Nowy Biovita Ziemia do kaktusów i sukulentów 5l Rozszerzyć

Biovita Ziemia do kaktusów i sukulentów 5l

Z Wiata

9606

Nowy

Ziemia do kaktusów i sukulentów to specjalistyczne podłoże przygotowane z myślą o sadzeniu i przesadzaniu kaktusów i innych sukulentów.

Więcej szczegółów

5,40 zł

2.5 kg

 • Zapytaj o produkt

  Biovita Ziemia do kaktusów i sukulentów 5l

  Biovita Ziemia do kaktusów i sukulentów 5l

  <span style="font-size: 12pt;">Ziemia do kaktusów i sukulentów to specjalistyczne podłoże przygotowane z myślą o sadzeniu i przesadzaniu kaktusów i innych sukulentów.</span> <br />

  BIOVITA BIOVITA

  Zobacz wszystkie produkty tego producenta

  Wysyłka w ciągu 48 godzin

  120 dni na zwrot

  Dostawa już od 9,99 zł
           Sprawdź koszt wysyłki


  Dostawa już od 9,99 zł
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCena
  InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
  InPost Kurier InPost Kurier 14,99 zł
  InPost Kurier Pobranie InPost Kurier Pobranie 17,98 zł
  Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) Za darmo!
  Kurier DHL Kurier DHL 22,13 zł
  Kurier DHL (pobranie) Kurier DHL (pobranie) 19,99 zł

  Kaktusy i sukulenty w swoim naturalnym środowisku rosną w trudnych i wymagających warunkach, dlatego stworzyliśmy podłoże, które dopasowuje się do ich potrzeb. Zastosowane w podłożu w znacznych ilościach dodatki mineralne, takie jak keramzyt, powodują, że struktura podłoża jest porowata i przepuszczalna. Pomaga to regulować gospodarkę powietrzną i wodną, zapobiega zastojowi wody i chroni korzenie przed nadmiarem wilgoci.

  Ziemia zawiera odpowiednią dawkę mikro i makro elementów niezbędnych do prawidłowego wzrostu roślin. Podłoże wieloskładnikowe, gotowe do użycia.

  Kilka przydatnych informacji :
  - kaktusy lubią dobre nasłonecznienie, można je uprawiać na parapetach od strony południowej, a także w szklarniach i oranżeriach. Wyjątkiem są kaktusy szczepione (kolorowe główki) które nie powinny stać w pełnym słońcu.
  - podlewanie powinno być bardzo oszczędne, zwłaszcza w okresie zimowego spoczynku. W tym czasie dobrze wpływa na nie obniżenie temperatury otoczenia do 10-15 stopni.
  - przesadzanie kaktusów najlepiej wykonać jesienią lub zimą, należy przy tym uważać aby nie uszkodzić systemu korzeniowego roślin, a bryłę korzeniową delikatnie oczyścić z obumarłych części.
  - sadząc roślinę w pojemniku nie zapominamy o warstwie drenażu, np. keramzyt Biovita.

  Zastosowanie: 

   
  Idealnie nadaje się do wsadzania przesadzania kaktusów w donicach oraz wszelakiego rodzaju sukulentów w donicach, skrzyniach oraz gruncie. 

  Naturalne organiczne podłoże do uprawy kaktusów oraz wszystkich sukulentów np. wilczomlecza, rojnika, rozchodnika, aloesu.

  Napisz opinię

  Biovita Ziemia do kaktusów i sukulentów 5l

  Biovita Ziemia do kaktusów i sukulentów 5l

  BIOVITA Sp. J. Produkuje i konfekcjonuje szeroki asortyment ziemi ogrodniczych, torfów, substratów torfowych, kory dekoracyjnej, zrębek, kamieni dekoracyjnych, nawozów, włóknin, piasku, soli, perlitu, kredy, wapna i drewna. BIOVITA oferuje również sprzedaż hurtową artykułów ogrodniczych, nawozów, cebulek, nasion, sadzonek, kwiatów i krzewów, doniczek, narzędzi, środków ochrony roślin, i artykułów okolicznościowych.