Nawozy mineralne

Nawozy mineralne

Jest 85 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 85 przedmiotów

Jeśli szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz nie tylko przeróżne nasiona, ale także potrzebne Ci  produkty do pielęgnacji roślin, to sklep internetowy eGarden jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie! Jako obsługa sklepu dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były na tyle różnorodne, aby mógł się u nas zaopatrz...

Jeśli szukasz miejsca, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz nie tylko przeróżne nasiona, ale także potrzebne Ci  produkty do pielęgnacji roślin, to sklep internetowy eGarden jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie! Jako obsługa sklepu dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były na tyle różnorodne, aby mógł się u nas zaopatrzyć zarówno początkujący, jak i profesjonalny ogrodnik.

Nawozy mineralne – skuteczny sposób na wzbogacenie gleby 

Nawożenie ziemi to niezwykle ważny etap w przygotowaniu gleby przed rozpoczęciem siewu bądź sadzenia różnego rodzaju roślin. Każdy gatunek nasion czy sadzonek potrzebuje nieco innych składników odżywczych oraz warunków atmosferycznych, aby prawidłowo się rozwijać. Warto więc wiedzieć, jakiego rodzaju nawozy powinno się stosować dla danej rośliny, aby mogła być ona piękna i zdrowa. Znajdujące się w naszej ofercie nawozy mineralne firm: BIOVITA, PRO-AGRO, Twój ogród i Agrecol to substancje, które wykorzystywane są przez rolników i ogrodników w celu wzbogacenia gleby w potrzebne jej składniki pokarmowe, tak aby znajdujące się w niej rośliny mogły prawidłowo się rozwijać. 

Nawozy mineralne – BIOVITA

Znajdujące się w naszej ofercie nawozy mineralne firmy BIOVITA to “nawóz wapniowo-magnezowy DOLOMIT”, “wapno do bielenia drzew BIOVITA” oraz “wapno nawozowe BIOVITA”. Pierwszy z tych trzech produktów spełnia dwie role. Odkwasza glebę, a także zwiększa w niej zawartość magnezu, oraz wapnia. Nawóz ten może być również wykorzystywany do trawników, w których eliminuje on mech. Drugi oferowany przez firmę BIOVITA specyfik to wapno, które idealnie nadaje się do bielenia wszystkich drzewek owocowych. Produkt ten zapobiega wymarzaniu roślin i chroni je przed szkodnikami. Wapno nawozowe BIOVITAL to trzeci produkt oferowany przez tego producenta. Specyfik ten idealnie nadaje się do odkwaszania gleby. Jest on również doskonałym nawozem dla roślin lubiących stanowiska zasadowe. 

Nawozy mineralne – PRO-AGRO

W naszej ofercie znajduje się kilka nawozów mineralnych firmy PRO-AGRO. Są to: “polifoska nawóz mineralny uniwersalny”, “nawóz siarczan potasu granulowany”, “na mech siarczan żelazawy”, “nawóz siarczan amonu”, “nawóz mineralny superfosfat”, “nawóz mineralny saletrzak” oraz “nawóz mineralny saletra wapniowo- polowa”. Tak duża różnorodność produktów tej jednej firmy powoduje, że niezwykle łatwo będzie znaleźć odpowiednie nawozy do każdego rodzaju rośliny, nie mieszając przy tym producentów i nie spędzając dodatkowego czasu na szukaniu odpowiednich dla nas produktów. Wśród specyfików oferowanych przez PRO-AGRO można znaleźć zarówno nawozy potasowe, jak i produkty z dodatkiem fosforu czy azotu. 

Nawozy mineralne – Twój ogród

Nawóz ekologiczny poprawiający żyzność gleby ROSAHUMUS firmy Twój ogród to produkt całkowicie rozpuszczalny w wodzie, który zawiera w sobie potas, żelazo oraz kwasy humusowe. Nawóz ten przeznaczony jest do poprawiania jakości ziemi, poprzez nawożenie doglebowe. Wykorzystywać można go przy uprawie roślin ozdobnych, upraw polowych, sadów oraz warzyw. 

Nawozy mineralne – Agrecol

Humistar preparat poprawiający żyzność gleby firmy Agrecol przeznaczony jest do poprawy biologicznych, fizycznych i chemicznych właściwości w glebie. Można używać go do uprawy roślin ozdobnych, sadowniczych oraz ogrodniczych. Produkt ten wpływa również pozytywnie na warunki rozwoju systemów korzeniowych roślin oraz ułatwia rozwój mikroorganizmów glebowych.  

Mniej
Więcej