BIG BAG Grys Ardesia Viola 10-30 mm 1000kg TONA Rozszerzyć

BIG BAG Grys Ardesia Viola 10-30 mm 1000kg TONA

Z

9410

Nowy

Grys fioletowy Ardesia Viola, idealnie nadaje się jako materiał dekoracyjny, ściółkujący lub okrywowy. Oferta dotyczy 1000kg kamienia w big bagu.

Więcej szczegółów

1 379,00 zł

1000 kg

 • Zapytaj o produkt

  BIG BAG Grys Ardesia Viola 10-30 mm 1000kg TONA

  BIG BAG Grys Ardesia Viola 10-30 mm 1000kg TONA

  <span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 10pt;">Grys fioletowy Ardesia Viola, i<span style="font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;">dealnie nadaje się jako materiał dekoracyjny, ściółkujący lub okrywowy. Oferta dotyczy 1000kg kamienia w big bagu.</span><br /></span></span>

  BIOVITA BIOVITA

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 150,00 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Kurier InPost Kurier 150,00 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!

   Kamień dekoracyjny o unikatowej fioletowo szarej barwie, produkt pochodzenia naturalnego. Grys ze względu na swoją niepowtarzalną barwę oraz kształt świetnie sprawdzi się w ogrodzie jako ozdoba kwiatów czy krzewów. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba akwarium czy oczek wodnych. Grys jest odporny na różne warunki atmosferyczne takie jak mróz.
   

  1 tona grysu wystarczy na około 16m2 powierzchni, biorąc pod uwagę grubość usypywanej warstwy kamienia około 5 cm.  Dlaczego warto kupić produkt ?

  -właściwości mrozoodporne

  -posiada duża odporność mechaniczną

  -naturalne pochodzenie


  Najczęstsze zastosowanie:


  -materiał ściółkując wokół roślin ozdobnych na rabatach, skalniakach

  -materiał dekoracyjny, sypki wokół wysokich drzewostanów w miastach lub ogrodach

  -wypełniacz opasek dekoracyjnych oraz ochronnych na około budynków lub ogrodzeń

  -składnik ogrodów skalnych, obrzeży zbiorników oraz oczek wodnych

  -element tworzenia architektury ogrodowej lub miejskiej
   
  Frakcja: 10-30 mm

   
  Oferta dotyczy 1000kg kamienia Ardesia Viola 10-30 mm w big bagu (w jednym tonowym worku typu big bag).


  UWAGA
   Prezentowane zdjęcia są naszego autorstwa i przedstawiają sprzedawany kamień. Ze względu na specyfikę procesu produkcji, złoża oraz fakt, że kamień będący przedmiotem sprzedaży jest produktem pochodzenia naturalnego, kamienie mogą się nieznacznie różnić wielkością oraz barwą w zależności od partii. Mogą również występować łatwo usuwalne zabrudzenia powstające w procesie produkcji i transportu. 
  W razie wątpliwości zachęcamy do zamówienia próbki kamienia w worku 20kg, który można znaleźć w naszej ofercie.

  Koszt dostawy:
    Na terenie Krakowa lub w promieniu +/- 50 km --> 80 zł brutto przy jednej tonie. Przy większej ilości 60 zł brutto za tonę. Możliwa płatność gotówką przy dostawie.

   Dostawa w dowolne miejsce w Polsce:  150 zł brutto za tonę. Wysyłka tylko po przedpłacie. Przy dostawach tirowych, koszt ustalany indywidualnie. 

   Możliwy jest także odbiór osobisty w naszej hurtowni na ul. Balickiej 100 w Krakowie po wcześniejszym złożeniu i potwierdzeniu zamówienia.


  WAŻNE! 
   Miejsce rozładunku musi być utwardzone (beton, asfalt, kostka), natomiast droga dojazdowa musi umożliwiać dojazd dużym samochodem ciężarowym powyżej 6,5 tony, bez ryzyka ugrzęźnięcia a także spełniająca normy zgodne z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. W przypadku nie spełnienia tych wymogów kosztami transportu obciążony zostaje kupujący. Zwykle rozładunek palet następuje z windy za pomocą wózka paletowego. W uzasadnionych przypadkach możliwe jest wysłanie samochodu z HDS ( tylko rejon Krakowa) po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

   Kamień dostarczany jest w dużym worku typu big bag na drewnianej palecie. Zarówno worek jak i paleta są bezzwrotne i zostają u klienta.


  Napisz opinię

  BIG BAG Grys Ardesia Viola 10-30 mm 1000kg TONA

  BIG BAG Grys Ardesia Viola 10-30 mm 1000kg TONA

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.