Ziemia do pelargonii BIOVITA 50L Rozszerzyć

Ziemia do borówki i żurawiny pH 4-5 BIOVITA 50L

05.W

7858

5907813162404

Nowy

Ziemia do borówki i żurawiny, firmy Biovita, to specjalistyczne podłoże do upraw borówki amerykańskiej oraz żurawiny, ale również świetnie nadaje się do wszystkich roślin kwasolubnych. pH Podłoża oscyluje w granicach 4-5, jest to idealna kwasowość do prawidłowego rozwoju roślin kwasolubnych.

Więcej szczegółów

85 Przedmioty

45,32 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni %price%

Zapytaj o produkt

Ziemia do borówki i żurawiny pH 4-5 BIOVITA 50L

Akceptuję zasady polityki prywatności  

BIOVITA

Wysyłka w ciągu 24 godzin

120 dni na zwrot

Dostawa już od 33,19 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Kurier InPost Kurier 33,19 zł
InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 35,65 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!

Ziemia do borówki i żurawiny 50l Biovita- Idealne Podłoże Dla Twoich Roślin

Ziemia do różnych odmian borówki i żurawiny 50l Biovita to idealne podłoże do borówki amerykańskiej i innych roślin kwasolubnych.

Nasze podłoże jest stworzone z myślą o profesjonalnych i amatorskich ogrodnikach, którzy pragną zapewnić swoim roślinom odpowiednie warunki wzrostu i obfite plony.

Najważniejsze cechy produktu:

 1. Optymalne pH: Nasza ziemia do borówki i żurawiny ma pH gleby wynoszące 4 - 5, co jest idealne dla roślin kwasolubnych, takich jak borówka amerykańska.

 2. Bogaty skład: Zbilansowany skład zawiera makro i mikroelementy, wspierające zdrowy wzrost i rozwój roślin.

 3. Lekka struktura: Zapewnia doskonałą przepuszczalność powietrzno-wodną, umożliwiając korzeniom łatwy dostęp do tlenu i wody.

 4. Zawartość próchnicy: Próchnica dostarcza składników odżywczych, co wpływa na jakość i obfitość zbieranych plonów.

 5. Formuła gotowa do użycia: Ziemia jest gotowa do bezpośredniego użycia, eliminując potrzebę dodatkowych przygotowań podłoża.

W ogrodnictwie profesjonalnym i amatorskim:

Ziemia do borówki amerykańskiej i żurawiny 50l Biovita to produkt stworzony zarówno dla profesjonalnych ogrodników, jak i miłośników ogrodnictwa amatorskiego. Dzięki jej specjalistycznej formule i właściwościom może być używana zarówno w komercyjnych uprawach, jak i w prywatnych ogrodach.

Niska kwasowość gleby i optymalne pH ziemi:

Nasza ziemia charakteryzuje się niską kwasowością gleby, co jest kluczowe dla borówki amerykańskiej i innych roślin kwasolubnych (zarówno borówka, jak i żurawina potrzebuje kwasolubnej gleby). Optymalne pH wynoszące 4 - 5 zapewnia idealne warunki wzrostu.

Bogata próchnica i zbilansowany skład gleby:

Duża zawartość próchnicy i zbilansowany skład gleby dostarczają roślinom wszystkich niezbędnych składników odżywczych, wspierając zdrowy rozwój.

Nawożenie makro i mikroelementami:

Nasza ziemia dostarcza roślinom zarówno makro, jak i mikroelementy, co przekłada się na obfite plony.

Lekka struktura i przepuszczalność gleby:

Lekka struktura ziemi Biovita gwarantuje prawidłową przepuszczalność powietrzno-wodną, co sprzyja korzeniom roślin.

Zastosowania Ziemi do borówki i żurawiny 50l Biovita, w formie punktów:

 1. Sadzenie borówek amerykańskich: Ta ziemia jest idealna do sadzenia nowych krzewów borówki amerykańskiej, zapewniając im optymalne warunki wzrostu od samego początku.

 2. Sadzenie żurawiny: Ziemia Biovita doskonale sprawdzi się również przy sadzeniu krzewów żurawiny, co zapewni zdrowy rozwój tych roślin i obfite plony.

 3. Przesadzanie roślin kwasolubnych: Jeśli masz krzewy borówki, żurawiny lub inne rośliny kwasolubne, użyj tej ziemi podczas przesadzania, aby dostarczyć im odpowiedniego podłoża.

 4. Podsypanie roślin kwasolubnych: Możesz regularnie używać tej ziemi jako dodatkowego podłoża dla już roślin kwasolubnych, aby utrzymać optymalne warunki glebowe.

Dzięki swojej specjalistycznej formule i optymalnemu pH. Ziemia do borówki i żurawiny 50l Biovita jest wszechstronnym produktem, który może być stosowany, aby wspierać zdrowy wzrost i obfite plony roślin kwasolubnych.

Przygotowanie gleby:

Przygotowanie odpowiedniego podłoża dla borówki i żurawiny jest kluczowe dla ich zdrowego wzrostu i obfitego owocowania. Oto kroki, które możesz podjąć, aby stworzyć właściwe podłoże dla tych roślin:

 1. Analiza pH gleby: Rozpocznij od zrozumienia pH gleby na obszarze, na którym planujesz sadzić borówkę i żurawinę. Odpowiednie pH gleby dla tych roślin to zazwyczaj w zakresie 4,0-5,5.

