Nawozy do trawy jesienne

Jest 21 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 21 przedmiotów

Szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu skompletujesz wszystko, czego potrzebujesz, aby hodowane przez ciebie rośliny były piękne i zdrowe? Jeśli tak, trafiłeś idealnie! Takim miejscem jest internetowy sklep ogrodniczy eGarden. W naszej ofercie znajdziesz praktycznie wszystko od najróżniejszych nasion, aż po systemy nawadniając...

Szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu skompletujesz wszystko, czego potrzebujesz, aby hodowane przez ciebie rośliny były piękne i zdrowe? Jeśli tak, trafiłeś idealnie! Takim miejscem jest internetowy sklep ogrodniczy eGarden. W naszej ofercie znajdziesz praktycznie wszystko od najróżniejszych nasion, aż po systemy nawadniające.

Nawozy do trawy – trochę zieleni na jesień

Bardzo ważnym elementem w posiadaniu pięknego i zadbanego trawnika w ogrodzie jest odpowiednie nawożenie gleby. Szczególnie jesienią, gdy całe otoczenie powoli przybiera piękną, złotą barwę. Trawnik w tym okresie potrzebuje odrobinę wsparcia, aby zachować dobrą kondycję i bez trudu przetrwać zimę i panujące podczas niej mrozy. Z uwagi na to, w ofercie naszego sklepu internetowego dostępna jest szeroka gama nawozów jesiennych. Znajdziesz u nas nawozy jesienne firm takich jak Fructus, BIOPON oraz Florovit. Każdy z nich dostępny jest w kilku wariantach wagowych, tak aby każdy klient mógł wybrać ilość idealną dla swoich potrzeb.

Nawozy do trawy jesienne – Fructus

Pierwszą, oferowaną przez sklep eGarden opcją jest nawóz jesienny do trawników firmy Fructus. Jest to nawóz granulowany, dostępny w dwóch różnych wersjach. Jest to nawóz jesienny uniwersalny, drugą zaś nawóz dedykowany bezpośrednio do wszystkich rodzajów traw. Nawóz uniwersalny sprawdza się nie tylko podczas nawożenia trawy, ale i innych roślin, takich jak: kwiaty, krzewy, krzewinki, drzewa ozdobne, drzewa i krzewy owocowe oraz iglaste uprawiane w glebie, a także na podłożach torfowych i korowo-torfowych. Nawóz jesienny z kolei idealny jest do każdego rodzaju trawy. Najlepiej sprawdza się jednak do traw ozdobnych i reprezentacyjnych. Obie wersje nawozu Fructus nie posiadają w sobie azotu, który pobudza rośliny do wzrostu. Nawóz ten gwarantuje więc piękny wygląd trawnika aż do późnej jesieni, chroniąc przed przemarznięciem zimą.

Nawozy do trawy jesienne – BIOPON

Produkt firmy BIOPON to kolejny oferowany przez nas nawóz jesienny do trawników. Jest to wieloskładnikowy granulat, który tak samo, jak dwa poprzednie nawozy nie posiada azotu, którego brak hamuje przyrost trawnika, tak aby nie wymagał zbyt częstego koszenia. Nawóz ten posiada wysoką zawartość potasu, która pozytywnie wpływa na odporność traw na wymarzanie. Poza potasem, w składzie znaleźć można również fosfor, wapń, magnez i siarkę.

Nawozy do trawy jesienne – Florovit

W ofercie internetowego sklepu ogrodniczego eGarden można znaleźć również produkt do jesiennego nawożenia trawnika firmy Florovit. Skład tego nawozu jako jedyny w naszym sklepie posiada w sobie azot, choć jest on obecny w niskiej ilości. Składniki tego nawozu są bardzo dobrze dostosowane do wymagań pokarmowych trawy w okresie jesiennym. Wysoka zawartość żelaza i potasu sprawia, że źdźbła trawy są bardziej odporne na choroby i lepiej zimują. Producent tego nawozu zaleca, aby nawożenie trawnika odbywało się w okresie jesiennym i wczesnowiosennym. Można stosować go w marcu, kwietniu, sierpniu, wrześniu oraz październiku.

Nawóz do trawy jest niezwykle ważny, aby ta mogła prawidłowo rosnąć i cieszyć nasze oko. Warto więc zadbać o piękny trawnik i dobrać do niego taki nawóz, jakiego on potrzebuje.


Mniej
Więcej

Nawozy do trawy jesienne

cofnij do Nawozy do trawy

Filtruj według: