Torf ogrodniczy BIOVITA 50L Rozszerzyć

Biovita 50l torf kwaśny pH 3,5-4,5

Z

77

Nowy

Torf ogrodniczy firmy Biovita to odpowiednio wyselekcjonowany, naturalnego pochodzenia torf wysoki, o różnym stopniu rozkładu. W Znacznym stopniu poprawia jakość i strukturę gleby oraz warunki powietrzno-wodne. pH torfu ogrodniczego oscyluje w granicach 3,5-4,5.

Więcej szczegółów

23,16 zł

34 kg

Minimalna ilość zamówienia dla tego produktu to 15

 • Zapytaj o produkt

  Biovita 50l torf kwaśny pH 3,5-4,5

  Biovita 50l torf kwaśny pH 3,5-4,5

  <p style="margin-bottom: 0.5cm;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size: 10pt;">Torf ogrodniczy firmy Biovita to odpowiednio wyselekcjonowany, naturalnego pochodzenia torf wysoki, o różnym stopniu rozkładu. W Znacznym stopniu poprawia jakość i strukturę gleby oraz warunki powietrzno-wodne. pH torfu ogrodniczego oscyluje w granicach 3,5-4,5.</span></p>

  BIOVITA BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 29,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Kurier InPost Kurier 29,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 35,97 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 36,90 zł

   torf kwaśny pH 3,5-4,5

  5l 20l 50l 80l

  Świetny materiał do przygotowania podłoży w uprawach ogrodniczych profesjonalnych oraz hobbistycznych. Możemy w pełni kształtować poziom kwasowości oraz nawożenia, tworzonej ziemi. Podłoże idealnie, poprawia strukturę ciężkich, zlewnych oraz słabych gleb. W znacznym stopniu przyczynia się do użyźnienia podłoża również piaszczystego. Wpływa pozytywnie na lepsze i większe gromadzenie się wody i składników odżywczych w ziemi. Produkt chroni również glebę przed zamuleniem, zaskorupieniem oraz wyschnięciem.

  Torf kwaśny jest bogaty w związki węgla, dzięki czemu stanowi świetny komponent do produkcji kompostu. Jest również łatwo rozkładalną materią organiczną, ułatwiająca dostęp powietrza do głębszych warstw kompostu, co optymalizuje procesy powstawania próchnicy.

  Symbol:
  BIO-0032

  Dlaczego warto kupić produkt ?
   
  - spulchnia oraz napowietrza glebę,
  - dostarcza próchnicę,
  - reguluje stosunki wodne,
  - poprawia właściwości gleb ciężkich i zasadowych.
   
  Zastosowanie:

  Torf to dobry materiał do tworzenia podłoży pod uprawy kwasolubne takie jak hortensje, rododendrony, wrzosy wrzośce rośliny iglaste. Można go stosować bezpośrednio przy uprawach borówki amerykańskiej.
   
  Inne dostępne opakowania:

  5L; 20L; 80L  Napisz opinię

  Biovita 50l torf kwaśny pH 3,5-4,5

  Biovita 50l torf kwaśny pH 3,5-4,5

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.