Doniczki plastikowe

Jest 227 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 227 przedmiotów

Szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu zaopatrzysz się w potrzebne Ci produkty z szeroko pojętym światem ogrodnictwa związane? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi “TAK” to internetowy sklep ogrodniczy eGarden jest dokładnie tym, czego Ci potrzeba. W naszym szerokim asortymencie można znaleźć między innymi różnego rodzaju nasio...

Szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu zaopatrzysz się w potrzebne Ci produkty z szeroko pojętym światem ogrodnictwa związane? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi “TAK” to internetowy sklep ogrodniczy eGarden jest dokładnie tym, czego Ci potrzeba. W naszym szerokim asortymencie można znaleźć między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy oraz specyfiki na owady. Warto wspomnieć, że jako obsługa sklepu staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę, aby dzięki temu każdy nasz klient miał szansę kupić dokładnie to, czego szukał. 

Dlaczego warto posiadać w mieszkaniu kwiaty?

Posiadanie w domu czy mieszkaniu roślin doniczkowych ma wiele zalet. Rośliny zielone poprawiają nasz nastrój i sprawiają, że mamy więcej energii. Jeśli chcemy więc czuć się bardziej pewnymi siebie, to zaopatrzenie się w kilka roślin doniczkowych powinno pomóc w rozwiązaniu naszego problemu. Kolejną zaletą roślin doniczkowych jest to, że redukują one stres, którego wielu z nas w dzisiejszych czasach nie brakuje. Rośliny zielone zwiększają również naszą kreatywność. Otoczenie się kilkoma roślinami może więc spowodować, że będziemy szybciej i wydajniej pracować. Warto wspomnieć, że rośliny doniczkowej koją także oczy, co biorąc pod uwagę, że większość z nas spędza naprawdę dużo czasu przed ekranem komputera lub telefonu może okazać się zbawienne. 

Doniczki – nieodzowny element domowej uprawy

Odpowiednio dobrane doniczki są niekiedy kluczem do pięknej i zdrowej uprawy. Rośliny doniczkowe do prawidłowego rozwijania się potrzebują bowiem doniczki o odpowiedniej wielkości. Nie może być ona więc ani zbyt duża, ani zbyt mała. To, jaką doniczkę powinniśmy zakupić, zależy zaś od tego, jaką roślinę planujemy w niej posadzić. Każdy gatunek ma bowiem nieco inne wymagania. Z uwagi na fakt, że różne rodzaje roślin wymagają różnych doniczek, to aktualnie na rynku znajduje się naprawdę spory wybór tego typu produktów. Każdy z nas powinien więc znaleźć dokładnie to, czego potrzebował. 

Donice plastikowe – oferta eGarden

Donice ogrodowe plastikowe można rzecz jasna znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego eGarden. Doskonałym przykładem tego typu produktów jest będąca częścią naszego asortymentu doniczka WHEATY marki Prosperplast. Produkt ten swoją teksturą przypomina ręczną plecionkę z trawy. Doniczki plastikowe duże wykonane zostały z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Są one więc odporne między innymi na promieniowanie UV. Doniczka WHEATY wspaniale będzie się prezentowała w przestrzeni urządzonej nie tylko w stylu nowoczesnym, ale również klasycznym. Te konkretne doniczki mają 218 mm średnicy i 193 mm wysokości, a ich pojemność to 5,4 litra. Dostępne są one w czterech wersjach kolorystycznych: biały, antracyt, szary oraz musztardowy. Warto wspomnieć, że oferowane przez nasz sklep internetowy doniczki plastikowe charakteryzuje naprawdę przystępna cena, a co za tym idzie – są one odpowiednie niemalże na każdą kieszeń.

Jeśli oferowane przez nasz sklep doniczki są dokładnie tym, czego Ci potrzeba, to nie niepotrzebne i zamów swoje egzemplarze już dziś. 


Mniej
Więcej

Doniczki plastikowe

cofnij do Doniczki dekoracyjne

Filtruj według: