Etykiety na przetwory

W tej kategorii nie ma produktów.

Internetowy sklep ogrodniczy eGraden to miejsce, w którym kupisz nie tylko niemalże wszystkie potrzebne Ci produkty związane z tematem ogrodnictwa, ale także między innymi butelki na domowe wino, czy choćby naklejki na słoiki. Jako obsługa sklepu staramy się bowiem, aby nasza oferta charakteryzowała się dużą różnorodnością, tak aby każdy nasz kl...

Internetowy sklep ogrodniczy eGraden to miejsce, w którym kupisz nie tylko niemalże wszystkie potrzebne Ci produkty związane z tematem ogrodnictwa, ale także między innymi butelki na domowe wino, czy choćby naklejki na słoiki. Jako obsługa sklepu staramy się bowiem, aby nasza oferta charakteryzowała się dużą różnorodnością, tak aby każdy nasz klient mógł znaleźć u nas coś dla siebie. 

Etykiety na przetwory – praktyczne i stylowe

Gdy zbliża się jesień, wielu z nas zabiera się za robienie różnego rodzaju przetworów. Jedni przygotowują kiszone ogórki, drudzy robią dżemy lub soki z wiśni, a jeszcze inni powidła śliwkowe czy kompoty. Popularność różnego rodzaju przetworów owocowych lub warzywnych jest następstwem faktu, że są one nie tylko pyszne, ale przede wszystkim zdrowe i bez konserwantów. Z uwagi na fakt, że przetwory są niezwykle popularne, to w internecie można znaleźć masę przeróżnych przepisów na tego typu jedzenie. Aby zacząć trzeba więc tylko zaopatrzyć się w odpowiednie składniki, słoiki i dużo silnej woli, ponieważ pierwsze nasze przetwory najzwyczajniej w świecie mogą nam się nie udać. Jeśli jednak mamy pewność, że stworzone przez nas “słoiki” będą sukcesem, to najlepiej będzie, jak razem z innymi niezbędnymi produktami zaopatrzymy się w naklejki na butelki czy słoiki, na których będziemy mogli napisać, co w danym słoiku się znajduje oraz w którym roku dane jedzenie zostało wykonane. 

Naklejki na butelki – BIOWIN

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie ładne etykiety na słoiki czy butelki są firmy Biowin. Naklejki te są samoprzylepne, nie trzeba więc nakładać na nie kleju, co mocno ułatwia i skraca pracę. Posiadamy zarówno klasyczne, jednorazowe naklejki, jak i takie kredowe, z których można wielokrotnie zmazywać i zmieniać napis, dzięki czemu nie trzeba co roku tracić czasu na ich usuwanie. 

Na przetwory naklejki – klasyczne 

W ofercie sklepu eGarden posiadamy trzy różne zestawy klasycznych, samoprzylepnych naklejek. Pierwsze z nich to etykiety do oklejania butelek z trunkiem domowym. Jeden zestaw zawiera 30 sztuk. Kolejne oferowane przez nasz sklep nalepki firmy BIOWIN przeznaczone są do oklejania butelek z domowym winem. W pojedynczym zestawie jest 20 sztuk naklejek. Ostatnie samoprzylepne klasyczne etykiety, jakie można u nas znaleźć to takie, które wykorzystywać można do oklejania słoików czy butelek z domowymi przetworami typu dżemy, kompoty, soki czy kiszone ogórki. Tak samo, jak te opisywane wcześniej również są one pakowane po 20 sztuk. Wszystkie, znajdujące się w naszej ofercie naklejki firmy BIOWIN mogą się różnić wzorem czy kolorem od tych przedstawionych na zdjęciach. Taki stan rzeczy zależy od konkretnej partii, która zostanie nam dostarczona. Naklejki wysyłane są losowo. 

Etykiety na przetwory – kredowe

Oprócz naklejek klasycznych oferujemy również etykiety kredowe. Można pisać na nich za pomocą białej kredy lub białego markera. Są one wielorazowe. Wystarczy zwyczajnie zetrzeć naniesiony wcześniej przez nas napis, i można przechowywać w danym słoiku coś całkowicie innego. Zestaw zawiera 12 naklejek oraz białą kredę. W przypadku gdy chcielibyśmy używać markera, musielibyśmy więc dokupić go osobno.

Mniej
Więcej

Etykiety na przetwory

cofnij do Zestawy i akcesoria do przetwórstwa

Filtruj według:

Dostępność