Lista produktów producenta: RAMP

Firma RAMP oferuje systemy nawadniania ogrodów, systemy połączeń węży calowych AGROcal, narzędzia ogrodnicze, oraz sprzęt do sprzątania w ogrodzie i w domu.

 

Więcej

Firma RAMP działa na polskim rynku od ponad 30 lat. Firma jest znana głównie z systemów nawadniania ogrodów .W ofercie firmy znajdują się również produkty, takie jak: systemy połączeń węży calowych AGROcal, ręczne narzędzia ogrodnicze, ale także sprzęt do sprzątania w ogrodzie i w domu. Oferowane produkty są to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania umożliwiające skuteczne zraszanie i podlewanie ogrodu, zarówno ręczne jak i automatyczne.

Mniej
Pokazuje 1 - 20 z 119 przedmiotów
 • Grabie nienabijające liści CLOG FREE RAMP RG9-P Grabie nienabijające liści CLOG FREE RAMP RG9-P
  Dostępny

  Grabie nienabijające liści CLOG FREE RAMP RG9-P

  5907588570220

  Grabie do liści CLOG FREE RG9-P firmy RAMP wyróżniają się niezrównaną wydajnością w usuwaniu drobnych gałęzi, eliminując przy tym problem nabijania się liści. Wyróżniają się pomarańczowym kolorem oraz zastosowaniem wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dodatkowym atutem jest kompatybilność z innowacyjnym systemem KLIK, umożliwiającym łatwą wymianę końcówki kija.

  13,53 zł
 • Przyłącze z gwintem zewnętrznym 3/4 " RAMP
  Dostępny

  Przyłącze z gwintem zewnętrznym 3/4 " RAMP

  83.3.3

  Przyłącze z gwintem zewnętrznym 3/4" RAMP to praktyczny element do podłączania różnych urządzeń z gwintem wewnętrznym o średnicy 3/4 cala. To wygodne rozwiązanie, które umożliwia łatwe i bezproblemowe połączenie węży, pistoletów zraszających, zraszaczy i innych elementów nawadniających.

  2,02 zł
 • Grabie do liści czarne RAMP Grabie do liści czarne RAMP
  Dostępny

  Grabie do liści czarne RAMP

  75.1.0

  Grabie do liści firmy RAMP to wysokiej jakości narzędzie ogrodowe, które ułatwi Ci porządkowanie i zbieranie liści w Twoim ogrodzie. Wyposażona w solidny szeroki grzebień z wytrzymałymi zębami, grabia RAMP zapewnia skuteczne zbieranie liści oraz innych organicznych odpadów na twoim ogrodzie.

  9,58 zł
 • Grabie do liści RG5-P RAMP pomarańczowe Grabie do liści RG5-P RAMP pomarańczowe
  Dostępny

  Grabie do liści RG5-P RAMP pomarańczowe

  75.1.0

  Zyskaj jeszcze większą efektywność podczas porządków ogrodowych dzięki grabiom do liści w rozmiarze M. Grabie RG5-P w kolorze pomarańczowym to niezastąpione narzędzie, które docenią zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Oferują one wyjątkową trwałość i możliwość montażu zarówno tradycyjnego, jak i na drążek dzięki łącznikowi KLIK.

  7,38 zł
 • Grabie do liści RAMP Grabie do liści RAMP
  Dostępny

  Grabie do liści pomarańczowe RAMP

  75.1.0

  Grabie do liści RAMP charakteryzują się specjalnym trójkątnym kształtem, który zapewnia efektywne zbieranie liści. Wykonane są z elastycznego tworzywa o intensywnym kolorze pomarańczowym, co ułatwia ich identyfikację podczas prac ogrodowych.

  11,62 zł
 • Grabie do liści XL pomarańczowe RG4-P RAMP Grabie do liści XL pomarańczowe RG4-P RAMP
  Dostępny

  Grabie do liści XL pomarańczowe RG4-P RAMP

  75.1.0

  Grabie RAMP RG4-P to niezawodne narzędzie ogrodowe o specjalnym kształcie, zaprojektowane z myślą o efektywnym zgarnianiu najdrobniejszych liści oraz innych odpadków ogrodowych. Wykonane z elastycznego tworzywa w energetycznym kolorze pomarańczowym, te grabie łączą wytrzymałość z funkcjonalnością.

  20,93 zł
 • Trzonek do grabi "KLIK" RGT RAMP Trzonek do grabi "KLIK" RGT RAMP
  Dostępny

  Trzonek do grabi "KLIK" 150cm RGT RAMP

  75.2.2

  Trzonek drewniany do grabi KLIK 150cm - RGT to profesjonalny kij, który zapewnia solidność i wytrzymałość podczas codziennych prac ogrodowych. Wykonany z wysokiej jakości drewna, ten trzonek doskonale współpracuje z systemem "KLIK" firmy RAMP, umożliwiając łatwe i szybkie mocowanie różnych rodzajów grabi oraz szczotek.

  19,02 zł
 • Przyłącze na kran z gwintem wewnętrznym 1" RAMP
  Dostępny

  Przyłącze na kran z gwintem wewnętrznym 1" RAMP

  83.3.3

  Przyłącze na kran z gwintem wewnętrznym 1" RAMP to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia łatwe i pewne podłączenie węża ogrodowego do kranu z gwintem o średnicy 1. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, przyłącze zapewnia trwałość i niezawodność podczas użytkowania.

