Nawozy do trawy wiosenne

Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 17 z 17 przedmiotów

Jeśli szukasz miejsca, w których bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz produkty potrzebne Ci do dbania o twoje rośliny, to trafiłeś idealnie. Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym z uwagi na szeroki asortyment zaopatrzyć może się zarówno profesjonalny ogrodnik, jak i hobbysta. W naszej ofercie znaleźć można między innymi róż...

Jeśli szukasz miejsca, w których bez zbędnego wychodzenia z domu kupisz produkty potrzebne Ci do dbania o twoje rośliny, to trafiłeś idealnie. Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym z uwagi na szeroki asortyment zaopatrzyć może się zarówno profesjonalny ogrodnik, jak i hobbysta. W naszej ofercie znaleźć można między innymi różnego rodzaju nasiona, nawozy, specyfiki na owady czy choćby systemy nawadniające. 

Nawozy do trawy wiosenne – sekret pięknego trawnika 

Powszechnie znajomą wiedzą jest fakt, że kluczem do pięknego i bujnego trawnika jest odpowiednie jego nawożenie. Według niektórych nawożenie powinno przeprowadzać się 3 razy w roku. Pierwszy raz tuż po pierwszym wiosennym koszeniu, drugi mniej więcej w połowie czerwca, a trzeci nie później niż na przełomie sierpnia i września. Wiedzieć, kiedy nawozić trawnik to jednak jedno, a wybrać odpowiedni nawóz to drugie, dlatego też ważne jest, aby przed zakupem dowiedzieć się, który preparat będzie dla naszych trawników najlepszy. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można kilka różnych nawozów do traw wiosennych. Posiadamy produkty firm: “Agrecol”, “Substral” i “Florovit”. Z uwagi na sporą różnorodność, każdy nasz klient powinien więc znaleźć u nas, coś dla siebie. 

Nawozy do trawy wiosenne – Agrecol

Jeśli chodzi o wiosenne nawożenie trawnika, to specjalnie do tej czynności przeznaczonych produktów firmy Agrecol posiadamy najwięcej, bo aż 4. Są to ”nawóz do trawników na mech”, “nawóz do trawników i traw ozdobnych 100 dni”, “nawóz do trawników szybki efekt dywanowy” oraz “nawóz do trawników 100 dni”. Pierwszy z nich jest bogaty w żelazo, które idealnie nadaje się do walki z niechcianym mchem. Drugi  gwarantuje długotrwałe działanie i z powodzeniem można wykorzystywać do przeróżnych rodzajów traw i traw ozdobnych. Wykorzystanie tego właśnie produktu gwarantuje również gęsty, zwarty trawnik.  Trzeci oferowany przez nasz sklep nawóz firmy Agrecol, czyli “nawóz do trawników szybki efekt dywanowy” posiada bogate w mikroelementy składniki, które sprawią, że nasza trawa będzie gęsta i soczyście zielona, co z kolei pozytywnie wpłynie na cały nasz ogród. Ostatni produkt firmy Agrecol również jest nawozem typu 100 dni. Poza tym, że wpłynie on pozytywnie na posiadaną przez nas trawę, to nadaje się on również do podnoszenia jakości gleby, co z kolei w późniejszym czasie może wpłynąć na efektywność nawożenia. 

Nawozy do trawy wiosenne – Substral

Kolejnym oferowanym przez nas nawozem jest produkt firmy Substral. Nawóz ten doskonale nadaje się do wszystkich odmian traw, u których zauważalny gołym okiem jest porost mchu. Regularne stosowanie tego nawozu sprawia, że trawnik będzie piękny  i gęsty. Nadaje się on do wszystkich rodzajów traw.

Nawozy do trawy wiosenne – Florovit

Ostatni znajdujący się w naszej ofercie nawóz to również nawóz 100 dni. Należy stosować go maksymalnie 2 razy w sezonie. Doskonale nadaje się on nie tylko do nawożenia istniejących już trawników, ale także do zakładania nowych. Używać można go do wszystkich możliwych rodzajów traw. 

Mniej
Więcej

Nawozy do trawy wiosenne

cofnij do Nawozy do trawy

Filtruj według: