Doniczki dekoracyjne

Doniczki dekoracyjne

Jest 449 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 449 przedmiotów

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce stworzone z myślą o osobach, które bez zbędnego wychodzenia z domu chciałyby zaopatrzyć się we wszystko, co bezpośrednio lub pośrednio z tematem ogrodnictwa związane. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można bowiem nie tylko przeróżne nawozy czy nasiona, ale także narzędzia ogrodowe c...

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce stworzone z myślą o osobach, które bez zbędnego wychodzenia z domu chciałyby zaopatrzyć się we wszystko, co bezpośrednio lub pośrednio z tematem ogrodnictwa związane. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można bowiem nie tylko przeróżne nawozy czy nasiona, ale także narzędzia ogrodowe czy choćby systemy nawadniające. 

Nie tylko funkcjonalność, czyli doniczki dekoracyjne

Praktycznie każdy z nas lubi jakieś kwiaty. Co prawda jedni przepadają za różami, nie cierpiąc przy tym stokrotek, a inni na odwrót, ale w gruncie rzeczy mało jest osób, które nienawidzą wszystkich kwiatów. Rośliny te poprawiają przecież jakość powietrza, sprawiają, że dane miejsce jest bardziej żywe, a ich kolorowe płatki potrafią spowodować, że będziemy mieć lepszy humor. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że wybierając kwiaty, które mamy zamiar kupić, najczęściej szukamy tych najpiękniejszych, najbardziej dorodnych. Chcemy bowiem aby jak najlepiej zdobiły one daną przestrzeń. Wiele osób zapomina jednak o tym, że funkcję dekoracyjną pełnią również doniczki, w których kwiaty te się znajdują. Warto więc zdecydować się na bardziej ozdobną doniczkę zamiast klasycznej, aby dzięki temu dodać danemu miejscu jeszcze więcej uroku i charakteru. 

Doniczki ozdobne – dla każdego coś dobrego

W ofercie naszego sklepu znaleźć można masę przeróżnych doniczek. Mamy donice w różnych kształtach i kolorach. Takie, które są zawieszane, oraz takie, które stoją.  Takie, które przeznaczone są do domu, oraz takie, które spokojnie mogą stać w ogrodzie. Wybór jest więc spory, każdy nasz klient powinien więc być w stanie znaleźć dokładnie tego, czego szukał. Potrzebujesz doniczki, która dodatkowo będzie ozdabiać wybrane przez Ciebie pomieszczenie? Nie ma sprawy, w naszej ofercie powinieneś znaleźć, coś, co przypadnie Ci do gustu. Planujesz posadzić zioła i chcesz kupić specjalnie dla nich przeznaczoną doniczkę? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi “TAK” to nie musisz zmieniać nawet strony internetowej, ponieważ w naszej szerokiej ofercie bez problemu znajdziesz doniczki przeznaczone do uprawy ziół. Chcesz kupić wiszące doniczki, które umieścisz na tarasie czy balkonie? Takie produkty również można u nas znaleźć. Z dedykacją dla osób, które nie chcą przesadzać posadzonych przez siebie roślin, a chcieliby nieco ozdobić daną doniczkę, oferujemy także specjalne osłonki ozdobne. Osłonka taka upiększa bowiem dane pomieszczenie, bez konieczności przenoszenia dobrze ukorzenionych roślin.  

Pamiętaj o potrzebach roślin!

Zanim zabierzemy się za wybieranie podobających się nam doniczek, musimy zdać sobie sprawę z faktu, że na samym początku powinniśmy zorientować się jakiej wielkości i jakiego kształtu doniczki dana roślina potrzebuje, aby prawidłowo się rozwijać. Czasami warto bowiem kupić produkt, który mniej nam się podoba, ale za to sprzyja rozwojowi wybranej przez nas rośliny. Nikt z nas przecież nie chciałby mieć pięknego naczynia, w którym rośnie mizerny, brzydki kwiatek. 

Mniej
Więcej