  3,18 zł
 • Łopatka wąska RAMP
  Dostępny

  Łopatka wąska RAMP

  85.4.2

  Wąska łopatka RAMP została stworzona z myślą o precyzyjnym przesadzaniu roślin w ogrodzie. Jej smukła konstrukcja pozwala na pracę w miejscach o ograniczonej przestrzeni, a ergonomiczna rączka zapewnia komfort użytkowania.

  12,26 zł
 • RAMP Grabki 55cm RAMP Grabki 55cm
  Dostępny

  RAMP Grabki 55cm

  85.1.1

  Nasze poręczne grabki 13-zębne stanowią niezastąpione narzędzie podczas prac ogrodowych. Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, są lekkie, a zarazem solidne, doskonale sprawdzają się podczas porządkowania ogrodu czy uprawy grządek warzywnych.

  8,87 zł
 • Cellfast Drip 1/2" 15m Cellfast Drip 1/2" 15m
  Dostępny

  Wąż ogrodowy rozciągliwy 5m-20m RAMP

  Namiot

  Wysokiej jakości, lekki i elastyczny wąż ogrodowy najnowszej generacji polskiej firmy RAMP.

  127,39 zł
 • Łopatka uniwersalna RAMP
  Dostępny

  Łopatka uniwersalna RAMP

  85.1.4

  Łopatka uniwersalna RAMP została zaprojektowana z myślą o przesadzaniu roślin w ogrodzie. Jej lekka konstrukcja sprawia, że jest łatwa w obsłudze, a ergonomiczna rączka zapewnia wygodny chwyt podczas pracy.

  12,01 zł
 • Szybkozłączka na wąż 1/2 " AQUASTOP RAMP
  Dostępny

  Szybkozłączka na wąż 1/2 " AQUASTOP RAMP

  83.3.2

  Szybkozłączka na wąż 1/2" AQUASTOP RAMP to praktyczne i wygodne narzędzie, które umożliwia szybkie i łatwe podłączenie węża ogrodowego o średnicy 1/2 . Dzięki solidnej konstrukcji i precyzyjnemu wykonaniu, złączka zapewnia niezawodne połączenie między wężem a innymi elementami systemu nawadniającego. 

  7,26 zł
 • Szybkozłączka na wąż 1/2 " COMFORT RAMP
  Dostępny

  Szybkozłączka na wąż 1/2 " COMFORT RAMP

  83.3.2

  Szybkozłączka na wąż 1/2" COMFORT RAMP to praktyczne i wygodne narzędzie, które umożliwia szybkie i łatwe podłączenie węża ogrodowego o średnicy 1/2 . Dzięki solidnej konstrukcji i precyzyjnemu wykonaniu, złączka zapewnia niezawodne połączenie między wężem a innymi elementami systemu nawadniającego. 

  6,38 zł
 • Cellfast Drip 1/2" 15m Cellfast Drip 1/2" 15m
  Dostępny

  Wąż ogrodowy rozciągliwy 7,5m-30m RAMP

  Namiot

  Wysokiej jakości, lekki i elastyczny wąż ogrodowy najnowszej generacji polskiej firmy RAMP.

  180,98 zł
 • Motyczko-Grabki RAMP
  Dostępny

  Motyczko-Grabki RAMP

  85.1.2

  Motyczko-Grabki RAMP zostały zaprojektowane z myślą o skutecznym wykonywaniu prac ogrodowych. Wykonane ze specjalnego, bardzo wytrzymałego tworzywa, gwarantują solidność i trwałość przez wiele sezonów użytkowania.

  10,04 zł
 • Grabie do siana pomarańczowe RG8-p Grabie do siana pomarańczowe RG8-p
  Dostępny

  Grabie do siana pomarańczowe RG8-p

  75.2.0

  Grabie do siana RG8-P to niezastąpione narzędzie do prac porządkowych w ogrodzie, które cechuje się wyjątkową trwałością i uniwersalnością. Wyprodukowane w Polsce z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, te grabie są preferowanym wyborem przez profesjonalistów oraz pasjonatów ogrodnictwa.

  9,91 zł
 • Cellfast Drip 1/2" 15m Cellfast Drip 1/2" 15m
  Dostępny

  Wąż ogrodowy rozciągliwy 10m-40m RAMP

  Namiot

  Wysokiej jakości, lekki i elastyczny wąż ogrodowy najnowszej generacji polskiej firmy RAMP.

  218,90 zł
 • Szybkozłączka na wąż 3/4 " AQUASTOP RAMP
  Dostępny

  Szybkozłączka na wąż 3/4 " AQUASTOP RAMP

  83.3.2

  Szybkozłączka na wąż 3/4" AQUASTOP RAMP to praktyczne i wygodne narzędzie, które umożliwia szybkie i łatwe podłączenie węża ogrodowego o średnicy 3/4 . Dzięki solidnej konstrukcji i precyzyjnemu wykonaniu, złączka zapewnia niezawodne połączenie między wężem a innymi elementami systemu nawadniającego. 

  7,06 zł