Nowy Kora Kamienna 20-50 otoczona GNEJS 1000kg BIG-BAG TONA Rozszerzyć

Kora Kamienna 20-50 otoczona GNEJS 1000kg BIG-BAG TONA

2020202020895

Nowy

Otoczona kora kamienna o frakcji 20-50mm imitująca korę drzewną. Trwałe kruszywo, które nie ulega biodegradacji, czyli nie musimy go uzupełniać co roku. Piękny kamień może się stać ozdobą Twojego ogrodu na długie lata.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 039,99 zł

1000 kg

✈   Wysyłka w ciągu 48 godzin 

↺   120 dni na zwrot

☎   12 312 51 56

✉   info@egarden24.pl
Dostawa już od 150,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
InPost Kurier InPost Kurier 150,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
 Kamień, który imituje korę drzewną, otoczony o frakcji 20-50mm. Z pewnością sprawdzi się wśród roślinnych rabat, zatrzyma wilgoć oraz wstrzyma rozrost niechcianych chwastów. Duży plus w porównaniu do kory drzewnej to nie uleganie kruszywa biodegradacji, czyli nie będziemy musieli uzupełniać braków co roku. Kora kamienna gnejsowa stanie się ozdobą Twojego ogrodu na długie lata.
        
Zas
tosowanie: ścieżki, rabaty, alejki, dekoracja tarasów, a także balkonów, zieleńce, skalniaki. Idealna do oczek wodnych (można wysypać na dno lub ozdobić wkoło pierścień).
    
Na zdjęciach znajduje się kora mokra oraz sucha.

 Ze względu na specyfikę procesu produkcji, złoża oraz fakt, że kamień będący przedmiotem sprzedaży jest produktem pochodzenia naturalnego, kamienie mogą się różnić wielkością oraz barwą.

 1 tona grysu wystarczy na około 16m2 powierzchni, biorąc pod uwagę grubość usypywanej warstwy kamienia około 5 cm.


UWAGA
 Prezentowane zdjęcia są naszego autorstwa i przedstawiają sprzedawany kamień. Ze względu na specyfikę procesu produkcji, złoża oraz fakt, że kamień będący przedmiotem sprzedaży jest produktem pochodzenia naturalnego, kamienie mogą się nieznacznie różnić wielkością oraz barwą w zależności od partii. Mogą również występować łatwo usuwalne zabrudzenia powstające w procesie produkcji i transportu. 
W razie wątpliwości zachęcamy do zamówienia próbki kamienia w worku 20kg, który można znaleźć w naszej ofercie.

Koszt dostawy:
  Na terenie Krakowa lub w promieniu +/- 50 km --> 80 zł brutto przy jednej tonie. Przy większej ilości 50 zł brutto za tonę. Możliwa płatność gotówką przy dostawie.

 Dostawa w dowolne miejsce w Polsce:  150 zł brutto za tonę. Wysyłka tylko po przedpłacie. Przy dostawach tirowych, koszt ustalany indywidualnie. 

 Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej hurtowni na ul. Balickiej 100 w Krakowie po wcześniejszym złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.


WAŻNE! 
 Miejsce rozładunku musi być utwardzone (beton, asfalt, kostka), natomiast droga dojazdowa musi umożliwiać dojazd dużym samochodem ciężarowym powyżej 6,5 tony, bez ryzyka ugrzęźnięcia a także spełniająca normy zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. W przypadku nie spełnienia tych wymogów kosztami transportu obciążony zostaje kupujący. Zwykle rozładunek palet następuje z windy za pomocą wózka paletowego. W uzasadnionych przypadkach możliwe jest wysłanie samochodu z HDS ( tylko rejon Krakowa) po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

 Kamień dostarczany jest w dużym worku typu big bag na drewnianej palecie. Zarówno worek jak i paleta są bezzwrotne i zostają u klienta.


Napisz opinię

Kora Kamienna 20-50 otoczona GNEJS 1000kg BIG-BAG TONA

Kora Kamienna 20-50 otoczona GNEJS 1000kg BIG-BAG TONA