Środki ochrony roślin chwastobójcze

Środki ochrony roślin chwastobójcze

Jest 60 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 60 przedmiotów
Środki chwastobójcze służą do selektywnego lub nieselektywnego zwalczania chwastów w uprawach. Ich stosowanie może stanowić uzupełnienie mechanicznych zabiegów pielęgnacyjnyc. Zastosowanie herbicydów w zbyt dużej dawce, w nieodpowiedniej fazie rozwoju rośliny, niewłaściwych warunkach atmosferycznych może uszkodzić roślinę uprawną wywołując popar...
Środki chwastobójcze służą do selektywnego lub nieselektywnego zwalczania chwastów w uprawach. Ich stosowanie może stanowić uzupełnienie mechanicznych zabiegów pielęgnacyjnyc. Zastosowanie herbicydów w zbyt dużej dawce, w nieodpowiedniej fazie rozwoju rośliny, niewłaściwych warunkach atmosferycznych może uszkodzić roślinę uprawną wywołując poparzenia lub różne nieprawidłowości w rozwoju rośliny zwane uszkodzeniem herbicydowym.

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu zaopatrzy się zarówno profesjonalny ogrodnik, jak i hobbysta. W naszej bogatej ofercie znaleźć można nie tylko różnego rodzaju nawozy, nasiona czy specyfiki na owady, ale także narzędzia ogrodnicze, beczki na deszczówkę oraz wiele, wiele więcej. 

Środki ochrony roślin chwastobójcze, czyli sposób na złoczyńcę

Chwasty dla wielu rolników i ogrodników są problemem spędzających sen z ich powiek. To przecież one “kradnąc” z gleby składniki odżywcze oraz wodę, hamują wzrost oraz prawidłowy rozwój uprawianych przez nich roślin. Mówiąc prościej dla rolnika obecność chwastów to gorsze zbiory, a co za tym idzie – mniejszy zysk. W przypadku ogrodnika pojawienie się tego złoczyńcy sprawia, że pielęgnowane przez niego uprawy, o które tak pieczołowicie dbał, staną się liche, lub co gorsza – mogą obumrzeć. Z uwagi na fakt, że chwasty są wielkim wrogiem roślin uprawnych, to nikogo nie powinien dziwić fakt, że ludzie za wszelką cenę i na przeróżne sposoby starają się je zwalczać. Właśnie z tego powodu w ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można różnego rodzaju środki chwastobójcze. Łącznie mamy ich aż 29.

Preparaty chwastobójcze – Agrecol

W naszej ofercie posiadamy kilka różnych produktów do zwalczania chwastów firmy Agrecol, wśród których możemy znaleźć specyfiki przeznaczone do: likwidowania mchu i chwastów z podjazdów, zwalczania chwastów na trawnikach oraz zwalczania perzu właściwego, meszka, skrzypu, a także rocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych. Środki ochrony roślin firmy Agrecol w większości przypadków są w formie koncentratu, który po uprzednim rozcieńczeniu aplikuje się dolistnie.

Preparaty chwastobójcze  – ROUNDUP

Znajdujące się w naszej ofercie środki ochrony roślin firmy ROUNDUP, przeznaczone są do zwalczania perzu oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych. Producent ten oferuje zarówno klasyczne preparaty na chwastobójcze, jak i takie, których można używać na drogach dojazdowych, ścieżkach, patiach oraz powierzchniach wzdłuż ogrodzeń i ścian. Produkty ROUNDUP dostępne są głównie w formie koncentratu, który przed użyciem należy rozcieńczyć z wodą. 

Preparaty chwastobójcze  – Substral

Znajdujący się w naszej ofercie środek na chwasty firmy Substral zwalcza rośliny takie jak: koniczynę białą, babkę, krwawnik pospolity oraz mniszek lekarski. Jest to ceniony i skuteczny środek na chwasty w trawie. Najlepiej stosować go, gdy pogoda sprzyja wegetacji roślin, od wiosny aż do wczesnej jesieni. 

Preparaty chwastobójcze – Ciech

Chwastox to seria produktów chwastobójczych formy Ciech w postaci niezwykle skutecznych koncentratów, zwalczających różnego rodzaju chwasty. W zależności od wybranego przez nas rodzaju Chwastoxu może być on używany w różnego rodzaju uprawach. Tego rodzaju produkt powinien być aplikowany dolistnie.

Preparaty chwastobójcze – Agropak

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu środki chwastobójcze Agropak przeznaczone są głównie do zwalczania perzu właściwego oraz zarówno jednoliściennych, jak i dwuliściennych chwastów. Produkty te są w formie koncentratu lub płynu. Zarówno z jednego, jak i drugiego przed użyciem należy sporządzić wodną emulsję. 


Mniej
Więcej

Środki ochrony roślin chwastobójcze

cofnij do Środki ochrony roślin