Ziemia uniwersalna do kwiatów BIOVITA 80L Rozszerzyć

Ziemia uniwersalna do kwiatów BIOVITA 80L

Z

68

Nowy

Ziemia uniwersalna do kwiatów firmy BIOVITA, to podłoże przeznaczone głównie do kwiatów doniczkowych i rabatowych, ale również może być zastosowane w ogrodzie do drzew i krzewów owocowych oraz ozdobnych.

Więcej szczegółów

32,59 zł

30 kg

 • Zapytaj o produkt

  Ziemia uniwersalna do kwiatów BIOVITA 80L

  Ziemia uniwersalna do kwiatów BIOVITA 80L

  <p style="margin-bottom: 0cm;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 10pt;">Ziemia uniwersalna do kwiatów firmy BIOVITA, to podłoże przeznaczone głównie do kwiatów doniczkowych i rabatowych, ale również może być zastosowane w ogrodzie do drzew i krzewów owocowych oraz ozdobnych.</span></span></p>

  Mogą Ci się przydać

  BIOVITA BIOVITA

  Zobacz wszystkie produkty tego producenta

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 14,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawy Nazwa Cena
  InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 19,99 zł

   Ziemia uniwersalna do kwiatów BIOVITA

  5l 10l 20l 50l 80l

  Podłoże pochodzenia naturalnego, ma odpowiednio dobrane składniki fizyczne oraz chemiczne, które zapewnią wsadzanym roślinom idealnych warunków, do prawidłowego rozwoju. Ziemia dodatkowo zawiera wszystkie niezbędne, łatwo przyswajalne mikro oraz makroelementy przez rośliny. Odpowiednia mieszanka składników w produkcie, gwarantuje bardzo dobrą pojemność wodną. Pamiętajmy jednak, żeby nie dopuszczać do całkowitego wysychania podłoża. Produkt świetnie sprawdza się zarówno w uprawach amatorskich jak i profesjonalnych. pH ziemi oscyluje w granicach 5,5-6,5, dlatego nie należy jej stosować w uprawach kwasolubnych. Rośliny posadzone w podłożu nie wymagają nawożenia do 4-6 tygodni.

  Ziemia wzbogacony o mieszankę nawozów startowych PG mix

  Symbol:
  BIO-0024

  Dlaczego warto kupić produkt?

  -produkt naturalnego pochodzenia
  -dobra pojemność wodna
  -ziemia zawiera łatwo przyswajalne makro oraz mikroelementy
  -zapewnia prawidłowy rozwój roślin


  Zastosowanie:

  Produkt nadaje się do wsadzania, przesadzania, podsypywania roślin doniczkowych, ogrodowych, rabatowych oraz warzywniczych. Nie należy stosować do roślin kwasolubnych.


  Inne dostępne opakowania:

  5L; 10l; 20L; 50L

  Ziemia uniwersalna jest gotowym podłożem do sadzenia oraz przesadzania kwiatów domowych, warzyw, ziół i innych roślin. Wzbogacona została cennymi dla roślin mikro- i makroelementam. Korzystanie z niej jest wysoce opłacalne jeśli zależy nam na pięknych roślinach. Produkty składają się z najlepszych składników, dlatego uprawy charakteryzują się prawidłowym rozwojem sadzonek. Uprawy na ziemi uniwersalnej Biovita dodatkowo posiadają pozytywny wpływ na kwitnienie i owocowanie.

  Objętość do 250L
  Oceń 
  2020-01-31

  Ziemia uniwersalna do kwiatów

  Polecam ziemię uniwersalną do kwiatów marki Biovita 80L, która idealnie sprawdza się roślin doniczkowych, kwiatów ogrodowych oraz roślin warzywniczych. Polecam, szczególnie gdy przesadzamy lub wsadzamy rośliny w nowe miejsce i chcemy zapewnić im najlepsze warunki oraz doskonałą ziemię odżywczą. Plusem jest bardzo atrakcyjna cena oraz ekspresowa wysyłka.

  Oceń 
  2020-01-16

  Naprawdę polecam ta ziemie

  Wszystko tak jak moje wymagania. Dobra jakość za dobra cenę. Naprawdę polecam ta ziemie. W Biovita nie spotkałem kawałków drzewa i roślin nie przerobionych. Czysta ziemia.

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Ziemia uniwersalna do kwiatów BIOVITA 80L

  Ziemia uniwersalna do kwiatów BIOVITA 80L

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.