Muchy, osy i szerszenie

Muchy, osy i szerszenie

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 przedmiotów

Odstraszacze na muchy, odstraszacz os i szerszeni

Wszyscy czekamy na lato, aby móc się cieszyć słońcem, przyjemnymi temperaturami i upragnionym odpoczynkiem. Spędzamy wtedy dużo czasu na świeżym powietrzu, dbając o nasz ogród i relaksując się w nim. Przez cały dzień otwieramy również okna w domach i mieszkaniach, aby je wywietrzyć i nieco zmini...

Odstraszacze na muchy, odstraszacz os i szerszeni

Wszyscy czekamy na lato, aby móc się cieszyć słońcem, przyjemnymi temperaturami i upragnionym odpoczynkiem. Spędzamy wtedy dużo czasu na świeżym powietrzu, dbając o nasz ogród i relaksując się w nim. Przez cały dzień otwieramy również okna w domach i mieszkaniach, aby je wywietrzyć i nieco zminimalizować wpływ wysokich temperatur. Niestety wiosna i lato jest okresem, kiedy wszelkiego rodzaju owady wykazują wzmożoną aktywność, przeszkadzając nam i powodując nieprzyjemne, a nawet groźne ukąszenia, między innymi przez osy.

Wybierz pułapkę na najczęściej występujące owady w domu i ogrodzie

Mole, komary czy mrówki bywają po prostu denerwujące, jednak osy i szerszenie są już niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia, jeśli ktoś jest uczulony na ich jad. Stanowią zagrożenie dla dorosłych i szczególnie dla dzieci, a także zwierząt domowych. Natomiast owady, takie jak pszczoły są bardzo pożyteczne, ponieważ zapylają kwiaty i dają nam drogocenny miód - nie są one agresywne i atakują ostatecznie w sytuacji obrony.

Osy i szerszenie budują natomiast swoje gniazda w zewnętrznych częściach domu i ogrodzie, gdzie nie wystarczy ich już po prostu unikać. Z takimi owadami należy więc skutecznie walczyć za pomocą produktów dostępnych w naszym asortymencie. Jeśli poszukują Państwo skutecznej pułapki na osy i szerszenie, a także dla much i komarów, trafili Państwo do dobrej kategorii sklepu. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości  produktów odstraszających owady - nasze pułapki są skuteczne i bezpieczne dla człowieka.

Pułapki na osy i szerszenie - charakterystyka i zastosowanie

Jeśli zauważymy niepożadane owady, które uprzykszają nam życie i stanowią dla nas zagrożenie, warto jak najszybciej coś z tym zrobić i podjąć zdecydowane działanie. Szybko i skutecznie zwalczony problem gwarantuje, że będziemy mogli ze spokojem przebywać w naszym mieszkaniu, domu i otaczającej go przestrzeni. Wymaga to jednak zdecydowanej reakcji przy zastosowaniu wysokiej jakości produktów, które znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Najczęściej są to preparaty odstraszające lub neutralizaujące szkodniki w sposób chemiczny lub mechaniczny. W pierwszym przypadku mowa o produkcie, który swoim zapachem wyczuwalnym tylko dla owadów odstarsza je, chroniąc w ten sposób nasz dom i ogród. 

Na rynku dostępne są również produkty pozwalające pozbyć się szkodników, wydzielając dla nich przyjemny zapach. Przyciągają je do siebie, a następnie uniemożliwiają im ruchy (środki chemiczne lub substancje klejące) i neutralizują je. Warto pamiętać, że walka z owadami często wymaga trochę czasu, jednak regularne działanie z wykorzystaniem odpowiednich produktów przyniesie nam świetne rezultaty.

Szeroki wybór produktów - pułapka na osy, szerszenie i wiele więcej
Pułapka na muchy jest bardzo łatwa i komfortowa w użyciu - są to gotowe płytki, lepy i spirale, które wydzielają zapach przyciągający owady. Natomiast substancja klejąca obecna na ich powierzchni gwarantuje, że przykleją się gdy tylko na niej usiądą. Jest to najprostsza i zarazem wysoce skuteczna pułapka na muchy. Podobne lepy stosuje się w celu wyeliminowania moli spożywczych i odzieżowych.

Nieco bardziej zaawansowanych produktów wymaga walka z większymi i groźniejszymi szkodnikami, takimi jak osy i szerszenie. Zakładają one gniazda na elementach elewacji domów i bloków, a także na drzewach. Kluczowe jest tutaj gniazdo, którego można pozbyć się, wzywając do pomocy straż pożarną albo specjalizujące się w tym firmy, ponieważ wiąże się z nim duża obecność osobników dorosłych i jest to już naprawdę niebezpieczna sytuacja.

Jeśli natomiast do naszego domu, mieszkania czy ogrodu czasem zawitają nieproszone osy i szerszenie, możemy zdecydować się na specjalne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w roli pułapki. Jest je łatwo zainstalować - wystarczy położyć je w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, o zwiększonej obecności os i szerszeni.

W środku znajduje się płyn wabiący osy i szerszenie, który najczęściej wykonany jest z naturalnych składników. Posiada on specyficzny zapach, przypominający dojrzałe owoce, który jest atrakcyjny dla szerszeni i os, nie przyciągnie natomiast małych ptaków czy pożytecznych owadów, np. pszczół, trzmieli i motyli, które przyciąga zapach kwiatowy. Specjalna konstrukcja, jaką posiada pułapka na osy i szerszenie uniemożliwia wydostanie się szkodników na zewnętrz i pomaga w ich eliminacji.

Wysokiej jakości pułapki na osy, szerszenie i inne szkodniki

Proponujemy Państwu wyłącznie sprawdzone rozwiązania, których wymaga skuteczna walka ze szkodnikami. Dobrze dobrany produkt z naszego asortymentu pod względem Państwa potrzeb i oczekiwań - tyle wymaga rozwiązanie problemu z nieproszonymi gośćmi, takimi jak osy, szerszenie i muchy. Wszystkie artykuły dostępne w naszym asortymencie pochodzą od zaufanych producentów, co jest najlepszą gwarancją ich wysokiej jakości.

Jeśli pojawiły się pytania lub wątpliwości serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu - nasi eksperci z chęcią pomogą w doborze odpowiedniego produktu na osy i szerszenie.
Mniej
Więcej

Filtruj według: