Nawóz do trawnika PRO-COMPLEX YARA VILA 3kg Rozszerzyć

Yara Vila Procomplex 25kg

R01

6813

Nowy

Nawóz do trawników, znacznie poprawia zaopatrzenie nawożonej gleby w azot, gwarantuje gęstą darń, a także intensywną barwę trawy.

Więcej szczegółów

129,99 zł

25 kg

 • Zapytaj o produkt

  Yara Vila Procomplex 25kg

  Yara Vila Procomplex 25kg

  <div style="text-align: justify;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size: 10pt;">Nawóz do trawników, znacznie poprawia zaopatrzenie nawożonej gleby w azot, gwarantuje gęstą darń, a także intensywną barwę trawy.</span></div>

  Yara International ASA Yara International ASA

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 9,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 22,13 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 19,99 zł


  Nawóz do trawników PRO-COMPLEX marki VILA. Produkt granulowany, przeznaczony do nawożenia wszystkich gatunków trawnika. Sprosta wymaganiom traw o charakterze reprezentacyjnym, sportowym a także tym, które są intensywnie użytkowane. Posiada odpowiednie ilości pierwiastków fosforu, azotu oraz potasu - przez co gwarantuje gęstą darń, a także intensywną, zieloną barwę trawy. Przy regularnym stosowaniu stymuluje on rozwój systemu korzeniowego, dzięki temu wpływa korzystanie na kondycję wszystkich roślin w trakcie suchego, upalnego lata.

  Nawóz polecany dla miłośników ogrodów, którzy cenią jakość, ekonomiczne produkty a także zależy im na  wygodzie użytkowania.  Dlaczego warto kupić ten produkt?
  -
  Znacznie polepsza zaopatrzenie gleby w magnez
  -
  Gwarantuje intensywną barwę i gęstą darń
  -
  Nawóz wieloskładnikowy: posypowy, granulowany
  - Wysokiej jakości, wydajny
  -
  Sprosta wymaganiom traw reprezentacyjnych, sportowych, intensywnie użytkowanych.

  Charakterystyka:
  Nawóz granulowany,  posypowy, wieloskładnikowy. NAWÓZ WE / EC FERTILIZER.


  Stosowanie:
  Do pielęgnacji trawnika należy stosować  3x w sezonie. Odstępy 60-dniowe: wczesną wiosną (marzec-kwiecień), latem (maj-czerwiec oraz lipiec-sierpień).


  Dawkowanie:
  ok. 20g/m2 (2kg/100m2). Powyżej podaną dawkę należy rozsiewać w miarę możliwości jak najbardziej równomiernie na suchy trawnik, następnie obficie go podlać.  Wydajność:

  Opakowanie 25kg wystarcza na 1250m2 (z 1kg nawozu do 50m2).


  Inne dostępne opakowania: 1kg, 3kg, 12kg.
  Wagado 25 KG
  Oceń 
  2021-02-25

  Dowiedz się więcej

  Używałem tego nawozu do trawy już w zeszłym roku, ale zapomniałem napisać opinię. Dlatego teraz dzielę się swoimi spostrzeżeniami – po jednym użyciu już widziałem bardzo dużą różnicę. Trawa była gęstsza, bardziej zdrowa i zielona. Przy regularnym podlewaniu w lecie i koszeniu nie musiałem już się nią w ogóle przejmować. Z pewnością zastosuję go również w tym roku.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  2020-06-26

  dobry nawóz do trawy

  Świetny nawóz do miejsc, gdzie trawa rośnie wyjątkowo opornie. Polecam szczególnie tym, którzy nie chcą długo czekać na efekty. Produkt prosty i bezproblemowy w stosowaniu, więc wystarczy stosować się do instrukcji. Ważne jest to, aby nie przekraczać rekomendowanej dawki, gdyż efekty mogą być odwrotne do zamierzonych.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Yara Vila Procomplex 25kg

  Yara Vila Procomplex 25kg

  Yara International ASA jako największy na świecie dostawca nawozów mineralnych, zapewnia środki do produkcji żywności i odnawialne źródła energii, dla stale rosnącej liczby ludności na świecie. Nasze produkty służą, także oczyszczaniu powietrza i eliminowaniu toksycznych odpadów. Główna siedziba firmy jest zlokalizowana w Oslo, w Norwegii. Obecnie Yara zatrudnia ponad 7600 pracowników na całym świecie i w 2009 osiągnęła przychód na poziomie 62 miliardów NOK z działalności w ponad 50 krajach.