Stojaki choinkowe

W tej kategorii nie ma produktów.

Sklep ogrodniczy eGraden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu można kupić zarówno nasiona czy nawozy, jak i systemy nawadniające oraz narzędzia ogrodnicze. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można również produkty sezonowe, nieco mniej z tematem ogrodnictwa związane. Są nimi na  przykład siatki do pakowania choinek oraz stojaki. ...

Sklep ogrodniczy eGraden to miejsce, w którym bez zbędnego wychodzenia z domu można kupić zarówno nasiona czy nawozy, jak i systemy nawadniające oraz narzędzia ogrodnicze. W naszej szerokiej ofercie znaleźć można również produkty sezonowe, nieco mniej z tematem ogrodnictwa związane. Są nimi na  przykład siatki do pakowania choinek oraz stojaki. 

Stojaki choinkowe – podstawa udanych świąt

W grudniu, gdy wielkimi krokami zbliżają się święta, ludzie masowo zaczynają rozglądać się za choinkami. Każdy pragnie bowiem znaleźć dla siebie to najpiękniejsze, najbardziej dorodne, intensywnie pachnące drzewko. W efekcie czego na samym wybieraniu choinki potrafimy czasami spędzić kilka dobrych godzin. Rzucając się w wir świątecznych przygotowań, często zapominamy jednak, że wybór pięknej choinki może i jest ważny, ale dobór odpowiedniego, pasującego do niej stojaka jest ważniejszy. To stojak na żywą choinkę utrzymuje przecież całą konstrukcję, a w przypadku gdy wybierzemy taki z pojemnikiem na wodę, to sprawia on, że zakupione przez nas drzewko dłużej zachowuje świeżość. Warto więc przed dokonaniem zakupu zastanowić się porządnie jakiego rodzaju stojaka potrzebujemy. 

Stojaki choinkowe – BOST

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego stojaki na choinkę firmy BOST wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, charakteryzują się więc one sporą wytrzymałością. Ich unikalny wygląd wykreowany został przez doświadczonych projektantów, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, którzy zadbali o to, aby każdy z modeli stojaków miał swoją, niepowtarzalną formę. Wszystkie oferowane przez firmę BOST stojaki:

  • są stabilne i bezpieczne( dzięki odpowiedniemu doborowi punktów podparcia),

  • posiadają pojemniki na wodę, które pozwalają utrzymać efekt świeżej choinki na dłużej,

  • są lekkie oraz niewielkich rozmiarów,

  • umożliwiają szybki i łatwy montaż drzewek ( zarówno tych o dużej, jak i małej średnicy pnia),

  • są koloru zielonego ze śrubami barwy szarej. 

Zielony stojak choinkowy – GWIAZDA

Znajdująca się w naszej ofercie podstawka pod choinkę w kształcie gwiazdy tak samo jak inne stojaki z pojemnikiem na wodę firmy BOST może być także w razie potrzeby wypełniona piaskiem. Wymiary tego produktu to 395mm rozpiętości oraz 132mm wysokości. Można do niego zamontować choinkę mierzącą do 2,5 m, której szerokość pnia nie przekracza 90mm. Zamontowany do stojaka pojemnik może zmieścić do 1,65L wody lub piasku. 

Stojaki choinkowe – OKRĄGŁE

Oferowany przez nasz sklep stojak na choinkę z wodą okrągły firmy BOST ma 397mm rozpiętości oraz 145mm wysokości. Można zamontować do niego choinkę, której wysokość nie przekracza 2,9m. Średnica pnia nie może być z kolei szersza niż 100mm, ponieważ nie będziemy wtedy w stanie zamontować drzewka. Pojemność pojemnika na wodę lub piasek to z kolei 2L. 

Stojaki choinkowe – “DUŻY”, “BARDZO DUŻY” I “NAJWIĘKSZY”

Stojaki choinkowe w klasycznym kształcie dostępne są w naszej ofercie w trzech rozmiarach: “dużym”, “bardzo dużym” i “największym”. Do pierwszego z nich można zamontować choinkę mierzącą 3,2 metra o średnicy pnia do 100mm. Do drugiego taką, której wysokość nie przekracza 4 metrów, a średnica pnia również nie jest większa niż 100mm. Stojak “NAJWIĘKSZY” może z kolei bezpiecznie utrzymać drzewko, które nie jest wyższe niż 4 metry, a szerokość jego pnia nie przekracza 115mm.  

Mniej
Więcej

Stojaki choinkowe

cofnij do Akcesoria choinkowe

Filtruj według:

Dostępność