Nawozy

Jest 772 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 772 przedmiotów
 • Nawóz do Pelargonii PLANTON K 200g
  Nowy
  Dostępny
  Nawóz do Pelargonii PLANTON K 200g
  PLA-017226

  Specjalistyczny, całkowicie rozpuszczalny nawóz do pelargonii oraz innych roślin kwitnących.

  6,84 zł
 • Nawóz do trawnika PRO-COMPLEX YARA VILA 3kg
  Nowy
  Dostępny
  Yara Vila Procomplex 25kg

  Nawóz do trawników, znacznie poprawia zaopatrzenie nawożonej gleby w azot, gwarantuje gęstą darń, a także intensywną barwę trawy.

  88,99 zł
 • Yara Mila HydroComplex 5kg
  Nowy
  Dostępny
  Yara Mila Complex (HydroComplex) 5kg
  VL-010037

  Bezchlorkowy nawóz NPK, posiada łatwo oraz przede wszystkim szybko przyswajalny azot saletrzany oraz aktywny fosfor. Nawóz gwarantuje równomierny wysiew oraz optymalne zaopatrzenie każdej z roślin w niezbędne składniki pokarmowe. Nie wymaga mieszania z glebą.

  24,99 zł
 • Yara Mila HydroComplex 25kg
  Nowy
  Dostępny
  Yara Mila Complex (HydroComplex) 25kg
  YA-0001

  Gwarantuje równomierny wysiew oraz optymalne zaopatrzenie każdej z roślin w niezbędne składniki pokarmowe. Nie wymaga mieszania z glebą. Bezchlorkowy nawóz NPK yara yara, posiada łatwo oraz przede wszystkim szybko przyswajalny azot saletrzany oraz aktywny fosfor.

  85,91 zł
 • INC NAWÓZ AZOFOSKA GRANULOWANA 1KG a`10 A`640
  Nowy
  Dostępny
  NAWÓZ AZOFOSKA GRANULOWANA 1KG
  5900498013818

  Szybko działający, o wszechstronnym zastosowaniu. Nawóz przeznaczony dla osób, którym zależy na wygodnym, a przede wszystkim skutecznym sposobie dokarmiania swoich roślin w ogrodzie. Jest to produkt wysokiej jakości, bardzo dobrze zbilansowany, daje znakomite rezultaty uprawy roślin przydomowych jak i w gospodarstwie towarowym.

  10,95 zł
 • Nawóz BIOHUMUS FORTE 1L
  Nowy
  Dostępny
  Nawóz BIOHUMUS 1L
  AGR-003

  Biohumus Forte, produkt hodowli dżdżownic, w pełni bezpieczny i ekologiczny. Idealnie nadaje się do zasilania wszystkich roślin domowych, balkonowych i tarasowych oraz roślin ogrodowych. Gwarantując zdrowy, bujny wzrost oraz obfite kwitnienie.

  5,75 zł
 • Obornik granulowany naturalny nawóz bydlęcy 10L BIOVITA
  Nowy
  Dostępny
  Biovita 10l granulowany
  BIO-0146

  Obornik granulowany Bydlęcy w 100% naturalny i ekologiczny, o wszechstronnym zastosowaniu. Idealnie nadaje się do nawożenia wszelkiego rodzaju roślin ozdobnych, traw ozdobnych, roślin doniczkowych, drzew oraz krzewów owocowych, a także warzyw.

  43,09 zł
 • Nawóz płynny uniwersalny kanister 5,5L Florovit
  Nowy
  Dostępny
  Nawóz płynny uniwersalny 1kg Florovit
  5900498025477

  Nawóz płynny uniwersalny 1kg

  9,83 zł
 • Obornik - suszony naturalny nawóz bydlęcy 12L BIOVITA
  Nowy
  Dostępny
  Biovita 4l suszony
  BIO-0148

  Bydlęcy obornik, suszony, pełnowartościowy, jest w 100% ekologiczny. Dostarcza roślinom wszystkie potrzebne składniki pokarmowe, a także te pielęgnacyjne, zaś glebie potrzebne składniki mineralne oraz ułatwia rozwój właściwej mikroflory.

