na porażenie rakiem koniczynowym. Przeznaczona do użytkowania kośnego, w siewie czystym oraz w mieszankach z trawami.

MTN = 1,7 g. Rok rejestracji 2000.

Napisz opinię

Koniczyna łąkowa ROZETA czerwona 1kg PLANTA

Koniczyna łąkowa ROZETA czerwona 1kg PLANTA

Planta Sp. z o.o. produkuje mieszanki traw, nawozy płynne i posypowe, agrowłókniny, konfekcjonujemy nasiona rolnicze, pokarmy dla zwierząt. Firma posiada w ofercie szeroki asortyment cebul kwiatowych wiosennych i jesiennych oraz nasiona warzyw, kwiatów i ziół największych producentów polskich a także narzędzi ogrodniczych, plandek ochronnych, opryskiwaczy, lamp solarnych, odzieży roboczej, mebli i akcesoriów ogrodowych, balonów winiarskich, słoików i nakrętek, sztucznych kwiatów, grilli ogrodowych, sprzętu plażowego i turystycznego.