Grys biały

Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 przedmiotów

Rabaty żwirowe to uwielbiane przez miłośników ogrodnictwa elementy przestrzeni. Jednak istnieje inny materiał, który można z powodzeniem wykorzystać do wykończenia ogrodowych aranżacji. Grys kamienny to świetna alternatywa dla tradycyjnego żwiru. Prezentuje się idealnie zarówno w nowoczesnych, jak  i tradycyjnych zestawieniach w ogrodzie. W ofer...

Rabaty żwirowe to uwielbiane przez miłośników ogrodnictwa elementy przestrzeni. Jednak istnieje inny materiał, który można z powodzeniem wykorzystać do wykończenia ogrodowych aranżacji. Grys kamienny to świetna alternatywa dla tradycyjnego żwiru. Prezentuje się idealnie zarówno w nowoczesnych, jak  i tradycyjnych zestawieniach w ogrodzie. W ofercie sklepu eGarden znajdziesz różnorodne kamienie dekoracyjne, w tym także grys dekoracyjny do ogrodu oraz grys dekoracyjny do wazonów.

Kamień ozdobny – jaki wybrać?

Grys pozyskiwany jest z różnego materiału naturalnego, dzięki czemu może występować w różnych wariantach kolorystycznych - białym, czarnym, zielonym czy szarym. A tak bogata oferta sprawia, że masz możliwość doboru odpowiedniego kamienia do całości zaaranżowanej przestrzeni przed domem.

Grys biały ogrodowy – charakterystyka

Grys to kruszywo, które pozyskiwane jest z kamieni naturalnych, poprzez ich łamanie i kruszenie na mniejsze części. Jego cechą charakterystyczną są ostre i nierówne krawędzie. Każdy kamyk ma inny kształt, co sprawia, że grys wygląda niezwykle naturalnie. Co ważne, paleta kolorów, w których dostępny jest grys jest ogromna. Barwa zależy bowiem od tego, z jakiego kamienia został on pozyskany. Grys jednorodny np. biały sprawia, że przestrzeń wygląda elegancko w swej prostocie. Barwa biała nigdy bowiem nie wychodzi z mody.

Grys powtarza wzór, jaki znajduje się na kamieniu, z którego został pozyskany. 

Grys biały Marianna na rabaty kamienne

Niegdyś wolne miejsca wokół roślin obsypywano korą drzew. W dłuższej perspektywie okazało się jednak, że jest ona nietrwała, a ponadto lekka. Często więc ulegała zmianie położenia przez wiatr, a powierzchni musiała być regularnie uzupełniana, co było pracochłonne. Grys to lepsze rozwiązanie. Szeroka paleta barw sprawia, że z łatwością znajdziesz taki, który będzie najlepiej pasował do Twojej przestrzeni. 

eGarden - sklep ogrodniczy dla wymagających

W eGarden dbamy o jakość. Każdy element naszej ofert został starannie dobrany, by odpowiadał potrzebom naszych klientom. Sprawdź nasz asortyment i zamów juz dziś!


Mniej
Więcej

Grys biały

cofnij do Grysy ozdobne

Filtruj według:

Dostępność
Producent