Otoczak Nero Ebano BIOVITA 40-60mm 1000kg Rozszerzyć

Otoczak Nero Ebano BIOVITA 40-60mm TONA big-bag

Z

8654

5907813162770

Nowy

Otoczak koloru czarnego o naturalnym pochodzeniu. Atrakcyjne rozwiązanie kolorystyczne dla nowoczesnych ogrodów. Kruszywo pozyskiwane jest z procesu kruszenia grubych odłamków skalnych. Oferta dotyczy 1000kg otoczaka Nero Ebano w big bagu.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

1 350,00 zł

Zapytaj o produkt

Otoczak Nero Ebano BIOVITA 40-60mm TONA big-bag

Akceptuję zasady polityki prywatności  

BIOVITA

Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych

120 dni na zwrot

Dostawa już od 169,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Kurier InPost Kurier 169,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
Otoczak Nero Ebano BIOVITA 40-60mm 20kg 1000kg

 Otoczak Nero Ebano to kruszywo firmy BIOVITA o naturalnym pochodzeniu. Kamienie posiadają różne odcienie czerni, bardzo ciekawie wyglądają i  bez wątpienia są atrakcyjnym rozwiązaniem kolorystycznym dla nowoczesnych ogrodów.
        
 Otoczaki charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną, pełną mrozoodpornością oraz przede wszystkim małą nasiąkliwością. Kamień ten świetnie sprawdzi się jako dodatek do innych, jaśniejszych kolorów kamienia ogrodniczego, który zyskuje na popularności w architekturze ogrodowej i miejskiej.
         
 Prezentowane kruszywo pozyskiwane jest z procesu kruszenia grubych odłamków skalnych, jego atutem jest możliwość wielokrotnego stosowania.

1 tona otoczaka wystarczy na około 16m2 powierzchni, biorąc pod uwagę grubość usypywanej warstwy kamienia około 5 cm.


Dlaczego warto kupić ten produkt?
- ciekawa kolorystyka
- wysoka jakość
- produkt naturalny
- wystarczy umyć kamień a odzyska on pełną dekoracyjność
         

Otoczak Nero Ebano można stosować jako:
- materiał ściółkujący wokół roślin ozdobnych na rabatach;
-
opaski dekoracyjne oraz ochronne wokół ogrodzeń czy budynków;
-
składnik ogrodów skalnych, obrzeży zbiorników lub oczek wodnych;
-
materiał sypki o funkcji dekoracyjnej, wokół pni drzew w miastach;
-
składnik chodników i ścieżek ogrodowych, idealnym przykładem jest połączenie kruszywa z płytami kamiennymi, ceramiką, drewnem;
-
element tworzenia architektury ogrodowej lub miejskiej

Frakcja: 40-60 mm
 

Oferta dotyczy 1000kg otoczaka "Nero Ebano" 40-60mm w big bagu (w jednym tonowym worku typu big bag).

  

Koszt dostawy:

Na terenie Krakowa lub w promieniu +/- 50 km --> 104 zł brutto przy jednej tonie. Przy większej ilości 78 zł brutto za tonę. Możliwa płatność gotówką przy dostawie.

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce: 169 zł brutto za tonę. Wysyłka tylko po przedpłacie. Przy dostawach tirowych, koszt ustalany indywidualnie.

Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej hurtowni na ul. Balickiej 100 w Krakowie po wcześniejszym złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.

WAŻNE!

Miejsce rozładunku musi być utwardzone (beton, asfalt, kostka), natomiast droga dojazdowa musi umożliwiać dojazd dużym samochodem ciężarowym powyżej 6,5 tony, bez ryzyka ugrzęźnięcia a także spełniająca normy zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. W przypadku nie spełnienia tych wymogów kosztami transportu obciążony zostaje kupujący. Rozładunek palet następuje z windy za pomocą wózka paletowego.

Kamień dostarczany jest w dużym worku typu big bag na drewnianej palecie. Zarówno worek jak i paleta są bezzwrotne i zostają u klienta.

Waga do 20 KG

Napisz opinię

Otoczak Nero Ebano BIOVITA 40-60mm TONA big-bag

Otoczak Nero Ebano BIOVITA 40-60mm TONA big-bag

BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.