  8,00 zł
 • Nawóz do roślin iglastych SUPER SCANDIC YARA VILA 3kg
  Nowy
  Dostępny
  Super Scandic Yara Vila 25kg

  Kompleksowa pielęgnacja drzew i krzewów iglastych. Nawóz idealnie nadaje się do zastosowania w każdej fazie wzrostu rośliny. Dodatkowo łatwość zastosowania sprawi, że po pierwszym użyciu zawsze będziemy po niego sięgać.

  91,99 zł
 • Wapno nawozowe BIOVITA 5kg
  Nowy
  Dostępny
  Wapno nawozowe BIOVITA 5kg
  BIO-0009

  Wapno nawozowe, idealnie nadaje sie do odkwaszenia gleby pod uprawami roślin lubiących stanowiska zasadowe.

  3,27 zł
 • Nawóz wapniowo - magnezowy DOLOMIT 5 kg
  Nowy
  Dostępny
  Nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT 5 kg!!!!
  BIO-0008

  Wapniowo-magnezowy produkt, naturalnego pochodzenia. Posiada podwójną rolę: odkwasza glebę oraz zwiększa w niej zawartość wapnia i magnezu.

  4,74 zł
 • NawózNawóz do roślin iglastych SUPER SCANDIC 12kg YARA VILA
  Nowy
  Dostępny
  Super Scandic Yara Vila 12kg

  Kompleksowa pielęgnacja drzew i krzewów iglastych. Nawóz idealnie nadaje się do zastosowania w każdej fazie wzrostu rośliny. Dodatkowo łatwość zastosowania sprawi, że po pierwszym użyciu zawsze będziemy po niego sięgać.

  54,85 zł
 • Nawóz AZOFOSKA 3kg
  Nowy
  Dostępny
  Nawóz Azofoska 3kg
  AZ-0004

  Szybko działający, o wszechstronnym zastosowaniu. Nawóz przeznaczony dla osób, którym zależy na wygodnym, a przede wszystkim skutecznym sposobie dokarmiania swoich roślin w ogrodzie. Jest to produkt wysokiej jakości, bardzo dobrze zbilansowany, daje znakomite rezultaty uprawy roślin przydomowych jak i w gospodarstwie towarowym.

  22,37 zł
 • Nawóz Magiczna Siła do PELARGONII SUBSTRAL 200g
  Nowy
  Dostępny
  Nawóz Magiczna Siła do PELARGONII SUBSTRAL 200g
  SUB-0024

  Interwencyjny nawóz, do roślin zaniedbanych i wymagających szybkiej pielęgnacji. Środek idealnie nadaje się do Pelargonii oraz innych kwitnących kwiatów balkonowych i tarasowych.

  11,18 zł
 • Nawóz płynny do pelargonii 3kg Florovit
  Nowy
  Dostępny
  Nawóz płynny do pelargonii 1kg Florovit

  Plynny nawóz do pelargonii Florovit

  10,86 zł

Nawozy ogólnie:

 

 

Nawozy są niezbędne do prawidłowej wegetacji roślin, zapewniając satysfakcjonujące plonowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nawozy sztuczne (granulowane i płynne) jak i nawozy naturalne oraz kompostery. W naszej ofercie proponujemy Państwu produkty nawozowe znanych na rynku marek oraz produkty cieszące się świetną ...

Nawozy ogólnie:

 

 

Nawozy są niezbędne do prawidłowej wegetacji roślin, zapewniając satysfakcjonujące plonowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nawozy sztuczne (granulowane i płynne) jak i nawozy naturalne oraz kompostery. W naszej ofercie proponujemy Państwu produkty nawozowe znanych na rynku marek oraz produkty cieszące się świetną opinią wśród ogrodników (Fructus, Florovit, Vila, Planton, Agrecol, Azofoska, Substral).