 2. Zakwaszenie gleby: Nasza ziemia do borówki i żurawiny posiada kwaśne pH, co daje idealne warunki do wzrostu roślin.

 3. Przygotowanie obszaru: Wybierz odpowiednie miejsce na sadzenie krzewów borówki i żurawiny. Upewnij się, że obszar jest dobrze nasłoneczniony i ma doskonały drenaż. Jako drenaż możesz zastosować keramzyt 8-16mm marki Biovita.

 4. Wybór odmian: Wybierz odmiany borówki i żurawiny dostosowane do swojego regionu klimatycznego.

 5. Przygotowanie gleby: Wykop dziurę, która jest dostatecznie szeroka i głęboka, aby pomieścić korzenie rośliny. Wyrównaj dno dziury.

 6. Dodawanie próchnicy: Możesz dodać próchnicę do dziury, co pomoże dostarczyć dodatkowe składniki odżywcze i poprawić strukturę gleby. W tym celu przydatny będzie użyć torfu lub kory iglastej Biovita.

 7. Sadzenie roślin: Umieść roślinę w dziurze tak, aby poziom korzeni był taki sam, jak poziom gleby otaczającej roślinę. Wypełnij dziurę glebą, lekko ją ubij i obficie podlej.

Przygotowanie odpowiedniego podłoża to kluczowy krok w udanej uprawie borówki i żurawiny. Dzięki odpowiedniej glebie i regularnej opiece nad roślinami będziesz cieszyć się obfitymi plonami tych smacznych owoców.

Opakowanie: 50L 

Napisz opinię

Ziemia do borówki i żurawiny pH 4-5 BIOVITA 50L

Ziemia do borówki i żurawiny pH 4-5 BIOVITA 50L

BIOVITA produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna.

BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin i artykułów okolicznościowych.

BIOVITA – wysokiej jakości produkty w dobrej cenie

BIOVITA to marka, która oferuje produkty przeznaczone dla klientów poszukujących zdrowych i ekologicznych rozwiązań. Firma regularnie wzbogaca swoją ofertę o nowe produkty, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów. Oferta marki BIOVITA jest bardzo szeroka i obejmuje różnorodne produkty. Dzięki temu konsumenci mają możliwość kompleksowego zaopatrzenia się w produkty związane z uprawą roślin czy ogrodem.

BIOVITA dba również o odpowiednie opakowanie swoich produktów. Dzięki temu zamówione towary są bezpiecznie zapakowane i chronione podczas transportu. Wszystko to po to, aby zapewnić klientom jak najlepszą jakość dostarczanego towaru. BIOVITA to producent, który cieszy się dobrą opinią wśród swoich klientów. Jakość oferowanych produktów oraz dodatkowy wysiłek włożony w obsługę klienta przyczyniają się do pozytywnych opinii.

BIOVITA to renomowana marka, która od lat cieszy się zaufaniem klientów, dzięki wysokiej jakości swoich produktów. Produkty BIOVITA są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić klientom najwyższą jakość. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty były wolne od sztucznych substancji chemicznych i w pełni zgodne z normami ekologicznymi. Dzięki temu konsumenci mogą mieć pewność, że korzystając z produktów BIOVITA, dbają zarówno o swoje zdrowie, jak i o dobrostan środowiska naturalnego.

Bogata oferta firmy BIOVITA obejmuje różnorodne kategorie produktów. Wśród nich znajdują się m.in. nawozy organiczne, które stanowią skuteczne wsparcie dla roślin w procesie wzrostu i rozwoju. Dostępne są także specjalne podłoża, które zapewniają optymalne warunki do uprawy roślin doniczkowych i ogrodowych.

Klienci firmy BIOVITA doceniają nie tylko jakość produktów, ale również profesjonalną obsługę i doskonałe ceny. BIOVITA to marka, która promuje zdrowy styl życia, dbałość o środowisko i naturalne rozwiązania. Jej produkty stanowią idealne wsparcie dla osób poszukujących produktów pochodzenia naturalnego, które są przyjazne dla zdrowia i środowiska. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki BIOVITA i skorzystania z doskonałej jakości, którą producent oferuje. Dzięki firmie BIOVITA można w pełni cieszyć się bliskością natury i korzystać z produktów, które są przyjazne dla ogrodu i roślin.

BIOVITA w Twoim ogrodzie

Wysoka jakość produktów marki BIOVITA idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. Firma stawia na uczciwość wobec klientów i oferuje swoje produkty w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każdy może mieć dostęp do zdrowej żywności czy ekologicznych rozwiązań. Ponadto, BIOVITA regularnie przygotowuje promocje i oferty specjalne, umożliwiając klientom oszczędność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Opinie klientów są dla grupy BIOVITA niezwykle istotne. Firma nieustannie pracuje nad rozwojem i doskonaleniem swoich produktów, a opinie i sugestie klientów są brane pod uwagę przy tworzeniu nowych receptur i rozszerzaniu asortymentu. BIOVITA dąży do tego, aby spełniać oczekiwania klientów i dostarczać im produkty, które będą ich w pełni satysfakcjonować.

BIOVITA to marka, która inspiruje do zdrowego stylu życia i troski o środowisko. Jej produkty pochodzenia naturalnego są doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną dbać o swoje zdrowie i ekologiczny tryb życia. Dzięki artykułom firmy BIOVITA można cieszyć się smakiem i dobroczynnymi właściwościami naturalnych produktów. W skrócie, marka BIOVITA to gwarancja wysokiej jakości, ekologicznych rozwiązań i konkurencyjnych cen. Jej produkty pochodzenia naturalnego są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zdrowe i ekologiczne alternatywy. Dzięki grupie BIOVITA możemy świadomie dbać o swoje zdrowie i środowisko, jednocześnie korzystając z doskonałych smaków i właściwości naturalnych produktów.