Beczki na deszczówkę

Jest 60 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 60 przedmiotów

Internetowy sklep ogrodniczy eGraden to miejsce stworzone z myślą o osobach, które bez zbędnego wychodzenia z domu pragną zaopatrzyć się w różnego rodzaju produkty bezpośrednio lub pośrednio z tematem ogrodnictwa związane. W naszej szerokiej ofercie można bowiem znaleźć nie tylko przeróżne nasiona czy nawozy, ale także narzędzia ogrodowe oraz sy...

Internetowy sklep ogrodniczy eGraden to miejsce stworzone z myślą o osobach, które bez zbędnego wychodzenia z domu pragną zaopatrzyć się w różnego rodzaju produkty bezpośrednio lub pośrednio z tematem ogrodnictwa związane. W naszej szerokiej ofercie można bowiem znaleźć nie tylko przeróżne nasiona czy nawozy, ale także narzędzia ogrodowe oraz systemy nawadniające. Zaopatrzyć się u nas może więc zarówno hobbysta, jak i profesjonalny ogrodnik. 


Doskonały sposób na oszczędzanie, czyli beczki na deszczówkę

Nie jest tajemnicą, że do życia i rozwijania się rośliny potrzebują wody. Jeśli chcemy cieszyć się dorodnymi uprawami, musimy więc regularnie je podlewać, uwzględniając przy tym indywidualne preferencje każdego gatunku roślin. Podczas całego roku ogrodnik do podlewania swoich upraw potrafi zużyć naprawdę spore ilości wody, co z kolei przekłada się na duże koszty. Doskonałym pomysłem na zredukowanie w dłuższym rozrachunku wydatków związanych ze zużywaniem wody, jest zainwestowanie w beczki, do których zbiera się wodę deszczową. Ją z kolei w późniejszym czasie będzie można wykorzystywać do podlewania roślin. Korzystanie z pojemników na deszczówkę, nie dość, że pomaga zaoszczędzić pieniądze, to jest również ekologiczne. Warto więc zdecydować się na takie rozwiązanie choćby dlatego, aby żyć w zgodzie z naturą. 


Dzban na deszczówkę – AQUACAN PROSPERPLAST

AQUACAN PROSPERPLAST 360L to zbiornik na deszczówkę, który w naszej ofercie dostępny jest w dwóch wariantach. Można kupić sam pojemnik na wodę lub zainwestować nieco więcej, ale nabyć dzięki temu cały zestaw do gromadzenia deszczówki. W zestawie takim oprócz zbiornika znajdują się: kranik, zbieracz do wody rynnowej, łącznik 3/4" z zaworem, przyłącze 3/4", szybkozłącze 1/2" ze stopem oraz ziemia uniwersalna 5L. Ozdobne beczki na deszczówkę AQUACAN dostępne są w kolorze antracytu, czarnym oraz szarym. Produkt ten inspirowany jest strukturą oraz formą ceramiki starożytnej Grecji, będzie on więc wspaniałym elementem dekoracyjnym, który jednocześnie umożliwi nam oszczędność wody. 

Zbiorniki do gromadzenia deszczówki – WOODCAN

Kolejnym, znajdującym się w naszej ofercie produktem jest beczka plastikowa na deszczówkę WOODCAN. Wymiary tego produktu to 648mm średnicy oraz 1128mm wysokości. Jego pojemność to z kolei 265L. Zbiornik tak samo jak w przypadku AQUACAN można nabyć osobno lub w zestawie. Do zestawu oprócz beczki zaliczają się: kranik, zbieracz wody rynnowej, podstawka do pojemnika na deszczówkę, łącznik 3/4" z zaworem, przyłącze 3/4" oraz szybkozłącze 1/2" ze stopem.

Beczki na deszczówkę – Wallycan

Beczki plastikowe do gromadzenia deszczówki w ogrodzie Wallycan firmy PROSPERPLAST to znajdujący się w naszej ofercie produkt w kolorze cegły. Jego wymiary to 76cm wysokości, 58cm szerokości oraz 125cm wysokości. Pojemność tego produktu to z kolei 270 litrów. Zbiornik ten wyposażony został w górny otwór z pokrywą oraz dwa otwory gwintowane na kran lub na węża ogrodowego na szybkozłączkę. 

Mniej
Więcej

Beczki na deszczówkę

cofnij do Zbiorniki na deszczówkę

Filtruj według: