Ziemia do kwiatów

Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 17 z 17 przedmiotów

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby posiadać nie tylko piękne i zadbane rośliny, ale i atrakcyjny wizualnie ogród.  W naszej ofercie znajdziesz zarówno nasiona traw i owoców, jak i lampy oraz meble ogrodowe.

Ziemia do kwiatów – aby świat był bardziej kolorowy

W przypadku uprawy...

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby posiadać nie tylko piękne i zadbane rośliny, ale i atrakcyjny wizualnie ogród.  W naszej ofercie znajdziesz zarówno nasiona traw i owoców, jak i lampy oraz meble ogrodowe.

Ziemia do kwiatów – aby świat był bardziej kolorowy

W przypadku uprawy kwiatów dobór odpowiedniej ziemi jest równie ważny, jak choćby przy uprawie warzyw. Dobrze, odpowiednio przepuszczalne podłoże do kwiatów jest bowiem kluczem do pięknej uprawy. W kwestii ziemi do kwiatów wybór jest jednak o wiele większy, a oferta bardziej zróżnicowana. W ofercie naszego sklepu można znaleźć podłoże uniwersalne klasyczne oraz takie z osmovitem i ziemię specjalnie dedykowaną do uprawy pelargonii oraz róż. Część oferowanego przez nas podłoża można znaleźć w różnych wariantach objętościowych, tak aby każdy mógł kupić dokładnie tyle, ile potrzebuje.

Ziemia BIO do kwiatów

Wszystkie znajdujące się w naszym internetowym sklepie ogrodniczym warianty ziemi pod uprawę kwiatów są firmy BIOVITA, specjalizującej się w sprzedaży produktów BIO. Podłoże to jest więc pochodzenia naturalnego. Sprzedawana przez nas ziemia do kwiatów jest przyjazna dla środowiska naturalnego i nie powoduje jego degradacji. Podłoże pod kwiaty BIO jest więc idealnym wyborem dla tych, którzy pragną żyć w zgodzie z naturą. Składniki odżywcze zawarte w oferowanej przez nas ziemi nie powodują wyjaławiania gleby, ziemia jest więc żyzna i pełna życia.

Ziemia do kwiatów — klasyczna i z osmovitem

Internetowy sklep ogrodniczy eGarden w swojej ofercie posiada kilka różnych rodzajów ziemi. Pierwszy z nich to ziemia uniwersalna do kwiatów. Choć jest to podłoże przeznaczone głównie do roślin domowych, doniczkowych i rabatowych, może być również stosowane do hodowania drzew i krzewów, zarówno tych owocowych, jak i ozdobnych. Kolejne, oferowane przez nasz sklep podłoże do kwiatów, to ziemia uniwersalna z osmovitem (nawozem, który dzięki swojej obecności w glebie, powoduje, że nie wymaga ona dodatkowej pielęgnacji, przez okres aż 3 miesięcy). Ziemia ta dedykowana jest głównie roślinom tarasowym, balkonowym oraz rabatowym. Sprawdzi się jednak również w ogrodzie, przy uprawie drzew i krzewów owocowych i ozdobnych. Należy jednak pamiętać, że podłoża uniwersalnego klasycznego oraz z osmovitem nie należy stosować do uprawiania roślin kwasolubnych, ponieważ nie jest ono dostosowane do potrzeb takich roślin.

Ziemia do róż i pelargonii

W naszej ofercie znajduje się również ziemia do róż. Została ona przygotowana z myślą o sadzeniu i przesadzaniu wszystkich rodzajów róż, zarówno tych do doniczek, szklarniowych, jak i gruntowych. Przy hodowaniu róż należy pamiętać, że każdy rodzaj tych pięknych kwiatów wymaga trochę innego traktowania. Róże kupione w pojemniku można sadzić praktycznie przez cały rok, z wyjątkiem, kiedy ziemia jest zmarznięta. Z kolei róże z gołym korzeniem sadzimy poza okresem wegetacji (jesienią lub ewentualnie wiosną). Jeśli chodzi o kwestie podlewania róż, to robimy to regularnie i dość obficie, kwiaty te lubią bowiem wilgoć.

Ostatnim oferowanym przez nas rodzajem ziemi do kwiatów jest ziemia do pelargonii oraz roślin balkonowych, może być więc stosowana jako ziemia doniczkowa. Nadaje się ona zarówno do hodowli hobbystycznych, jak i profesjonalnych.


Mniej
Więcej

Ziemia do kwiatów

cofnij do Ziemia i podłoża specjalistyczne

Filtruj według:

Dostępność
Producent