Zbiorniki na wodę deszczową i akcesoria

Zbiorniki na wodę deszczową i akcesoria

Jest 21 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 21 przedmiotów

Wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę w ofercie naszego sklepu

Coraz więcej osób myśli o tym, aby zminimalizować straty energii i zasobów wodnych. Zrealizowanie przynajmniej częściowo samowystarczalnego domu jest możliwe i stosunkowo proste do osiągnięcia. Niepotrzebne są przy tym skomplikowane i drogie urządzenia czy systemy, wystarczą zb...

Wysokiej jakości zbiorniki na deszczówkę w ofercie naszego sklepu

Coraz więcej osób myśli o tym, aby zminimalizować straty energii i zasobów wodnych. Zrealizowanie przynajmniej częściowo samowystarczalnego domu jest możliwe i stosunkowo proste do osiągnięcia. Niepotrzebne są przy tym skomplikowane i drogie urządzenia czy systemy, wystarczą zbiorniki na wodę deszczową. Pozwolą one na wykorzystanie wody deszczowej i wody z odzysku. Jest to coraz bardziej popularny sposób na zwiększenie oszczędności w domowym budżecie, a także świetna metoda na dbanie o środowisko naturalne i ograniczenie nadmiernego zużycia wody pitnej. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na pojemnik, który umożliwi wykorzystanie deszczówki.

W ofercie dostępna jest szeroka gama zbiorników na wodę deszczową, czyli tzw. deszczówkę. Posiadamy deszczownice ozdobne, które pięknie przyozdobią Państwa ogród lub działkę. Oferujemy przede wszystkim zbiorniki oraz akcesoria polskiej, znanej marki Prosperplast. Firmę cechują wyroby wysokiej jakości, dlatego z pewnością podoła oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zatem każdy ogrodowy zbiornik na wodę deszczową z naszego asortymentu będzie solidny, wytrzymały i trwały, służąc przez wiele lat. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Zbiornik na wodę deszczową zyskuje na popularności

Zbiorniki na wodę deszczową cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Polacy zrozumieli, że zbiorniki na deszczówkę i odpowiednie urządzenia można wykorzystać do wielu prac przodowych, jak również w ogrodzie. Wody w naszym kraju z nieba nie brakuje, dlatego też warto rozważyć zakup zbiorników na deszczówkę i akcesoriów umożliwiających magazynowanie, a następnie swobodny przepływ wody. Zbiorniki na wodę deszczową to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a także przejaw ekologicznego sposobu życia.

Warto zatem wiedzieć, że zbiornik na deszczówkę może zmniejszyć koszty zużycia wody nawet o 50%. Zebraną w ten sposób ciecz można później z powodzeniem wykorzystać do wykonania większości czynności w domu i ogrodzie. Wodę deszczową można użyć do podlewania roślin, zmywania, prania czy spłukiwania toalety. Bardzo ważne jest to, że ogrodowy zbieracz na wodę deszczową pomoże utrzymać ją w optymalnej temperaturze, co umożliwia dalsze jej wykorzystywanie.

Jak prawidłowo dobrać dla swojego domu zbiornik na deszczówkę?

Każdy pojemnik na wodę deszczową jest częścią systemu, który umożliwia odprowadzanie wody z dachu za pomocą rynny i jej magazynowanie. W zależności od przeznaczenia, pojemnik na deszczówkę może zostać umieszczony pod ziemią – cechują się wtedy bardzo dużą pojemnością i najczęściej wykorzystywany jest przez hotele i agroturystykę. Dla zastosowań domowych najlepszy będzie naziemny dzban na deszczówkę. Umieszcza się go zazwyczaj przy elewacji.

Jeśli przeglądają Państwo domowe zbiorniki na deszczówkę, najważniejszą kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, to ich deklarowana pojemność – najczęściej spotyka się te o pojemności 100 lub 200l, dostępne są jednak takie które pomieszczą 500l wody lub nawet 1000l wody. Wszystko zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań, które ma zaspokoić domowy pojemnik na deszczówkę. Należy jedynie pamiętać, że wraz ze wzrostem objętości, zwiększa się także waga, rozmiar i średnica, którą posiadają zbiorniki na deszczówkę.

Praktyczna i ozdobna beczka na deszczówkę do ogrodu

Naziemne zbiorniki na deszczówkę wykonane są z różnych materiałów – najczęściej wykonuje się je z plastiku, można się jednak spotkać także z modelami z terakoty, drewna lub metalu. Jeśli więc zdecydują się Państwo na zbieranie i magazynowanie deszczówki, można wybrać odpowiedni ogrodowy zbiornik na wodę opadową, który dopasuje się również do wymagań i oczekiwań estetycznych. Dzięki temu zbiornik na wodę może stać się również stylową dekoracją ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – z pewnością jest w niej ozdobna beczka na deszczówkę, której Państwo poszukują.

Zachęcamy również do kontaktu - zbiorniki na deszczówkę nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą znaleźć właściwy plastikowy zbiornik retencyjny na deszczówkę.

Mniej
Więcej

Filtruj według: