BIO-EKO

Jest 71 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 71 przedmiotów

Bio eko

 

 

W obecnym czasie wzrasta świadomość społeczna dotycząca ekologii i dbania o środowisko. Konsumenci są coraz bardziej świadomi konsekwencji wykorzystywania środków chemicznych w uprawie roślin, ale także w codziennym użytku. Także my staramy się dostarczać Państwu jak najwięcej środków ekologicznych i produktów BIO. Obecnie każdy z...

Bio eko

 

 

W obecnym czasie wzrasta świadomość społeczna dotycząca ekologii i dbania o środowisko. Konsumenci są coraz bardziej świadomi konsekwencji wykorzystywania środków chemicznych w uprawie roślin, ale także w codziennym użytku. Także my staramy się dostarczać Państwu jak najwięcej środków ekologicznych i produktów BIO. Obecnie każdy z nas może się przekonać, że wybierając produkty ekologiczne lub naturalne nic nie tracimy na jakości.

 

Podłoża BIO

 

Nasza firma również wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dlatego nasza oferta produktów eko stale rośnie. Obecnie szczególnie polecamy sprawdzone i wydajne produkty takie jak gotowe podłoża BIO. Zaliczamy do nich ziemię do warzyw i pomidorów, ziemię do ziół czy ziemię uniwersalną. Podłoża cieszą się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród osób, które chcą wyhodować rośliny np. w donicach na balkonie. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawet w bloku mieszkalnym w mieście wyhodować własne warzywa, pomidory czy zioła. Ziemia sprzedawana jest, w trwałych workach więc wsypanie do donic nie będzie stanowiło problemu. Same podłoża zostały wzbogacone nawozem organicznym o wysokiej zawartości składników odżywczych. Nawóz organiczny zawarty w podłożach działa do 6 miesięcy. Produkt w 100% ekologiczny i bezpieczny dla człowieka jak i środowiska!

 

Nawozy ekologiczne

 

W naszej ofercie znajdują się także organiczne nawozy do owoców i warzyw. Nawozy te posiadają pełnowartościowy skład, przez co są doskonałym źródłem azotu, fosforu, potasu oraz materii organicznej. Zastosowanie nawozów organicznych zapewnia odpowiedni poziom składników pokarmowych w glebie oraz wzbogaca strukturę podłoża. Oprócz nawozów organicznych posiadamy także płynne nawozy ekologiczne Humus czy płynne nawozy COMPO do warzyw, owoców i ziół.

 

Czysty dom, tabletki biologiczne do szamb, oczyszczalni i WC

 

Oferta produktów wzbogacona jest także o środki do czyszczenia szamb, oczyszczalni czy WC. Środki takie jak tabletki biologiczne czy żele do mycia sanitariów. Przewagą i znaczną różnicą tych produktów jest to, że są one w pełni bezpieczne dla środowiska i nie zawierają niebezpiecznych chemikaliów jak w przypadku znanych produktów sieciowych marek. W związku z tym produkty nie dość, że są bardzo skuteczne to w dodatku bezpieczne dla środowiska.

 

Podpałki ekologiczne Biovita

 

Naszą ofertę produktów EKO uzupełniają podpałki ekologiczne. Są one w 100% naturalne wzbogacone żywicą, dzięki czemu zapewnią nam szybkie rozpalenie ognia w kominku, piecu czy grillu. Są one bezpieczne dla środowiska.

 

Oferta będzie sukcesywnie powiększana o kolejne produkty Bio Eko dlatego zachęcamy do częstego odwiedzana naszej oferty.

Mniej
Więcej