Nowość
Bestseller
‹
›
Przejdź do
Dołącz do naszego programu lojalnościowego i zamieniaj punkty na produkty!
Płynny nawóz do roślin zielonych od marki Fructus zawiera bogatą kompozycję makro i mikroelementów zapewniających prawidłowy wzrost oraz rozwój roślin liściastych i iglastych. Produkt świetnie sprawdza się do nawożenia roślin takich jak: paproć, szeflera, fikus, dracena, jukka, hedera, begonia, aeschenanthus, monstera, filodendron, kalatea, frizea, rafidofora, difenbachia, hoja, maranta oraz inne rośliny zielone liściaste i iglaste. Nawóz można stosować zarówno w formie dolistnej, jak i doglebowej.
Nawóz wspomaga przygotowanie roślin na mało słoneczne zimowe miesiące. Zawiera składniki odżywcze, które wzmacniają system korzeniowy, poprawiają odporność na zimno oraz pomagają roślinom przetrwać chłodne miesiące. Dzięki niemu rośliny są lepiej przygotowane do wiosennego wzrostu i regeneracji.
Opakowanie w formie butelki z nakrętką do dozowania zawiera 0,5 l nawozu.
15 ml nawozu (około 1/2 nakrętki) rozpuścić w 2 litrach wody. W pełni sezonu wegetacyjnego zaleca się podlewać rośliny co 10-14 dni odpowiednią ilością sporządzonego roztworu. Nawóz może być używany do oprysków w zalecanych do tego celu stężeniach.
Możliwy termin stosowania: cały rok. Zalecany termin stosowania: kwiecień - sierpień.
Makroskładniki:
Mikroskładniki:
| Waga [KG] | 10 Kg |
| Pojemność [L] | 0.5 L |
| Forma Nawozu | płyn |
| Informacja o producencie |
|
| Forma dostawy | Cena |
|---|---|
| InPost Paczkomat 24/7 | 12,99zł |
| Kurier | 17,99zł |
| Odbiór osobisty w Krakowie (ul. Balicka 100) | 0,00zł |
| Kurier InPost | 17,99zł |
W egarden.pl masz 120 dni na zwrot produktu.
Wypełnij formularz odstąpienia, przygotuj produkt w nienaruszonym stanie i oryginalnym opakowaniu, dołącz paragon/fakturę i odeślij na adres ul. Krystyny 21 w Tenczynku.
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie zwroty i reklamacje.