BIG BAG Grys Extra White 8-16mm BIOVITA 1000 kg Rozszerzyć

BIG BAG Grys Extra White BIOVITA 8-16mm 1000 kg TONA

Z

8651

5907813162626

Nowy

Grys EXTRA WHITE to śnieżnobiałe kruszywo pochodzenia naturalnego. Grys idealnie nadaje się do wykorzystania jako materiał dekoracyjny i ściółkujący. Frakcja 8-16 mm. Oferta dotyczy 1000kg grysu w big bagu.

Więcej szczegółów

Produkt tymczasowo niedostępny

1 060,00 zł

1000 kg

 • Zapytaj o produkt

  BIG BAG Grys Extra White BIOVITA 8-16mm 1000 kg TONA

  BIG BAG Grys Extra White BIOVITA 8-16mm 1000 kg TONA

  <span style="font-size: 10pt; font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">Grys EXTRA WHITE to śnieżnobiałe kruszywo pochodzenia naturalnego. Grys idealnie nadaje się do wykorzystania jako materiał dekoracyjny i ściółkujący. Frakcja 8-16 mm. Oferta dotyczy 1000kg grysu w big bagu.<br /></span>

  BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki

  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawy Nazwa Cena
  InPost Kurier InPost Kurier 169,00 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!

   Grys Extra White 8-16mm

  2kg 20kg 1000kg

  Charaktersytyka kamienia

  Grys EXTRA WHITE firmy BIOVITA to śnieżnobiałe kruszywo pochodzenia naturalnego. Duża wytrzymałość mechaniczna, pełna mrozoodporność i mała nasiąkliwość w połączeniu z wyrazistą śnieżnobiałą barwą powoduje, że kamień ten jest idealnym elementem dekoracyjnym w małej architekturze ogrodowej. Dodatkowym atutem oferowanego surowca jest łatwe czyszczenie - przepłukanie wodą pozwala odzyskać pełną dekoracyjność grysu. Produkt pozyskiwany jest podczas procesu kruszenia grubych odłamków skalnych i może być stosowany wielokrotnie do odmiennego przeznaczenia.

  Stosowany jest najczęściej jako materiał dekoracyjny w:

  • alejkach ogrodowych,
  • skalniakach,
  • oczkach wodnych.

  Kamień nadający się idealnie jako materiał dekoracyjny i ściółkujący.

  Świetnie komponuje się pomiędzy:

  • miniaturowymi roślinami iglastymi;
  • roślinami wrzosowatymi;
  • roślinami formowanymi;
  • kompozycjach ozdobnych traw;
  • składnik ogrodów skalnych, obrzeży a także oczek wodnych;
  • dekoracja wokół pni drzew;
   
  Grys EXTRA WHITE firmy BIOVITA doskonale sprawdza się również jako wysokiej jakości ozdoba:
  • donic tarasowych;
  • kompozycji z innymi grysami, otoczakami i zrębkami;
  • nagrobków;

  Idealnie biały. Wysypany intryguje każdego! Zawiera błyszczące odbijające światło fragmenty, co potęguje efekt w słoneczny dzień.

  Dlaczego warto kupić ten produkt?

  •  piękna biel,
  • mnogość zastosowań,
  • naturalne pochodzenie,
  • ponadczasowość,
  • wysoka jakość kruszywa.

  Ze względu na specyfikę procesu produkcji, złoża oraz fakt, że kamień będący przedmiotem sprzedaży jest produktem pochodzenia naturalnego, kamienie mogą się nieznacznie różnić wielkością oraz barwą. Mogą także występować miejscowe skazy i przebarwienia.
     
  1000kg grysu pokrywa ok. 20 m2 powierzchni podłoża przy pokryciu 5 cm warstwą kamienia.

  Oferta dotyczy 1000kg grysu "extra white" 10-16mm w big bagu (w jednym tonowym worku typu big bag).

  UWAGA
  Prezentowane zdjęcia są naszego autorstwa i przedstawiają sprzedawany kamień. Ze względu na specyfikę procesu produkcji, złoża oraz fakt, że kamień będący przedmiotem sprzedaży jest produktem pochodzenia naturalnego, kamienie mogą się nieznacznie różnić wielkością oraz barwą w zależności od partii. Mogą również występować łatwo usuwalne zabrudzenia powstające w procesie produkcji i transportu.

  Koszt dostawy:

  Na terenie Krakowa lub w promieniu +/- 50 km --> 104 zł brutto przy jednej tonie. Przy większej ilości 78 zł brutto za tonę. Możliwa płatność gotówką przy dostawie.

  Dostawa w dowolne miejsce w Polsce: 169 zł brutto za tonę. Wysyłka tylko po przedpłacie. Przy dostawach tirowych, koszt ustalany indywidualnie.

  Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej hurtowni na ul. Balickiej 100 w Krakowie po wcześniejszym złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.

  WAŻNE!

  Miejsce rozładunku musi być utwardzone (beton, asfalt, kostka), natomiast droga dojazdowa musi umożliwiać dojazd dużym samochodem ciężarowym powyżej 6,5 tony, bez ryzyka ugrzęźnięcia a także spełniająca normy zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. W przypadku nie spełnienia tych wymogów kosztami transportu obciążony zostaje kupujący. Rozładunek palet następuje z windy za pomocą wózka paletowego.

  Kamień dostarczany jest w dużym worku typu big bag na drewnianej palecie. Zarówno worek jak i paleta są bezzwrotne i zostają u klienta.

  Oceń 
  2021-12-14

  Super!

  Świetny kamień. Rzeczywiście jest śnieżnobiały. Trzeba na to uważać, bo nie wszyscy sprzedawcy oferują Thassos, ale w tym wypadku na szczęście tak nie jest. Polecam :)

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  BIG BAG Grys Extra White BIOVITA 8-16mm 1000 kg TONA

  BIG BAG Grys Extra White BIOVITA 8-16mm 1000 kg TONA

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.