Płotki ogrodowe drewniane

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 przedmiotów

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu, w potrzebne mu produkty może się zaopatrzyć nie tylko ogrodnik z zamiłowania, ale również profesjonalista. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy oraz podłoże do roślin. Warto również wspomnieć, że jako obsłu...

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu, w potrzebne mu produkty może się zaopatrzyć nie tylko ogrodnik z zamiłowania, ale również profesjonalista. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy oraz podłoże do roślin. Warto również wspomnieć, że jako obsługa sklepu nieustannie poszerzamy nasz asortyment, aby dzięki temu każdy nasz klient miał szansę kupić dokładnie to, po co przyszedł. 

Płotek drewniany – sposób na zorganizowany ogród

Płotki ogrodowe drewniane to produkt, który w zależności od potrzeb może pełnić zarówno funkcję ozdobną, jak i praktyczną. Płotki drewniane do ogrodu mogą bowiem być wykorzystywane nie tylko jako stylowa i ponadczasowa ozdoba, ale również jako sposób na wydzielenie stref w ogrodzie oraz chronienie delikatnych roślin, które często zostają uszkodzone, na przykład przez ludzką nieuwagę. Dużą zaletą drewnianych płotków ogrodowych jest fakt, że z uwagi na swoją dość uniwersalną barwę będą one pasowały do większości barw. Warto wspomnieć, że w razie potrzeby produkt ten można pomalować na pożądaną przez nas barwę. 

Płotki drewniane do ogrodu – oferta eGarden

Płotki drewniane do ogrodu można znaleźć w ofercie wielu sklepów ogrodniczych. Tego typu produkt dostępny jest więc również w ofercie eGarden. Będące częścią naszego asortymentu płotki drewniane do ogrodu Rollborder mają formę rozwijanej taśmy. Z łatwością można więc wytworzyć za jego pomocą dowolne kształty. Produkt ten może być wykorzystywany między innymi jako ekologiczne obrzeże do kwiatów, trawników oraz rabat kwiatowych. Może on również wytyczać ścieżkę ogrodową. Warto wspomnieć, że płotek drewniany ogrodowy Rollborder został zaimpregnowany, dzięki czemu jest on odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz działalność insektów i mikroorganizmów, co z kolei przekłada się na długi okres żywotności produktu. Wymiary oferowanych przez nasz sklep płotków to 20 cm wysokości, 200 cm długości i 5 cm szerokości. Warto wspomnieć, że produkt ten charakteryzuje również niezwykle atrakcyjna cena, która sprawia, że jest on odpowiednią na każdą kieszeń opcją. 

Drewniany płotek ogrodowy – sposób montażu 

Ogromną zaletą drewnianych płotków ogrodowych jest ich niezwykle prosty montaż. W większości przypadków wystarczy bowiem najzwyczajniej w świecie wbić go w ziemię, poprzez umieszczanie ostrego końca każdego płotka w podłożu na pożądaną przez nas głębokość. Przy montażu musimy jednak zwrócić uwagę na to, aby nie wbić płotków zbyt płytko, ponieważ w takim wypadku, przy większym wietrze mogą one się przewrócić, a co za tym idzie – uszkodzić rośliny, które chroniły. Co ciekawe, płotka drewnianego nie warto również wbijać w ziemię zbyt głęboko, ponieważ będzie się on wtedy prezentował mało estetycznie. 


Płotek drewniany ogrodowy to doskonały sposób na wyznaczenie stref w ogrodzie. Jeśli więc planujesz uporządkować posiadaną przez siebie przestrzeń zieloną, to nie zastanawiaj się zbyt długo i zamów swoje płotki już dziś.


Mniej
Więcej