Nawozy

Jest 979 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 979 przedmiotów

Nawozy ogólnie:

 

 

Nawozy są niezbędne do prawidłowej wegetacji roślin, zapewniając satysfakcjonujące plonowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nawozy sztuczne (granulowane i płynne) jak i nawozy naturalne oraz kompostery. W naszej ofercie proponujemy Państwu produkty nawozowe znanych na rynku marek oraz produkty cieszące się świetną ...

Nawozy ogólnie:

 

 

Nawozy są niezbędne do prawidłowej wegetacji roślin, zapewniając satysfakcjonujące plonowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nawozy sztuczne (granulowane i płynne) jak i nawozy naturalne oraz kompostery. W naszej ofercie proponujemy Państwu produkty nawozowe znanych na rynku marek oraz produkty cieszące się świetną opinią wśród ogrodników (Fructus, Florovit, Vila, Planton, Agrecol, Azofoska, Substral).

 

Nawozy do warzyw i owoców

 

Każdy ogrodnik wie, że aby rośliny rosły zdrowo i wydawały, bogate plony potrzebne jest im często wspomaganie zewnętrzne w postaci nawozów. Dlatego w tej kategorii znajdują się nawozy, dzięki którym zadbamy o zdrowy wzrost wszystkich roślin. Dla warzyw i owoców świetnym i zbierającym znakomite opinie będzie produkt Azofoska. Posiada łatwo przyswajalne dla roślin formy składników pokarmowych, daje zarówno bardzo dobre rezultaty uprawy roślin przydomowych jak i w gospodarstwie towarowym. Nawóz Azofoska sprawdza się nie tylko w uprawie warzyw i owoców. Doskonale sprawdzi się także jako nawóz dla trawników i drzew. Oprócz Azofoski znajdziemy w tej kategorii także wiele innych również znakomitych produktów innych producentów takie jak: nawóz granulowany Fructus ogrodnik, nawóz mineralny Saletra, nawóz mineralny Polifoska, Dolomit, Mocznik oraz wiele innych!

 

Nawozy do kwiatów

 

Oferta obejmuje też nawozy do kwiatów. W naszej ofercie znajdują się hity sprzedażowe takie jak produkty firmy Substral „Magiczna siła” do Pelargonii, Rododendronów, Róż, Powojników, Hortensji, kwiatów balkonowych. Ofertę tego producenta uzupełniają też m.in. pałeczki nawozowe do Storczyków czy nawóz Osmocote burza kwiatów. Dostępne są także nawozy płynne firmy Florovit m.in. do Surfinii, kwiatów balkonowych, Storczyków, Hortnesji.

 

Nawozy do trawników

 

Kto z nas nie marzy o pięknym trawniku w naszym ogrodzie? Chyba każdy. Ale doskonale wiemy, jak wbrew pozorom ciężko jest wyhodować piękną zieloną trawę. Z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju nawozy do trawników, które wspomagają piękny rozwój trawy, a także sprawiają, że rośnie ona szybciej i bujniej. Najpopularniejsze nawozy, jakie posiadamy to te od firmy Yara Vila oraz Fructus. Warto zapoznać się z całą ofertą nawozów do trawników tak, aby dobrać odpowiednie dla swojego ogrodu.

 

Nawozy do iglaków

 

Wielu uważa, że drzewa iglaste nie wymagają wielkiej uwagi i dbałości oprócz regularnego przycinania czubków i gałęzi w przypadku krzewów ozdobnych. Nic bardziej mylnego. Drzewa iglaste atakuje wiele chorób powodujących m.in. brązowienie igieł. Często również drzewom brakuje odpowiednich minerałów do pięknego i szybkiego wzrostu. Dlatego też w kategorii „Nawozy” znajdziecie Państwo szeroki wybór nawozów które pomogą w pielęgnacji iglaków. Najbardziej popularne produkty firmy Fructus zapobiegają brązowieniu igieł, zakwaszają glebę, zapewniają rośliną prawidłowy rozwój oraz wzrost, a po okresie wegetacji gwarantują im odpowiednie przezimowanie. Posiadamy także specjalistyczne nawozy specjalnie dedykowane dla tui.

 

Nawozy jesienne

 

Wśród ogrodników oraz firm produkujących nawozy z roku na rok rośnie świadomość potrzeby naważania wszelkiego rodzaju roślin jesienią tak, aby zapewnić im zdrowe przezimowanie. Stąd w naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki asortyment nawozów jesiennych dla różnych roślin: iglaków, kwiatów, krzewów ozdobnych, trawników. Nawozy jesienne gwarantują, roślinom uzupełnienie ubytków pokarmowych zwiększając tym samym odporność roślin przeciwko chorobom czy wymarzaniu.

 

 Zapraszamy do zapoznania się z resztą oferowanych przez nas nawozów nie wymienionych wyżej. Znajdują się w nich też nawozy naturalne takie jak oborniki końskie i bydlęce, kurzaki i wiele innych. Na pewno znajda Państwo to czego szukacie!

 

Mniej
Więcej