Ziemia do pelargonii BIOVITA 50L Rozszerzyć

Ziemia do borówki i żurawiny pH 4-5 BIOVITA 50L

Z

7858

Nowy

Ziemia do borówki i żurawiny, firmy Biovita, to specjalistyczne podłoże do upraw borówki amerykańskiej oraz żurawiny, ale również świetnie nadaje się do wszystkich roślin kwasolubnych. pH Podłoża oscyluje w granicach 4-5, jest to idealna kwasowość do prawidłowego rozwoju roślin kwasolubnych.

Więcej szczegółów

23,03 zł

34 kg

Minimalna ilość zamówienia dla tego produktu to 15

 • Zapytaj o produkt

  Ziemia do borówki i żurawiny pH 4-5 BIOVITA 50L

  Ziemia do borówki i żurawiny pH 4-5 BIOVITA 50L

  <p style="margin-bottom: 0cm;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size: 10pt;">Ziemia do borówki i żurawiny, firmy Biovita, to specjalistyczne podłoże do upraw borówki amerykańskiej oraz żurawiny, ale również świetnie nadaje się do wszystkich roślin kwasolubnych. pH Podłoża oscyluje w granicach 4-5, jest to idealna kwasowość do prawidłowego rozwoju roślin kwasolubnych.</span></p>

  BIOVITA BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 72 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawy Nazwa Cena
  InPost Kurier InPost Kurier 33,19 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 35,97 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 33,97 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) Za darmo!

  Naturalne, specjalistyczne podłoże o zbilansowanym składzie, bogatym w makro oraz mikro elementy, wpływające pozytywnie na prawidłowy wzrost oraz rozwój roślin. Najważniejszym atrybutem podłoża, jest jego niski współczynnik kwasowości pH gleby 3,5-4,5, który jest idealny dla roślin kwasolubnych. Lekka struktura, gwarantująca prawidłową przepuszczalność powietrzno-wodną oraz odpowiednią wilgotność ziemi. Dużym plusem jest zawartość próchnicy, która w znacznym stopniu użyźnia produkt i wpływa na jakość oraz obfitość zbieranych plonów. Produkt gotowy do bezpośredniego użytku.
   
  Dlaczego warto kupić produkt ?
   
  -odpowiednie pH 3,5-4,5 dla roślin kwasolubnych
  -lekka, przepuszczalna struktura
  -produkt nadaje się od razu do użycia
  -zawartość makro oraz mikro elementów
   
  Zastosowanie:
   
  Sadzenie, przesadzanie, podsypywanie borówek amerykańskich, żurawiny, oraz innych roślin kwasolubnych np. azalie, rododendrony, wrzosy, wrzośce.
   
  Opakowanie: 50L

  Napisz opinię

  Ziemia do borówki i żurawiny pH 4-5 BIOVITA 50L

  Ziemia do borówki i żurawiny pH 4-5 BIOVITA 50L

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.