Nasiona SPERLI

Nasiona SPERLI

Jest 568 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 568 przedmiotów

Marka Sperli jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, zaufanych i popularnych marek w Europie. Jakość nasion zapewniona jest dzięki ścisłej kontroli wszystkich etapów produkcji, od wyboru surowców aż po opakowanie.

Głównym celem Sperli jest oferowanie wyłącznie wysokiej jakości nasion. Firma współpracuje z profesjonalnymi rolnika...

Marka Sperli jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, zaufanych i popularnych marek w Europie. Jakość nasion zapewniona jest dzięki ścisłej kontroli wszystkich etapów produkcji, od wyboru surowców aż po opakowanie.

Głównym celem Sperli jest oferowanie wyłącznie wysokiej jakości nasion. Firma współpracuje z profesjonalnymi rolnikami, którzy uprawiają swoje produkty na własnych farmach, dzięki czemu dokładnie wiedzą, co jest potrzebne do produkcji wysokiej jakości nasion. Sperli oferuje szeroką gamę różnych odmian nasion do użytku domowego i komercyjnego: warzywa, drzewa owocowe i rośliny ozdobne.

Dlaczego nasiona Sperli to najlepszy wybór?

Jakość nasion Sperli jest wynikiem dziesięcioleci doświadczeń, starannej selekcji, hodowli nowych odmian, ciągłego testowania i doskonalenia technologii produkcji. Wszystkie produkty spełniają wszystkie wymagania dotyczące kwalifikacji nasion. Sperli oferuje szeroką gamę różnych odmian, które mogą być stosowane zarówno w nasadzeniach komercyjnych, jak i w ogrodach przydomowych. Wszystkie nasiona są produkowane z zachowaniem ścisłych standardów kontroli jakości, które zapewniają, że wszystkie partie nasion są produkowane w tych samych warunkach, co gwarantuje spójność wyników z partii na partię.

Wszystkie partie nasion są testowane na różnych etapach produkcji przy użyciu nowoczesnych metod, takich jak:

  • analiza mikroskopowa (oględziny i liczenie),

  • test kiełkowania (liczenie wykiełkowanych nasion),

  • test wigoru siewek (ocena procentu zdrowych siewek),

  • testy fizjologiczne (na przykład określenie odporności na stres cieplny).

Oprócz doskonałego i obfitego plonowania marka Sperli gwarantuje, że posadzone rośliny będą charakteryzowały się wysoką zdrowotnością – co nie zawsze zdarza się, jeśli chodzi o tańsze nasiona. Firma oferuje szeroką gamę warzyw i kwiatów: od liści sałaty po paprykę i pomidory; od nagietków i stokrotek po goździki i chryzantemy; od ogórków po melony i dynie; od truskawek po arbuzy; od kalafiorów po kapusty; od marchwi po rzodkiewki…

Sperli dla początkujących ogrodników i profesjonalistów

Od wielu pokoleń Sperli jest jednym z najważniejszych europejskich dostawców nasion dla profesjonalnych plantatorów, szkółek i hodowców roślin. Firma uprawia własne nasiona na własnych polach w Niemczech, stosując ustalone przez wieki certyfikowane metody ekologiczne.

Marka Sperli wnosi inspirację z natury do ogrodu lub balkonu oraz do domu. Produkty uprawiane są ręcznie przy użyciu tradycyjnych metod. Nasiona są świeżo zbierane z wyselekcjonowanych odmian warzyw i kwiatów, które zostały przetestowane przez wiele lat przez ekspertów. Następnie są one starannie czyszczone, aby zapewnić, że spełniają najwyższe standardy, zanim zostaną starannie zapakowane do sprzedaży.

Sperli dąży do utrzymania swoich wysokich standardów jakości, sprzedając wyłącznie nasiona pochodzące z własnych zakładów produkcyjnych lub od zaufanych dostawców. Wszystkie produkty są uprawiane na certyfikowanej glebie organicznej bez użycia pestycydów i nawozów chemicznych podczas procesów uprawy – dzięki temu wszystkie produkty spełniają unijne normy.

Mniej
Więcej

Nasiona SPERLI

cofnij do Nasiona

Filtruj według:

Gatunek
Do doniczki
Pachnący
Kwiat cięty