Ziemia do pelargonii BIOVITA 50L Rozszerzyć

Ziemia do pelargonii BIOVITA 50L

Z

70

Nowy

Ziemia do Pelargonii firmy Biovita, to podłoże idealnie sprawdzające się w uprawie nie tylko pelargonii, ale również wszystkich roślin balkonowych. Ziemia sparawdzi się w każdym ogrodzie. Odpowiednie pH gleby, oscylujące w granicach 6-7 zapewniając odpowiedniego stanowiska wymagającym roślinom jednorocznym.

Więcej szczegółów

21,33 zł

34 kg

 • Zapytaj o produkt

  Ziemia do pelargonii BIOVITA 50L

  Ziemia do pelargonii BIOVITA 50L

  <p><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size: 10pt;">Ziemia do Pelargonii firmy Biovita, to podłoże idealnie sprawdzające się w uprawie nie tylko pelargonii, ale również wszystkich roślin balkonowych. Ziemia sparawdzi się w każdym ogrodzie. Odpowiednie pH gleby, oscylujące w granicach 6-7 zapewniając odpowiedniego stanowiska wymagającym roślinom jednorocznym. </span></p>

  BIOVITA BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Kurier InPost Kurier 33,19 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 35,97 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 51,00 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 44,26 zł

   Ziemia do pelargonii BIOVITA

  20l 50l

  Podłoże pochodzenia naturalnego, przeznaczone do specjalistycznych upraw roślin kwitnących oraz kwiatów balkonowych. Wykorzystywane zarówno w uprawach hobbistycznych-amatorskich, jak i w uprawach profesjonalnych. Starannie dobrane mikro oraz makro elementy, zapewnią wsadzanym roślinom idealnych warunków do prawidłowego wzrostu oraz rozwoju. Rośliny otrzymają wszystkich niezbędnych składników odżywczych do idealnego zawiązywania paków, osiągając piękne kwiatostany. Zbilansowany dodatek keramzytu oraz perlitu sprawi, że struktura podłoża będzie odpowiednio napowietrzona i lekka, oraz doskonale utrzymana wilgotność. Dodatek nawozu startowego, nie wymaga od nas nawożenia roślin przez okres 3-4 tygodni od wsadzenia.

  Symbol:
  BIO-0026

   
  Dlaczego warto kupić produkt ?

  -dodatek keramzytu i perlitu

  -odpowiednie do upraw amatorski i profesjonalnych

  -kwiaty osiągają piękne kwiatostany

  -pH ziemi 6-7
   
  Zastosowanie:
   
  Specjalistyczne podłoże do sadzenia, przesadzani, podsypywania roślin takich jak : pelargonie, begonie oraz inne intensywnie kwitnące rośliny balkonowe tarasowe i doniczkowe.

   
  Inne dostępne opakowania: 20L

  Oceń 
  2020-04-21

  wszystko ok

  Wszystko ok. Świetnie sprawdza się w balkonowych doniczkach.

   Napisz swoją opinię! !

   Napisz opinię

   Ziemia do pelargonii BIOVITA 50L

   Ziemia do pelargonii BIOVITA 50L

   BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.