 

Nawozy do warzyw i owoców

 

Każdy ogrodnik wie, że aby rośliny rosły zdrowo i wydawały, bogate plony potrzebne jest im często wspomaganie zewnętrzne w postaci nawozów. Dlatego w tej kategorii znajdują się nawozy, dzięki którym zadbamy o zdrowy wzrost wszystkich roślin. Dla warzyw i owoców świetnym i zbierającym znakomite opinie będzie produkt Azofoska. Posiada łatwo przyswajalne dla roślin formy składników pokarmowych, daje zarówno bardzo dobre rezultaty uprawy roślin przydomowych jak i w gospodarstwie towarowym. Nawóz Azofoska sprawdza się nie tylko w uprawie warzyw i owoców. Doskonale sprawdzi się także jako nawóz dla trawników i drzew. Oprócz Azofoski znajdziemy w tej kategorii także wiele innych również znakomitych produktów innych producentów takie jak: nawóz granulowany Fructus ogrodnik, nawóz mineralny Saletra, nawóz mineralny Polifoska, Dolomit, Mocznik oraz wiele innych!

 

Nawozy do kwiatów

 

Oferta obejmuje też nawozy do kwiatów. W naszej ofercie znajdują się hity sprzedażowe takie jak produkty firmy Substral „Magiczna siła” do Pelargonii, Rododendronów, Róż, Powojników, Hortensji, kwiatów balkonowych. Ofertę tego producenta uzupełniają też m.in. pałeczki nawozowe do Storczyków czy nawóz Osmocote burza kwiatów. Dostępne są także nawozy płynne firmy Florovit m.in. do Surfinii, kwiatów balkonowych, Storczyków, Hortnesji.

 

Nawozy do trawników

 

Kto z nas nie marzy o pięknym trawniku w naszym ogrodzie? Chyba każdy. Ale doskonale wiemy, jak wbrew pozorom ciężko jest wyhodować piękną zieloną trawę. Z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju nawozy do trawników, które wspomagają piękny rozwój trawy, a także sprawiają, że rośnie ona szybciej i bujniej. Najpopularniejsze nawozy, jakie posiadamy to te od firmy Yara Vila oraz Fructus. Warto zapoznać się z całą ofertą nawozów do trawników tak, aby dobrać odpowiednie dla swojego ogrodu.

 

Nawozy do iglaków

 

Wielu uważa, że drzewa iglaste nie wymagają wielkiej uwagi i dbałości oprócz regularnego przycinania czubków i gałęzi w przypadku krzewów ozdobnych. Nic bardziej mylnego. Drzewa iglaste atakuje wiele chorób powodujących m.in. brązowienie igieł. Często również drzewom brakuje odpowiednich minerałów do pięknego i szybkiego wzrostu. Dlatego też w kategorii „Nawozy” znajdziecie Państwo szeroki wybór nawozów które pomogą w pielęgnacji iglaków. Najbardziej popularne produkty firmy Fructus zapobiegają brązowieniu igieł, zakwaszają glebę, zapewniają rośliną prawidłowy rozwój oraz wzrost, a po okresie wegetacji gwarantują im odpowiednie przezimowanie. Posiadamy także specjalistyczne nawozy specjalnie dedykowane dla tui.

 

Nawozy jesienne

 

Wśród ogrodników oraz firm produkujących nawozy z roku na rok rośnie świadomość potrzeby naważania wszelkiego rodzaju roślin jesienią tak, aby zapewnić im zdrowe przezimowanie. Stąd w naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki asortyment nawozów jesiennych dla różnych roślin: iglaków, kwiatów, krzewów ozdobnych, trawników. Nawozy jesienne gwarantują, roślinom uzupełnienie ubytków pokarmowych zwiększając tym samym odporność roślin przeciwko chorobom czy wymarzaniu.

 

 Zapraszamy do zapoznania się z resztą oferowanych przez nas nawozów nie wymienionych wyżej. Znajdują się w nich też nawozy naturalne takie jak oborniki końskie i bydlęce, kurzaki i wiele innych. Na pewno znajda Państwo to czego szukacie!

 

Mniej
Więcej